V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov    Skalisko - Stránka 4 EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Skalisko

Goto down 
+2
Nullam
Krahulec
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4188
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyŠt marec 13, 2014 7:16 am

First topic message reminder :

    Skalisko - Stránka 4 The_crowned_castle_by_drawingnightmare-d4qzh9z

Skalisku vládne rod di Murgar v marke Gardill a vďaka blízkosti k Séme a Miriallu je zároveň aj najbohatším z veľkých rodov. Mesto prosperuje z ťažby v horách a množstvo žoldnierov odpočíva v rozsiahlych krčmách a nocliarňach v meste.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net

AutorSpráva
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 1:12 am

Nullam

Už už sa tešila keď sa ozvalo klopanie na dvere a Wimzil zase odchádzal. Naštvane sa posadila na zem, založila si ruky na hruď a zjavne bola naštvaná.
,,Prisambohu ak to budeš ešte naťahovať, dohoda nedohoda, ale ja ti už nikdy nohy neroztiahne."
Zašepkala úplne potichu a podráždene čakala než sa vráti.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3702
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 1:19 am

Vstupil som do Nullaminho pribytku a vošiel som do izby kde ležala ... Mám pre vás dvoch ponuku , pripojte sa do mojho týmu ... sami neprežijeme povedal som to jasne a zretelne ... potom som ale trochu znervoznel pry pomyslení že to bola len taka lahká uloha a mal som s tym sám problémy
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 5:24 am

Nullam

Netrvalo ani chvíľu, keď si všimla ako ten chalanisko vbehol priamo do domu až k nej do izby. Bolo jej jasné, že takýmto tempom sa tých svojich vytúžených hier ani nedožije. Už keď bola tak blízko, vyrušil ju znova vodný chalanisko. Zodvihla teda pohľad plný nenávisti a agresivity.
,, Ako tvojho teamu? Však nič nevieš, nič nedokážeš, si nikto!"
Okríkla ho nervózne pretože ju obral o jej jedinú a najväčšiu zábavu, na ktorú sa už tak dlho nevýslovne tešila.
,, Bez teba si hravo poradìme. Len by si nám, tak jedine zavadzal. A navyše schopnostne nezapadáš do nášho konceptu teamovej stratégie v boji."
Ofučala sa na neho nahnevane.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3702
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 5:42 am

Ty si vážne hlúpa , ty nevieš čo to bolo na dobrodružstvevykriknem na nu ... vsadím sa že ta porazim kedykolvek a kdekolvek povedal som naštvane otočil som sa niesi nič viac jak devka povedal som a odišiel
Návrat hore Goto down
Aye

Aye


Počet príspevkov : 16
Sláva : 3737
Join date : 27.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 9:59 am

Aye

Už to bolo nejaký čas, čo som stála opretá o kamennú stenu jednej z budov s rukami založenými na hrudi a pohľadom upreným na davy ľudí, ktoré okolo mňa neustále prechádzali. Niečo bolo vo vzduchu, niečo sa blížilo.. smrť.. a ja som nevedela v akej forme. Sama som netušila čo ma núti zostávať na tomto mieste. Pátranie po mojom učiteľovi som však vzdala a tak som bola tam, kde som si myslela, že ma je najväčšmi potreba. Bolo tu mnoho bojovníkov rôznych druhov, no ja som nerozmýšľala nad pomeraním si síl s ani jedným z nich, nemala som to za potrebné. Skôr som čakala, vedela som že sa má niečo stať.. moja predtucha ma klamala či mýlila len málokedy. S ďalším povzdychom som zatvorila oči a len som počúvala.. počúvala som to ticho, v hluku tohto mesta.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3702
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 10:12 am

Keď som vychádzal z toho domu tak som kráčal a popritom som čítal knihu o manipulácií z vodou , po celom dny sa unavim a idem sa opriet o nejaky dom tak kráčam k najbližšiemu domu , popri chodzi odkladám knihu a oprem sa o nejaky dom kde sa opiera tiež aj nejaka žena , radšej sa k nej moc neprihovaram a radšej pozorujem okolie
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2014 9:29 pm

