V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovHlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hlavné mesto Lylian

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue12500/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyŠt marec 13, 2014 7:21 am

First topic message reminder :

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Sand_city_by_kekse0719-d6orywz

Hoc je mesto považované za hlavné a je sídlom kráľa, je zároveň aj najmladšie, postavené až potom sa Usiana stala súčasťou ríše. Mesto naberá neustále na počtu obyvateľov a využíva systém stavania domu na sebe a tak sa nemusí báť premnoženia obyvateľstva a búrania hradieb. V meste je akadémia Valkýrov, najváženejších veliteľov a bojovníkov pochádzajúcich s veľkých rodov. V meste sa okrem kráľovského rodu nachádza aj ďalší významný rod, Arrain, ktorý je známy aj ako "Lokajský rod", hanebne nazývaný ostatnými časťami zeme. Vládne tu trh a obchod, vďaka ktorému mesto prosperuje, kedže je otvorené všetkým rasám a takmer bez predsudkov.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net

AutorSpráva
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 12:05 pm

Synen


Podíval se směrem kudy měli jít. Má sebou Ariho takže by klidně mohl jet na něm. To by bylo zase neuctivé k nim, kdyby on jel na koni a oni šli pěšky. Asi půjde s nimi nic tím neztratí a říká se, že procházení je zdravé. Fámy? Třeba duchové Nad tou myšlenkou se musel pousmát. To asi nebude ono.. Tohle ho každopádně zaujalo mohli by si tam užít nějakou zábavu. "Tak pojďme tedy tam" Zavolá na ně a pomalu se dá do pohybu. Na Arim tedy nejel jen šel vedle něj a Ari ho jako vždy poslušně následoval. Ještě chvíli přemýšlí nad jejím jménem. Zní to nějak vznešeně, to se mu možná jenom zdá. Když se tak na ně ale podíval. Eleria, Niass a Synen.. "Jsme to ale zajímavá parta, dívka s dračí krví, chlápek který se na tebe podívá a už se ti chce čůrat a nějaký maník v zelený kápi který není vůbec ničím zajímavý" Tuhle větu spíše zašeptal, nebylo potřeba aby se někdo kolem něco dozvěděl, ta nepříjemná část v hostinci by se navíc mohla opakovat. Kdyby se to někdo dozvěděl byly by problémy, nebo spíše by to ranilo Elerii a Niasse..  No toho asi ne, ale ani on sám si nedokáže poradit s opravdu velkým množstvím nepřátel Asi.. Přesně tak asi.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 12:18 pm

Niass
Pomalým krokem jsem vyšel směrem, kterým šel Synen. Udržoval jsem stejnou rychlost kroku jako on, přičemž jsem přirozeně zapojil své držení těla, které na mě bylo celkem specifické - I přes můj "vidlácký" stav jsem držel styl chůze jako někdo z mnohem bohatší rodiny. Dobrá, tohle budu brát jako kompliment, sire nezajímavý. Jen tak mimochodem, asi jsem se nezmínil, že mám problém s autoritami, že? Zeptal jsem se pobaveně, přičemž jsem pohledem přejel nejdříve Elerí, poté i Synena. Měl pravdu, byli jsme dost zajímavá parta, ale ty jsou vždy ty nejlepší, ne? Každopádně muselo být ale zvláštní vidět ten "vražedný" pohled, který jsem neustále měl i přes to, že jsem žertoval. To se mohlo některým zdát nepříjemné, ale doufal jsem, že to alespoň tihle dva pochopí - Přece jenom... Co jsem s tím zmohl? Nevěděl jsem, co přesně bude obnášet naše práce, ale o to jsem se mohl starat později, přece jenom jsem se nebál ničeho, co by mi mohla tato prácička hodit pod nohy, ale nevěděl jsem, jak je na tom s tímto Eleria. Přece jenom nejdříve odmítla, i když asi jen z opatrnosti, ale opravdu nevypadala jako někdo kdo je příliš bojovný typ, ale třeba mohla vynikat v něčem jiném. Vaření... Hlavou mi proběhla v podstatě Synenova myšlenka. Každopádně mě to donutilo se pousmát, naštěstí mi nebylo vidět do obličeje, takže jsem si nemusel připadat jako idiot, když jsem se bezdůvodně usmíval a ostatní na mě kvůli tomu zírali.
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 12:33 pm