Wimzil

Nechal jsem toho Mága vejít kolem mě. Prošel kolem mě a vešel do vedlejší místnosti k Nullam. Ta byla očividně vytočená až za hrob.
No tak pravděpodobně tenhle vlak ujel. pomyslím si. Když ten chlápek pronesl nabídku aby jsme se k němu přidali narazil na docela tvrdou zeď. Docela bych řekl že její reakce byla přehnaná ale nechal jsem to být. Stál jsem opřený o futra a nechal jsem je si to vyříkat. Nehas co tě nepálí. Osobně by mi nevadilo cestovat ve větším počtu ale jak se zdá byl jsem přesunut do pozice ve které jsem měl malé slovo na rozhodnutí. S hlasitým povzdechnutím jsem posléze reagoval na kdo má větší vinu na téhle situaci. Možná jsem za to tak trochu mohl já? Těžko říct. Při odchodu toho mága jsem se na něj podíval takovým pohledem který nenaznačoval nepřátelství. Očividně si toho v poslední době prošel hodně a kopat do něj by byla ukázka slabocha. Kývnul jsme mu na rozloučení a čekal až odejde. Pohlédl jsem směrem k Nullam a nic neříkal. Stál jsem stále opřený o futra čekajíc jak se bude situace vyvíjet. Věděl jsem však že moje chuť už byla ta tam a předpokládal jsem že její taktéž.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 12:50 am

Nullam

,, Nepovedal si mi nič nového čo by som o sebe už, tak nevedela."
Pokrútila nechápavo hlavou a nič si z toho nerobila. Lenže teraz v miestnosti ostal iba Wimzil a ona. Naštvaná, rozžhavená a neskutočne nasraná a jediným objektom na ktorý sa mohla vyzúriť bol iba on. Postavila sa teda, upravil si šaty a prišla až k nemu.
,, Mááááš hádam iný názor?"
Spýtala sa zo zvedavosti.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 1:23 am

Wimzil

Nullam to přešla jen s pokrčením ramen což nevím jestli bylo dobré znamení nebo špatné.
"Co já vím? Jedna věc je odmítnout nabídku. Druhá věc je o někom říct že je nikdo. Ne že by mi do toho něco bylo." řeknu s pokrčením ramen. Poté si promnu ruce a protáhnu nohy. Byl jsem na jednom místě už příliš dlouho. Ne že by mi tu bylo špatně ale nejsem typ který by se zdržoval na jednom místě dlouho. Pro zloděje to byl rozsudek smrti. Dříve či později si mě začnou všímat a dají si zmizelé zboží s mojí tváří dohromady. Proto bylo na čase odejít. Ale co s Nullam? Slíbil jsem ji že budeme tým ale nedokázal jsem si ji představit jak cestuje v divočině spí pod širákem nebo při nejlepším ve stanu. Když jsem o tom tak přemýšlel nedokázal jsem si vedle sebe představit nikoho. Byl jsem sám už příliš dlouho. 7 let samoty se na vás podepíše i kdyby jste nechtěli.
"Každopádně myslím že je na čase jít o dům dál." začnu odmlčím se a podívám se jí do očí. "Nabídka stále platí ale nebude to jednoduchý když odejdeme. "
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 1:33 am

Nullam

,, Kvôli tomu inteligentovi som si neužila ani ja a ani ty. Chceš mi snáď povedať, že vymeníš môj zadok za jeho?"
Nadhodila na neho nechápavý a zvedavý pohľad, čo keď náhodou teraz prikývne a ona by sa dozvedela nečakanú a šokujúcu pravdu. V tom ešte z jeho úst vypočula ďalšiu ponuku. Postavila sa teda tesne pred neho na vzdialenosť pár milimetrov.
,, Viem sa o seba postarať akýmikoľvek prostriedkami za všetkých podmienok. Nemysli si, že som príťažou zlatíčko, inak budem na teba zlá. A ver mi, že nechceš priviesť ženskú z rasy Ifris do stavu besnenia. Ver mi, nechceš to."
Usmiala sa a venovala mu poriadneho francuzáka.
,, Kam teda ideme?"
Nadhodila otázku.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 1:53 am

Wimzil.

Mlčel jsem. Ne že bych neznal odpověď ale považoval jsem to za řečnickou otázku proto jsem nechal jazyk za zuby.
Věděl jsem že se schyluje k polibku proto jsem si sundal masku a vyčkával. Polibek jsem opětoval a pak se i trochu usmál.
"Stejně tak nechtěj vytočit muže ze stejné rasy." pronesu s pokrčením ramen. Nikdy jsem se ke své rase nehlásil. Pravděpodobně by mě většina tipovala na Sawara. Byl jsem jim v mnohém podobný. Ovšem jsem patřil údajně k nejemotivnější rase vůbec. A pak že příroda nemá smysl pro humor. Na otázku kam půjdeme jsem odpověď neznal. Vždy jsem se tak toulal po světě a zavítal do prvního města na hledáčku poté vyrazil dál.
"Nevím. Nikdy jsem to nevěděl. Svět je velkej a rozhodně se najde místo kde jsem ještě nebyl."
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 2:01 am

Nullam

,, No fajn teda, keď to vravíš, že zapadneme do prvého miesta, ktoré nepoznáš... fajn teda."
Prehovorila Nullam veselo a poriadne si ho znovu, až podivne obzerala. Akoby ho posudzovala a zároveň premýšľala. Mohlo to vyzerať divne, ale skutočne nevedela či to urobiť alebo nie. Nakoniec sa teda rozhodla, že to predsa len skúsi. Pristúpila k Wimzilovi zozadu a vyskočila mu na chrbát, rukami ho objala okolo krku a nohami okolo pása.
,, Ale pekne ma ponesieš."
Zašeptala mu do ucha.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 3:04 am

Wimzil.

"Nemusíte to bejt rovnou město. Můžeme zapadnout do prvního lesa, jeskyně, dolu, vesnice, hor, k jezeru, řece... nejsem vybíravej člověk. Jdu k místu které stojí za prozkoumání. Nejdřív ale půjdeme do města tady. Vezmu zásoby vody a jídla poté vyrazíme." řeknu a začnu se připravovat na cestu. Prohmatám si toulec a zjistím že jsem stále nepobral dva vystřeléné šípy. Jeden byl zavěšený na lustru a proto jsem vystřelil šíp s lanem do stropu a rychlím vyšplháním jsem ho zdělal druhý byl zabodnutý ve stěně což nebyl problém. Poté jsem začal šacovat všechny věci a v tom mi na zádach něco, nebo spíš někdo, přibyl. Podíval jsem se jí do očí a s povzdechnutím a zakroucení hlavy jsem vyrazil.
Ve městě bylo docela prázdno i když v téhle části města se tomu ani divit nedalo. Prostupoval jsem tedy po ulici a zastavil se u studny ze které začal vytahovat vědro a naplnil si tím čutoru. Jídlo jsem měl v plánu získat v divočině. Nullam jsem na zádech téměř necítil. Byla přeci jen lehká a já trénoval s kameny ale i tak...
"Tohle je poprvé a na posledy jasný. Takže ... nějaký návrhy?"řeknu a rozhlídl jsem se kolem. Uviděl jsem toho mága. Kývnu mu na pozdrav a po očku pozoruji ženu která tam stála sním. Nebo snad jen vedle něho? Poté čekám na Nullam jak odpoví.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 3:22 am

Nullam

Pohodlne si vysedávala na jeho chrbte a nechala sa ľahko niesť. Predsa len to bolo to najpríjemnejšie akým spôsobom mohla cestovať a dostať sa tam kam potrebuje. Teda výber cesty nechala na ňom až kým nezaregistrovala že zastal a vydal zo seba nejakú tú otázku.
,, Zabudni, toto robím pre dobro teamu. Chcem aby si zosilnel a nezlenivel aby si bol neporaziteľným."
Zašepkala mu potichu do ucha a potom sledovala kam sa on díva. V tom mu dala jednu poza uši.
,, Kam sa ty dívaš, hádam nie po tej slečne."
Zasmiala sa veselo a premýšľala čo ďalej.
,, Chceš verbovať alebo odchádzame?"
Odpovedala mu na otázku otázkou.
Návrat hore Goto down
Aye