Eleria

„Vážně jsme zajímavá parta, o to by ale mohlo být zajímavější to naše putování...“ Potvrdila Synenovu myšlenku jen tak spíš pro sebe než pro okolí a malinko se nad tím pousmála. Nevěděla, co ji donutilo takhle rychle změnit názor, ale nejspíš to bylo tím, že se jí předtím oba zastali v situaci, kdy to vážně bylo potřeba, což se mohlo hodit při jakémkoliv putování. I když stále byla vůči nim trochu opatrná, přestože si u ní šplhli právě tímhle způsobem. No, při tomhle svém zamyšlení ztratila trošku času, navíc si všimla, že jdou tím směrem, který jim popsala, takže je jen doběhla, přičemž si všimla držení těla Niasse. „Zvláštní, když je takový nevychovaný, ale tohle...“ Hlavou jí běhaly různé myšlenky, kde se tohle naučil, jestliže v poušti, netušila, při jaké příležitosti. Možná by ale opět nebylo úplně slušné se ptát navíc zeptat se na to mohla kdykoli, protože předpokládala, že tohle není pouhá náhoda. Pak se trochu zašklebila, když začal Niass mluvit o tom, že má problém s autoritami – tak nějak to předpokládala a nejspíš to nemohla nijak ovlivnit. Pokud je kvůli tomu cestou něco nezabije, tak by jí to nejspíš ani vadit nemělo. Držela se přitom trošku vzadu, protože si vítr pohrával s jejím pláštěm, a tak kdyby zavál víc a odhalil její křídla, nebylo by to dobré. Špatné bylo, že netušila, jak dlouho spolu kvůli té práci budou muset být, nad tímhle neuvažovala – pokud to bude delší dobu, bude těžší a těžší to skrývat, jak by asi mohli reagovat? Hlavně Niass... Ze rtů jí vyšel tichý povzdech a bezděky zvolnila svou chůzi. Další věc, která jí dodávala pocit nejistoty byla ta, že stále nevěděla o co přesně jde. „Jak jsem mohla jednat takhle lehkovážně?“ Pomyslela si a pro sebe si zaklela. Možná to byla správná volba, možná ne, to teď nemohla vědět. Musela spoléhat na své schopnosti a nějak to prostě přežít.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 7:49 pm

Synen


Cestou se zapřemýšlel nad jejích aktuální situací. Jsou tři. To už je slušný počet. Ten úkol nebude zase takový problém zřejmě, takže by to mělo být v pohodě. To jak dlouho to bude trvat už je trošku zajímavější. Popravdě to sám nevěděl. Může to být i déle než vůbec čekal, taky to nemusí být ani tři dny. Nemá nejmenší ponětí co bude dělat až tohle jejich malé dobrodružství skončí. Samozřejmě má v plánu vydělat další peníze proto je tady. Půjdou zase s ním, nebo tentokrát už půjde sám? Společnost by přivítal cestování o samotě není velká legrace. To sice není tak úplně pravda že cestuje sám má Ariho, ale upřímně spíše by přivítal přítomnost lidí. Tedy.. Pousmál se. Alespoň někoho.. taky tohle nejsou jen tak normální lidi. V jejich přítomnosti se necítí nějak špatně, ale je to zvláštní že on je jediný normální. Tím je nechtěl nijak urazit, ale je to člověk a nemá žádné super schopnosti, taky to není žádný super hrdina, takže má celkem starosti jestli na té výpravě bude něčím užitečný. Svým schopnostem věří. Ví že je dobrý. Ale jak dobří jsou tihle dva? Třeba jim nesahá ani po kotníky. Hlasitě si povzdechl, ale uvědomil si to až potom co se to stalo. Snad si toho nikdo nevšiml. Ještě aby si ze mě dělali legraci, že se tady lituji.. Tohle ho tížilo celkem honě. Nechtěl být jen někdo navíc, který se za ně bude schovávat, protože nedokáže bojovat na stejné úrovni jako oni. V hlavě se mu začal rodit plán jak se přesvědčit o tom jestli to je to tak. "Niassi.. Dej si se mnou souboj.."
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 8:49 pm

Niass
Překvapeně jsem se zadíval na Synena. Nevěděl jsem, co to má znamenat, nebo co tím chce dokázat, ale proč ne... Přece jenom nevypadal jako nějaký šašek, který by mě nechtěně zabil, jelikož si při "přátelských" soubojích neumí dávat pozor. Pomalu jsem zakroutil hlavou. Tak... Dobře, pokud se mě nepokusíš zabít, tak proč ne. Odpověděl jsem mu trochu pobaveně. Každopádně jsem neznal jeho styl boje, ale tipoval jsem ho spíše jako někoho, kdo se trefí s lukem i do té nejmenší skulinky, ale s mečem toho proti zkušenému protivníkovi moc nezmůže, takže jsem si podle toho sestavoval taktiku, jak tento souboj vyhrát. Prostě se nenechat trefit a dostat se blíže k němu. Taky je možnost, že mé odhady byly úplně mimo a skončí to naprostým trapasem pro mě. Dost jsem si věřil, ale jeho schopnosti určitě také nebyly nulové, takže sebevědomí nebylo na místě. Pokračoval jsem v normální chůzi, přece jenom nemohl chtít souboj tady v uličkách, stoprocentně chtěl boj až u jezera. Třeba mě chce jenom zkoušet, ale v tom případě by asi chtěl souboj i s Elerí... Ale třeba nechce bojovat s dívkou... Můj mozek uvažoval nad důvodem této výzvy, ale zkouška byla nejpravděpodobnější, takže jsem zůstal u této myšlenky, což mě nutilo se více soustředit, abych prokázal své schopnosti.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 9:34 pm

Synen


Vypadá to že s tím nemá zase takový problém. To je dobře potřebuje si to ověřit. Chce vědět jak na tom v téhle skupině tedy je. "Myslím že pokoušet se tě zabít nebudu, ale stát se může cokoliv" Řekne mu se smíchem. Neměl mu v úmysl nějak ublížit, taky nevěděl jestli by to vůbec dokázal i kdyby se snažil. Kdyby měl popřemýšlet nad taktikou tak není moc co říct. Je to rozhodně člověk který bude bojovat z blízka, cože je celkem problém protože mu to s mečem moc nejde. Bude ho muset dostat ještě dříve než se k němu dostane. Zřejmě se bude snažit těm šípům nějakým způsobem uhýbat, takže vyhrát může jedině když bude předvídat jeho pohyby. To bude určitě velký problém, zatím vše co udělal bylo nepředvídatelné, takže něco takového nebude nejlehčí. Celou cestu uvažoval nad taktikou, stejně nic nevymyslel. Zkrátka se to nějak vyvine.. Konečně došli k tomu jezeru. Nehodlal se nějak moc připravovat jen odvedl Ariho ke stromu kde ho uvázal. Potom se přesunul k jezeru, sundal si z ramene luk a připravil ho. "Jestli si připravený můžeme hned začít.." Řekne mu pevným hlasem. Snažil se aby to nevyznělo tak, že se bojí. Nebojí se. Jen je celkem nervózní protože pokud je to tak jak si myslí tak nebude mít jedinou šanci. A takhle na tu výpravu nehodlá jít. Pokud nemá šanci proti němu tak jak by si poradil později s něčím nebezpečnějším?
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 9:49 pm

Eleria

Skoro se zarazila na místě, když se Synen zeptal Niasse na ten souboj. „To jako vážně? Souboj?“ Proběhlo jí hlavou, ale trošku se pousmála, protože by jí to přišlo vhod – když už chtěla jít s někým takovým na dobrodružství, měla by zjistit, jak na tom jsou v boji, když ona na tohle moc není. Hodilo by se, kdyby každý byl nadaný na něco jiného, aby se mohli doplňovat. Takhle nějak to tedy zatím vypadalo soudě podle Niassových svalů a útlé postavy Synena, který s sebou měl luk, takže očividně uměl střílet, což by se také mohlo hodit. Po chvilce došli k jezeru. Tady nejspíš měl začít ten souboj, bylo to přeci jen klidné místo a nemusel je tu nikdo vidět, což bylo bezpečnější, přeci jen bůhví, jaké mají schopnosti. Hledala důvody, proč Synen Niasse vyzval. „Chce si ověřit jeho schopnosti? Nebo chce vymyslet nějakou taktiku na případnou spolupráci?“ Tiše si povzdechla, protože nevěděla a zjistit se to nejspíš nedalo, jediné, co ji teď trošku znervózňovalo byla ta možnost, že by si jeden z nich chtěl zabojovat i s ní... Neměla by nejspíš sebemenší šanci, pokud by nemohla použít svá křídla, čímž by si to nejspíš prostě jen víc zavařila, to by nebylo dobré. Bylo by jen přirozené, kdyby se zeptali, pokud jde o to prověřování schopností, ale nejspíš by se z toho pak musela nějakým způsobem vyvlíknout. Přitom se postavila kus od nich, ke stromu, aby dobře viděla, ale kdyby se něco semlelo, aby také nebyla moc blízko.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 10:01 pm

Niass
Podíval jsem se na Synena a trochu jsem se pousmál. Nejdříve jsem vytáhl svůj nůž a popošel jsem několik kroků od Synena, aby jsme byli v ideální vzdálenosti od sebe. Nepřítomně jsem se díval do země, přičemž jsem mumlal starou modlitbu k bohu bolesti, která byla v prastarém jazyce Parsha. Tento "rituál" jsem prováděl, když jsem bojoval proti rovnocennému nebo silnějšímu protivníkovi, aby mi dodal bůh štěstí. Pohrával jsem si s nožem v ruce, různě jsem s ním točil a pohazoval jsem ho z jedné ruky do druhé. Nakonec nůž skončil v mé levé ruce a ta pravá vytáhla z pouzdra srp. Trochu jsem se přikrčil, abych byl připravený uskočit jeho prvnímu šípu, pak už se stačilo jenom obratně dostat přes jeho výstřely k němu, pak bych mohl vyhrát, ale pořád to nebylo jisté. Až budeš připravený, začni. Zamumlal jsem nepřítomným tónem a plně jsem se soustředil na jakýkoliv pohyb jeho rukou, abych mohl včas zareagovat, přece jenom mě mohlo jakékoliv zaváhání stát mé vítězství, které bylo asi jen symbolické, ale jakožto Parsha jsem měl touhu zvítězit v krvi, takže to pro mě bylo přirozené. Zajímalo mě, co se mu teď honí hlavou, jelikož do tváře jsem mu neviděl, takže jakékoliv emoce nebo plány prokouknout nešly, to samé jsem ale mohl říct o sobě.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptyPi apríl 04, 2014 11:10 pm

Synen


Popošel trošku dále ode mně to mu vyhovovalo. Nebylo by nejlepší začít hne du sebe to by byl úplně bez šance. Teď ji ještě alespoň malinko má. Musí se soustředit. Musí využit svou rychlost. To je jeho nejvíce účinná zbraň. Překvap ho svou rychlostí.. dokaž mu než nejsi úplně neschopný.. To jediné mu právě probíhalo v hlavě. Chce vyhrát opravdu hodně chce vyhrát, ale pokud se mu to nepodaří chce mu alespoň pořádně zavařit než vyhraje. Nehodlá mu to vítězství dát tak snadno. Pomalu zavře oči, hlasitě se nadechne a následně vydechne. Naprosto se zklidní a zpomalí tep svého srdce. Tohle bude moci čitě přemýšlet adrenalin se pro něj nehodí ten mu dokáže jen zkazit přesnost. On potřebuje jen klid. Klid který zaručí že nemine, nesmí minout. Pomalu otevře své oči. Je připravený není na co více čekat. Vtáhne z toulce na zádech dva šípy, jeden si dá do vysoké kožené boty a další nastaví do tětivy, kterou následně natáhne a okamžitě bez nějakého náznaku míření vystřelí. To vše provedl pouze ve dvou vteřinách. Ještě se ani nepodíval jestli trefil a už měl v tětivě připravený další šíp.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 12:20 am