Aye


Počet príspevkov : 16
Sláva : 3737
Join date : 27.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 3:24 am

Aye

Bola som až príliš zaujatá svojimi predstavami, než aby som si všimla, že sa nejaký chlapec oprel o rovnakú budovu len kúsok odo mňa.  S rukami založenými na hrudi a zamysleným pohľadom upreným do zeme som si kúsala spodnú peru. Bola som nervózna a to u monka nebývalo zvykom. Sama som však ešte nebola plnohodnotný monk a tak ma rozhádzali aj iné. miernejšie veci. Nakoniec som sa rozhodla, že sa porozhliadam po okolí mesta, alebo aspoň pokiaľ moje oko dovidí. Prestala som sa opierať a rozhliadla som sa. Naraz som si všimla tri osoby, z ktorých som mala trocha, divný pocit. Jeden po mne prešiel pohľadom, ďalšia mu bola na chrbte a zrovna mu strelila za ucho a ďalší ktorý bol .. celkom blízko, až mierne nepríjemne, a opieral sa o rovnakú budovu ako ja. Nie že by to bola moja budova.. nevadilo mi to.
Chvíľu som si túto trojicu len prezerala, započula som slová tej ženy a trocha som sa zamračila. Vyzerala ako prostitútka, nemala som rada prostitútky no nesúdila som ju.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 3:43 am

Wimzil.

"Vlastně jsem se po ní díval." řeknu bez sebemenších výčitek a věnují té dívce úsměv. Nebyli jsme přeci v nějakém vážném vztahu. Sakra však jsem Nullam ještě před dvěma dny neznal. Důvod proč mě ta dívka s bílými vlasy zaujala  byla směsice jejího vzhledu a mé zvědavosti. Ženy jako je ona člověk neviděl často. Zatřásl jsem hlavou a zahnal myšlenky stranou.
"Já a verbovat? Vypadám snad jako verbíř?" řeknu. I kdyby mi cestování se dvěma ženami nevadilo už jen představa toho že by spolu nevycházeli. Pohled té divky hovořil jasně. Krom toho věděl jsem proč se tak dívá. Mávnu té dívce na rozloučenou, což bylo divný jelikož jsem se sní ani nepozdravil, a vydám se pryč.
"No každopádně jak si řekla. Měli by jsme vyrazit."

Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 3:59 am

Nullam

,, Ale čo sa bojíš jednej ženy? Predsa len do každej ruky jedna je ideál pre každého muža."
Zasmiala sa a dala mu poza uši ešte jednu facku a zoskočila z neho. Hrdo vykročila smerom k slečne, ktorá tam stála a zastavila až doslova pri nej.
,, Ako ja žeriem temne vyzerajúce postavy. Tajomné charaktery ukrývajúce ťažký a nepochopený osud, ktoré chcú len trocha nežnosti aby utíšila ich žiaľ"
Uchechtla sa a žmurkla na ňu.
,, Ja som Nullam, teší ma."
Predstavila sa a podala jej ruku.
Návrat hore Goto down
Aye

Aye


Počet príspevkov : 16
Sláva : 3737
Join date : 27.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 4:09 am