Niass
Mé oči stihly zaměřit včas jeho pohyb rukou a při prvním záchvěvu jeho svalů jsem už hbitě uskakoval stranou. Opět se mě začala zmocňovat klasická válečná krvežíznivost, pro kterou jsme byli jakožto Parsha pověstní. Stále jsem si zachovával přikrčený postoj, přičemž jsem se přibližoval blíže k němu. Nohy jsem ale pokládal jinak, než při normálním běhu. Nebylo možné normálně poznat, jestli se příště pohnu doleva nebo doprava, což mi hrálo do karet. Střílej, jen střílej. Proběhlo mi hlavou. Rychle se mi rozpumpovalo srdce a svaly v rukou se začaly napínat. Teď jsem nevnímal nic kolem sebe, jenom šípy v tětivě jeho luku a jeho samotné tělo, které mě mohlo překvapit ještě jinými triky. Nevnímal jsem Elerí stojící opodál, ani jezero, které bylo jenom kousek ode mě, ani povrch, po kterém jsem se pohyboval. V hlavě jsem měl jen jedno. Dostaň se k němu a dokaž mu, že na té výpravě budeš aspoň k něčemu. Každopádně už mi došlo, proč se chová někdy tak sebevědomě. S lukem to opravdu uměl, s takovou rychlostí, jakou střílel z luku, jsem nikoho střílet neviděl. A to ani ty nejlepší lovce, kteří byli schopní zasáhnout běžící divokou kočku z nevýhodného úhlu. Zajímalo mě, jaké kejkle s lukem mi ještě předvede, ale prozatím jsem se soustředil jenom na tu část mozku, která byla stvořená k boji.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 12:53 am

Synen


Jeho rychlost byla opravdu dobrá, ale on sám ji měl možná ještě větší. Začal po něm prostě střílet co sekundu jeden šíp. Pokud to takhle půjde dále šípy mu dojdou za půl minuty, což je problém. Nesmí s nimi takhle mrhat musí přemýšlet. Stále ještě nevyužil celého svého potenciálu. Vytáhl jeden šíp, který byl označený jinak než ostatní opeření bylo žluté oproti ostatním které ho měli bílé, měl tam taky zelené, černé a červené. Založil jej do tětivy natáhl tentokrát pomaleji než ty ostatní a pozorně sledoval jeho pohyby. Celé to trvalo asi 3 vteřiny, než znovu vystřelil tentokrát vedle Niasse. Na pohled to může vypadat že minul, ale trefil přesně to co potřeboval. Celkem slušně veliký kámen. Šíp následně hodně silně explodoval. To byl jeden z jeho vylepšení. Různé druhy šípů obaloval různými látkami, které za určitých podmínek udělají něco co se vždy může hodit, něco jako tento šíp, který má dutý hrot a ten je napuštěn nitroglycerinem. Příprava je hodně náročná a to už ani nemluvě jak musí být s touhle věcí opatrný, ale vyplatí se to. Exploduje když tvrdě do něčeho narazí. Nefunguje to když narazí třeba do kůže, ale brnění, stěny, stromy a další pevné věci, tam to funguje skvěle. Jako tady tento kámen. Tohle muselo něco udělat, a když ne alespoň se ke mně hned tak nepřiblíží..
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 1:36 am

Niass
Ten výbuch mě opravdu překvapil. Nic takového jsem nečekal, ale potvrdilo to mé podezření, že mě chce vyzkoušet, jak bych reagoval v různých situacích. Zakryl jsem si pohybem ruky oči, ale tlaková vlna se do mě plně opřela, což mě přinutilo několik metrů ucouvnout, přičemž se za mnou utvořil oblak prachu. To mi hrálo do karet, jelikož jsem nebyl vidět. Určitě čekal,  že mě tímhle dostane, ale asi poprvé bojuje proti někomu z mé rasy. Navíc proti někomu jako jsem já. Jakmile jsem cítil, že tlaková vlna ustála, otevřel jsem oči, které teď zářily zlověstněji než obvykle. Rozběhl jsem se proti Synenovi, přičemž mě prach kryl až do dostatečné vzdálenosti k němu, aby nestihl zareagovat. V plné rychlosti jsem doběhl k němu a jedním pohybem nohy jsem mu vykopl luk z rukou. To mu dalo čas vytasit meč, než se vzpamatuji, navíc jelikož to je takový sparring souboj, počkal bych až se připraví na boj zblízka, i kdyby normálně tu příležitost neměl. A teď jsi dostřílel alchymisto. Teď je řada na mě. Proběhlo mi hlavou a s rozzuřeným pohledem v očích jsem byl připravený pokračovat v boji. Doufal jsem, že jeho meč také není nějakým způsobem otrávený, nebo vylepšený, to by mi dokázalo překazit naděje na vítězství.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 2:05 am

Synen


Po tom co mi vykopl luk z ruky na nějakou chvíli strnul překvapením, to že využil prachu ho vyvedlo z míry, ale taky to znamená že to není jen hrouda svalů a umí i přemýšlet. Vytasí meč a rychle po něm sekne. Bohužel zradila ho jeho síla. Nevyvinul tak velkou sílu jakou potřeboval a taky rychlost samotná na něj stačit nebude, tenhle souboj nemůže vyhrát, když už to došlo o takovéhle fáze. To ale taky neznamená že se vzdá. Hodlá v tom souboji pokračovat dokud neprohraje úplně. Niass tuhle ránu samozřejmě velice lehce vykryl. Niass po něm švihl srpem tomu se vyhnul, využil své rychlosti, kterou jednoduše převedl na sílu. Opravdu rychle udělal menší oblouk a setrvačností meče po Niassovi sekne. Tohle už mělo konečně trošku lepší účinek. Niass ránu vykryl dýkou, rána byla ale tak velká že levou ruku na nějakou tu chvíli nebude moci požít. To Synena hodně potěšilo, dokonce si začínal myslet že má šanci na výhru. Pak se ale vše zkazilo. Niass měl stále v pravé ruce svůj srp, sekl s ním po něm on tomu dokázal jen tak tak uhnout a odskočil od něj. Podíval se za sebe na luk ležící na zemi. Neměl šanci se k němu dostat a použít ho k boji. Jediná jeho šance je stále mu čelit z blízka, ta šance že ho porazí je téměř nulová. Už ho celkem hodně bolí ruka a více toho nevydrží. Tady to pro mě končí.. Teď už jen čeká na to co udělá Niass. Hodlá se bránit až do konce. I když to bude bez výsledku a tenhle souboj už to nijak nezvrátí.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 2:18 am

Niass
Cítil jsem, že se mi do ruky vrací cit, byl to takový pocit, jako kdyby do ní opět začala protékat krev. Vše pro mě vypadalo dobře, ale on byl pořád rychlý - Rychlejší než já, takže jsem ho musel nějak unavit. Pokrčil jsem levou nohu a vymrštil jsem se proti němu, přičemž jsem po něm máchl srpem. Jeho rychlost byla vcelku ohromující, protože se této ráně vyhl. S tím jsem ale počítal, takže přesně v tom směru, kam se vyhl, jsem vykopl nohou, čímž jsem ho zasáhl do holení kosti. To ho zpomalilo natolik, že už byl snadný cíl. Srpem jsem udeřil tak, aby se v něm sekl jeho meč a dýkou jsem udeřil těsně nad rukojeť, čímž mu meč vyletěl z ruky. Dále následovala moje otočka tak, abych se dostal za něj a srpem jsem švihl tak, aby přesně obkresloval jeho krk. Dál jsem samozřejmě nešel, kdybych zatlačil, zabil bych ho. Myslím, že tady souboj končí. Řekl jsem udýchaně, přičemž konečně klesl oblak prachu, takže našim směrem mohla vidět i Eleria. Ale třeba ji její oči dovolily vidět vše i přes prach, čemuž bych se nedivil. Souboj to byl celkem těsný, hlavně díky jeho šípům, ale nezazlíval jsem mu, že použil ten výbušný. Přece jenom mě asi chtěl vyzkoušet a tohle byla ta nejlepší možnost, jak to dokázat.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 2:33 am

Synen


Byl konec. Prohrál. Proti tomu se nedalo nic namítnout byl to klasický souboj a on zkrátka prohrál. "Vypadá to tak.. vyhrál jsi" Ranilo ho to. Vážně si věřil, věděl že má šanci vyhrát a hlavně že chce vyhrát. Ale nepovedlo se mu to. Byl to vážně dobrý protivník. Nebyl moc zvyklý prohrávat, ale to je asi proto protože mezi hraničáři byl jeden z nejlepších a nikdo z nich se mu moc nebyl schopný vyrovnat, kromě jeho mistra který znal všechny jeho slabiny. Taky nebyl zvyklý bojovat souboj z blízka a už vůbec ne proti někomu kdo je zkrátka silnější než on. Popravdě si tento souboj užil. Byla to zábava. Už dlouho se takhle nepobavil, takže je mu za to vážně vděčný. "Jinak.. mohl by jsi ten srp dát pryč z mého krku? Je to vcelku nepříjemné.." Mít u krku srp není vážně příliš pohodlné ten nepříjemný tlak na krk. Už jen zbývá jim říct o čem je vlastně jejich práce. Stále si není jistý tím jestli tam nebude jen zbytečně přeci jenom prohrál. To sice samo o sobě nemusí znamenat, že je k ničemu ale on to tak bere. Otočí se směrem kde stojí Elerí. "Užila jsi si to? Musel jsem vypadat pěkně zoufale." Zeptal se jí a zasmál se tak jak jen mu to ten srp na krku dovolil. Vypadá to že to myslel jako vtip, ale pro něj to vtip nebyl vážně ho to ranilo. To samozřejmě nehodlal dát nijak najevo.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 2:46 am

Niass
Trochu jsem se zasmál a povolil jsem své sevření kolem jeho krku. Srp jsem schoval, stejně jako dýku a popošel jsem k jeho meči, který ležel opodál. Zvedl jsem ho a podal jsem ho Synenovi. Trochu jsem se zasmál jeho otázce mířené na Elerí. Dal jsi mi zabrat alchymisto, zoufale jsem se cítil já, když jsi po mě začal házet výbušniny. Odpověděl jsem mu se smíchem a pak jsem se posadil k nejbližšímu stromu. Ztěžka jsem oddechoval, protože z toho souboje mě nejvíce unavilo to, že jsem musel ustát tlakovou vlnu výbuchu, což nebylo moc příjemné. Podíval jsem se na Elerí a zajímala mě její reakce na tento souboj, jelikož to musela být opravdu podívaná, hlavně výbušné šípy pana alchymisty. Každopádně jsem doufal, že jsem teď prokázal takovou "hodnotu" pro tuto skupinu natolik, že mám práci jistou. Přece jenom to vypadalo, že to nejsou špatní lidé, takže cestovat s nimi nemusí být špatné a pracovat také ne, a ty peníze k tomu... To byla prostě dokonalá příležitost, alespoň pro mě. Pořád tady ale bylo něco, čeho jsem si všiml už v hostinci, když si Eleria upjatě kontrolovala plášť. Je možné, že něco skrývá, ale přišlo mi hloupé se ptát, i když jsem já ukázal všechno co jsem skrýval. Možná bych si zasloužil, aby mě také zasvětila do svých tajemství, ale bylo zbytečné to nějakým razantním způsobem řešit.
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 2:49 am