Aye


Sledovala som ich.. oboch. Prišli mi ako celkom divná dvojka. Neusmiala som sa však, nejak som.. k tomu nevidela dôvod. Ich správanie som nepovažovala za vtipné a ani za tak úplne normálne. Neurčito som kývla hlavou, keď mi ten muž zakýval no jeho odchod prerušila práve tá prostitútka. Alebo som si to o nej aspoň myslela.
Jej slová.. ako prvej vete ktorú povedala jemu, tak aj ostatným ktoré predniesla mne.. som nepochopila.. nepochopila som jedinému slovu. Nepochopila som žiadnej narážke či dvojzmyslu a tak som sa teraz cítila ako hlupák, ale úplný. Nikto sa mi však nemohol diviť. Bola som monk vychovávaný v tej najvyššej, obrazne povedané čistote, s akou sa niekto môže stretnúť. Keď vyslovila svoje meno a povedala že ju teší, pri čom ešte natiahla ruku.. pristihla som sa ako na ňu civím v nemom úžase s otvorenými ústami. To ale malo na svedomí jej predošlé vyjadrovanie a rôzne narážky ktoré iśli mimo mňa. Konečne však hovorila reči, ktorej som rozumela.
Rýchlo som zatvorila ústa, pretože som si spomenula že to nie je moc slušné a opatrne som jej ruku podala.
"Moje meno je Aye, tiež ma teší." Povedala som potichu, takmer šeptom a oči mi začali preskakovať z jej strohého oblečenia, k jej tvári, a následne aj k tomu chlapíkovy s ktorým očividne tvorili tým.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 4:38 am

Wimzil.

"Já se jí nebojím ale ty by jsi měla." řeknu si pro sebe.
Stál jsem tam a nechal situaci vyvíjet za sebe. Měl jsem rád ženy. To ne že ne. Ale nikdy jsem jich kolem sebe neměl hodně. Vlastně jsem cestoval vždycky sám a teď během dvou dnů tu byli hned dvě. Pokud nás osud opravdu ovlivňovali bohové měli dobrý smysl pro humor. Při této příležitosti jsem si upravil věci na zádech a přešel blíž k té ženě. Očividně byla trochu překvapená Nullam. Což většina lidí. V hlavě se mi promítalo několik desítek rozdílu které mezi nimi byli. Nullam byla ... no hezky řečeno povolná dívka které bylo jedno co si o ní lidé myslí. Naproti tomu tahle dívka se zdála tak... čistá? Jo to bylo to slovo.
"Zdravím. Wimzil jméno mé.Též mě těší." řeknu s mírným úsměvem a stoupnu si na pravo od Nullam.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 5:10 am

Nullam

,, Jak Wimzil, čo Wimzil..... to mi je zoznámenie... neznáš Špačka?"
Zopakovala otrávene keď sa ocitla medzi nimi dvoma a obaja stáli ako soľné stĺpy. Wimzil sa hanbil bližšieho kontaktu a Aye očividne tiež. Tak to teda musela vziať do vlastných rúk. Jednou rukou zatlačila Aye k Wimzilovi a druhou rukou jeho k nej aby sa pekne objali.
,, Slušnosť káže preukázať dáme úctu a to prívetivým objatím, tak poďme do toho."
Upozornila ich a tlačila na silu k sebe.
,, Ale žiadne bozky, teda aspoň zatiaľ nie."
Upozornila ich pre istotu oboch.
Návrat hore Goto down
Aye

Aye


Počet príspevkov : 16
Sláva : 3737
Join date : 27.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 5:24 am

Aye

Pootoćila som hlavu k Wizmilovi a mierne som prikývla. Správala som sa trocha prízemne a v tejto situácií vôbec nie aktívne. Keď som pocítila ruku Nullam na mojom chrbte, nebezpečne mi zablislo v očiach. Wizmil si to mohol všimnúť práve pre to, že bol v podstate zlodej.. a tým moc veľa detailov neunikne.
Nespravila som však nič, nevykrútila som jej ruku, nevykĺbila rameno, nebodla prstami do nervového bodu pri zadnej časti krku a nevypla ju tým, aj keď som to všetko mohla spraviť a mala som na to aj schopnosti. V hlave sa mi behom sekundy vylialo množstvo spôsobov ako z tejto polohy Nullam zneškodniť no nevidela som ju ako hrozbu a tak som to ani nespravila. Len som spravila zopár krokov dopredu, keďže ma zatlačila, a jednou rukou som vyšla trocha kupredu a oprela som ju o Wazila, teda.. oprela, skôr som sa o neho zaprela. Žiadne objatie sa nekonalo. 
Ako som sa ho dotkla, pohľad mi klesol k zemi a ja som sa zatvárila zahanbene, spravila som dva rýchle kroky na stranu a s rukami v neutrálnej pozícií som sa na oboch pozrela. Nedalo sa ani povedať že by som bola v nejakom bojovom postavení, proste.. som zn ich bola hrozne vykoľajená.
"Ehm.. n.. n.. nie si chorá ? Som dobrá liečiteľka, ono.. taká horúčka môže človeku privodiť aj trocha podivné správanie.. " Zamumlala som skôr automaticky, snažiac sa nájsť nejakú reálnu možnosť, alebo dôvod, prečo sa takto Nullam správa. Sama som tomu moc neverila. Cítila som sa stále viac a viac sprostejšia.. ako keby mi niečo unikalo.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 5:39 am