Eleria

Díky těm jejím očím měla opravdu možnost vidět to celé i přesto, že valnou většinu toho souboje, zakrýval ten oblak, přes který by normální člověk neviděl – ona ale nebyla na (ne)štěstí normálním člověkem, a tak mohla skrz zpozorovat tu tepelnou auru, kterou vyzařovala jejich těla. Viděla tím jen takové obrysy, ale stačilo to na to, aby zhruba odhadla, co se děje. Byla opravdu překvapená, protože oba vypadali silně, tedy Synen o něco méně, a tak ten ji překvapil o něco více než Niass, který na první pohled jako bojovník vypadal. Oba byli výborní, i když každý v něčem jiném, vypadalo to, že ale mají hodně zkušeností, Synen očividně vynikal v rychlosti, Niass ale také nebyl vůbec pomalý, vypadalo to ale, že jeho převaha spočívá v síle, díky které nejspíš i vyhrál. Bylo to ale opravdu vyrovnané a mohlo se stát během souboje cokoliv – mohl nakonec vyhrát i Synen, dle jejího mínění. Zkřížila ruce na prsou a přivřela oči, tohle, co viděla, ji donutilo si myslet, že na téhle výpravě toho moc nezmůže, ne bez jejích křídel, která chtěla mít skrytá i před nimi, přestože měli cestovat spolu. Pomalu své dlaně přiložila k sobě a začala s lehkým úsměvem tleskat. Něco takového totiž pro ni bylo opravdu nepředstavitelné a ona stále z toho byla tak trošku mimo. Potom se zadívala na Synena. „Co je to za zvláštní otázku?“ Proběhlo jí hlavou. „Skvělé...“ Zamumlala a bylo to vlastně jediné, co ze sebe dostala, jakoby po tom jejich výkonu neměla slov.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 3:03 am

Synen


"Hmm.." To byla jediná odpověď které se Niass od něj dočkal na jeho poznámku o tom šípu. Meč si schoval zpátky za opasek. Potom popošel o několik kroků dále a sebral ze země luk, kterému uvolnil tětivu protože nebylo potřeba ji mít dále připravenou. Bojovat se nechystal tedy pokud k tomu nebude nějak vyprovokován. Odešel k Arimu kde luk opět připevnil k zavazadlům. "Nakonec jsem nemohl vyhrát.." Nemá tušeni proč to říká právě jemu, ale ví jediné, že jemu se může vždy svěřit sice mu neodpoví, ale alespoň se mu uleví a nedrží to v sobě. Z stylu jeho chůze a pohybů to je na něm celkem znát, i když se to snaží maskovat. Nemá příliš náladu jít mezi ně, připadá mu jako by všechny zklamal. Potřeboval ale nějakou výmluvu, ty mu nedělaly žádný problém se slovy to uměl, zřejmě lépe než s mečem. "Jsem celkem unavený.. Nemůžeme tady chvíli počkat?.." Nehodlal čekat na jejich odpověď jen klesl na zem vedle Ariho a opřel se o strom ke kterému ho uvázal. Tiše si pro sebe povzdechl. Aby to nevypadalo že jen sedí vytáhl si z pochvy meč a začal ho čistit cípem své pláštěnky.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 4:36 am

Trochu jsem si povzdechl a jenom jsem přikývl, i když to asi ani jeden z nich nemohl vidět, když jsme se každý dívali jinam. Ano, také bych radši popadl dech. Odpověděl jsem a zvedl jsem se ze země. Popošel jsem k jezeru a klekl jsem si na jedno koleno, přičemž jsem si sundal masku z obličeje. Když jsem opět viděl svůj obličej v odrazu hladiny, jen jsem znechuceně zakroutil hlavou. Jsem já to ale krasavec... Proběhlo mi hlavou, ale pak jsem se jen sám sobě zasmál a nabral jsem si nějakou vodu do dlaní, kterou jsem si opláchl obličej. Tohle jsem udělal několikrát a pak jsem se jen tak posadil před jezero a díval jsem se na opačnou stranu, přičemž jsem přemýšlel, co nás na té práci čeká. Určitě to nebude nic pěkného, ale věřil jsem, že díky Synenovým šípům, mému srpu a Eleriíným... Vlastně jsem nevěděl, jak tuto myšlenku dokončit, přece jenom jsem nevěděl co od ní očekávat, což mě nutilo být pořád tak trochu nejistý ohledně toho, co bude vlastně dělat, když se na boj asi moc nehodí. Má sice obstojný meč, ale nevěděl jsem, jestli s ním umí zacházet.
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 4:51 am

Eleria

Pousmála se nad tím, jak je to nejspíš unavilo, ale nebylo se čemu divit, byl to napínavý a těžký souboj, tedy nejspíš podle toho, co viděla. Sice neměla žádnou potřebu odpočívat, ale pokud s nimi na tu výpravu chtěla jít, prostě neměla na výběr. Potom si uvědomila, co Synen pověděl svému koni a jen se trošku pousmála, sedla si kus od něj a zhluboka se nadechla. „Myslím, že jste vyhrát mohl... Bylo to prostě vyrovnané.“ Dodala na vysvětlenou, aby tím nijak neurazila Niasse, přeci jen z něj měla celkem respekt, o to větší, když bojoval tímhle stylem. Její respekt ale narostl i u Synena, protože s lukem uměl zacházet více než dobře. Zamyslela se nad tím, jestli by neměla začít trénovat s Maitsukoe, přeci jen takhle bude týmu na obtíž, co se boje týče, a to je přesně to, co nechce. Pak si uvědomila, že Synen říkal, že je tu poprvé – trošku ji to zarazilo. „To je taky nějaký kočovník?“ Proběhlo jí hlavou, a pak se otočila na Niasse, který spíš vypadal na někoho takového. Bylo pěkné počasí, takže by celkem ráda skočila do vody, ale to jí společnost těchhle dvou tak trošku znemožňovala. „Synene... Odkud vlastně jste?“ Zeptala se a opět použila vykání, na které je zvyklá, neměla mu v plánu tykat dříve, než o něm nebude vědět více. Niass už jí řekl o sobě celkem dost, daleko více než ona jemu, ale Synen pro ni stále zůstával tím tajemným lukostřelcem, o kterém věděla snad jediné to, že umí výborně s lukem, ale jinak je jí celkově tahle postava neznámá.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 6:05 am

Synen


Vypadá to že se ho snaží nějak rozveselit, bohužel se jí to příliš nedaří. Takže jsem mohl vyhrát?.. Musí přiznat že to možné bylo, ale šance byla kolem 30% ne-li méně. Její snahu ale oceňoval sice mu to moc náladu nezvedlo, pořád je tu to že se o to pokusila, to je od ní milé. Taky si uvědomil že mu pořád vyká, pokud jí je to tak příjemnější zakazovat jí to určitě nebude. "Narodil jsem se tady v Usianě.. V žádném velkém městě spíše takové malé vesničce, kde se všichni znaly jmény" Docela ho překvapilo, že se zeptala na něco takového, neměl nejmenší důvod ji na tu otázku neodpovědět takže se stejně nic nestalo, jeho by ale taky zajímalo pár věcí. "Ty jsi šlechtična?" Zeptal se jednoduše na rovinu. Byl ten typ člověka který chodí jak se říká okolo horké kaše, teď k tomu nebyl žádný důvod, něco takového by spíše používal na Niasse. "Víš máš celkem draze vypadající meč.. Tak mě napadlo že buď budeš šlechtična nebo zloděj a jako zloděj mi nepřipadáš.." Žádného šlechtice ještě nepotkal tak je celkem zvědavý. Každopádně doufá že se jí tím nějak nedotkne, přece jen strká nos do jejích záležitostí, ale nic nevědět o jednom ze svých společníků taky není příliš dobré. To mu připomíná že si taky musí promluví s Niassem. Přece jen o něm nic neví tak se ho potom zeptá nějak nenápadně na něco o něm.
Návrat hore Goto down
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3819
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 6:15 am

Niass
Ohlédl jsem se směrem k těm dvěma a trochu jsem se zachechtal. Takže milenecké hádky... Trochu jsem se zachechtal a poté jsem se pomalu zvedl. Vytáhl jsem obě své zbraně a vstoupil jsem do jezera tak, aby mi voda sahala po kotníky. Začal jsem jednoduchým způsobem nejdříve znovu zkoušet všelijaké styly manipulace s tou zbraní, která byla té ruce určena. Po chvíli jsem začal procvičovat své bojové kreace, přičemž už se zapojily obě ruce. Také jsem zkoušel trochu úskoky a jiné manévry, přičemž díky vodě to šlo ztěžka, což byl účel. Čím tvrdší trénink, tím lehčí praxe - Jak mi říkával otec. Každopádně jsem si po tomto souboji chtěl ještě trochu zatrénovat, abych se snadněji držel v kondici. Přece jenom to, že jsem porazil Synena neznamená, že jsem na vrcholu a už se nemůžu zlepšit, právě naopak. Každopádně už tak jsem byl daleko od Synena a Elerí, a ještě k tomu se pode mnou ozývaly zvuky vody, která se vzpírala mým pohybům, takže jsem opravdu jejich konverzaci neměl šanci postřehnou, ale ani jsem to nepotřeboval - proč taky. I když bych si rád se Synenem promluvil, přece jenom o něm nevím vůbec nic, kromě toho, že zatraceně dobře střílí.
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 6:21 am