Wimzil

Cejtil jsem problémy. Už jen to mírné sekundové cuknutí u Aye vypadalo že Nullam na místě rozčtvrtí. Někdo by si toho možná nevšiml. Pochybuju že Nullam si toho všimla ovšem takovéhle věci byli pro bývalého Hraničáře denní chleba. Ruku na mých zádech jsem téměř ignoroval. Neměl jsem rád když mě však někdo využívá nebo ze mě dělá svojí loutku proto hluboko uvnitř byla časovaná bomba připravená na poslední tiknutí.
Aya očividně neměla zájem. Neměl jsem jí to za zlé ostatně muž s maskou nebyl moc důvěřivá identita. Lidé se na mě koukali skrze prsty tak dlouho že už jsem to téměř nevnímal. Naučil jsem se s tím žít. Reakce kterou měla ta dívka naznačoval že není zvyklá jednat s lidmi a teď chytne takový extrém jako Nullam. Au.
Ruky jsem měl stále svěšené podél těla a podíval jsem se na Nullam.
"Vidíš teď si ještě o tebe začne chudinka dělat starost. Dej jí trochu vzduchu na dýchání ne?"
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 5:51 am

Nullam

,, Takže sa jej nemôžem hodiť okolo krku a vybozkávať ju?"

Smutne sklesla Nullam a pokrčila ramenami keď ani od Aye nepočula ochotné slová. Ani len vyobjímať sa nechceli.
,, Chjooo... to ako skutočne nič nebude? Ale no tak, veď život je krásny, krátky a jednoduchý. Nemôžte byť taký utiahnutý. S vami nie je sranda."
Povzdychla si a oprela sa o stenu budovy chrbtom.
,, Tak mi teda ukážte tu novodobú módu a štýl konverzácie."
Odfrkla sklamane.
Návrat hore Goto down
Aye

Aye


Počet príspevkov : 16
Sláva : 3737
Join date : 27.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 6:03 am

Aye

Znova som sa cítila ako idiot.. bolo to mnou ? Spravila som niečo zlé ? Myslela som si že s podobnými vecami si musel dať jeden pozor, predsa len tento svet nebol rúžovou záhradou. Nullam znova hovorila veciam ktorým som vôbec nepochopila.. vybozkávať ma , prečo by to robila ?  Prečo by sa mi vôbec hádzala okolo krku ? Možno to bol nejaký chmat ktorým ma chcela zaškrtiť .. Tvárila som sa naozaj deprimovane. Vôbec som jej nechápala.
"P..p..pardon.." Vyšlo z mojich úst úplne rezignovane a len som sklopila hlavu k zemi. Nenechala som sa zväčša nejak.. rozhodiť. Ale.. táto žena.. 
"Nechcela som vás.. uraziť alebo.. tak.. " Nevedela som čo som spravila, čím som sa previnila či čo je zle, ale mala som ten pocit.. a tak som sa ospravedlnila za prvú vec ktorá ma napadla.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3702
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 4 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 EmptyNe marec 30, 2014 6:16 am


Aquarius


Stojím opretý o budovu a počuvam rozhovor tych troch , je mi z toho nasmiech a len z miernim ušklbkom dodam tak mladá , tak skazená a tak hlúpa čudoval som sa jak može byt niekto tak blbý jak tá ženská čo ma odpískala ... tak mi to nedalo a išiel som za tym typkom v maske , naznačil som