Eleria

Vypadalo to, že ta její podpora mu nijak nepomohla, stále z toho vypadal celkem vyvedený z míry, ani se nedivila – někoho tak silného musí přeci překvapit prohra, ať už je s kým chce. Nemělo cenu se snažil dál ho přesvědčovat o tom, jak silný vlastně je, věděla, že na to si časem musí přijít sám, nějakým způsobem si to prostě dokázat. Po jeho odpovědi jen přikývla, protože to zapadalo do sebe – říkal, že je tu poprvé, ale na kočovníka nevypadal, takže prostě jen bydlel poblíž, ale tady v hlavním městě nejspíš ještě nebyl. Také ji celkem zajímalo, jestli již byl na takovém dobrodružství, které plánují, nevěděla ale, jestli se zeptat, ale nemělo by tu být nic, co by nebyl ochotný ji říct, i když možné je vše. „Chápu...“ Zamumlala a jen se trochu pousmála. „Takže tady v Usianě nejspíš máte dost přátel, pokud se tam všichni znali jménem, v té vesnici.“ Vyslovila svou myšlenku, ale pak se zarazila a zavrtěla nad svým chováním hlavou – tohle bylo dost troufalé a ona o něm nevěděla tolik, aby se ptala na takové věci, přeci jen to mohlo být kdoví jak a mohla se ho tímhle nějak dotnout, anebo dost rychle narazit. Raději rychle odpověděla na svou otázku: „Ano, jsem šlechtična, opravdu nejsem zloděj.“ Oznámila mu celkem pobaveně, dračí zlodějka? To už by byla opravdu vražedná kombinace, už takhle se jí někteří báli, tohle neměla zapotřebí. „Ten meč se dědí z generace na generaci. Dával se vždy jen mužskému potomkovi, ale vzhledem k tomu, že jsem jedináček, jsem takovou výjimkou. Připadl mi, než jsem odešla ze své země, jinak by upadl nejspíš v zapomnění“ Zamumlala a pousmála se. Neměla důvod něco takového tajit na rozdíl od jiných částí její minulosti, takže jí to nedělalo sebemenší problém. Poté se ohlédla na Niasse, který momentálně očividně trénoval. „Wow, před chvilkou dokončil souboj... A teď trénuje?“ Nevěřícně nad ním zavrtěla hlavou. Vypadalo to, že se prostě drží v kondici i přesto, že říkal, že je unavený, tohle prostě nemohla pochopit. Nejspíš prostě nikdy nechtěl prohrát, a tak se držel tím pravidlem, že čím více potu vypotí, tím méně krve potom ztratí v boji. Musela uznat, že na tom vážně něco je.
Návrat hore Goto down
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3779
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 7:04 am

Synen


Zajímavé jak jí hned napadlo, že všichni v té vesnici byly jeho přátele. Jak se říká opak je pravdou. "Když jsem byl menší nebyl jsem zrovna společenský tvor, to nejsem ani teď. Hrával jsem si většinou sám. A když jsem potom odešel nikdo mě nepostrádal" Nad tím se prostě musel pousmát znělo to dost uboze, ale je pravda že když byl sám bavil se více, děti si s ním hrát většinou nechtěli, důvod byl jednoduchý, nelíbilo se jim jak se choval, byl na ně příliš nepříjemný. To jí samozřejmě ale říct nehodlal. Takže není zloděj to jsem opravdu dobrý, možná bych měl začít věštit.. Takže byla jedináček a ještě k tomu žena. Slyšel že ženy byly u šlechticů celkem znevýhodňovány oproti mužským potomkům. Asi to měla dost těžký Jeho pohled zamířil k Niassovi, který trénoval ve vodě. Zarazilo ho to asi nebyl tak unavený jak tvrdil. "Je neuvěřitelný že?.." Řekne jí trochu smutným hlasem. Vlastně mu záviděl. Dělá věci tak jak chce a je opravdu schopný. Jenom je tady ten problém s tím jak vypadá. Každý se nenarodí jako krasavec takže by mu to bylo jedno kdyby by mohl být alespoň trošku tak schopný za to jak vypadá.
Návrat hore Goto down
Eleria

Eleria


Počet príspevkov : 51
Sláva : 3801
Join date : 01.04.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 EmptySo apríl 05, 2014 7:23 am

Eleria

Malinko si po jeho odpovědi skousla ret – její myšlenky byly oprávněné, vážně se ptát neměla. Tohle téma raději tedy odsunula někam do ústraní, už jí nepřišlo vhodné se ptát dál. Podle toho, co řekl, měla pocit, že je tak trošku samotářský typ, což ji přivádělo k tomu, proč vlastně hledal společníky, no, nejspíš chtěl přežít, získat větší šanci na úspěch, což tak nějak chápala. Přeci jen „víc hlav víc ví“, více lidí má větší šanci uspět, tohle je prostě pravidlo, které platilo, platí a platit vždy bude, to se nezmění. Potom se jen otočila na Niasse a trošku se zašklebila. „Je, prostě nechápu, jak po tom souboji může takhle makat... Musí to být náročné a on nejspíš má dobrou fyzičku, řekla bych.“ Měla pocit, že ta poušť ho nejspíš hodně naučila, to, že přežil proti drakovi, jak jí říkal v hostinci, už to samo o sobě je skvělý výkon. Měla by být ráda, že putuje právě s nimi – byli silní, jen se nechtěla cítit tak nějak nepotřebně. „Ještě bych se chtěla na něco zeptat... Na takové dobrodružství jdete poprvé, anebo už s tím máte nějaké zkušenosti?“ Zeptala se zvědavě – přeci jen ona s ničím takovým zkušenosti neměla, Niass putoval pouští, což musela být velká zkušenost sama o sobě, přeci jen už tam přežít, musel být výkon. Prostě ji zajímalo, jak je na tom s tímhle Synen.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavné mesto Lylian   Hlavné mesto Lylian - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hlavné mesto Lylian
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hlavné mesto Farker
» Mesto duší, Ráj

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: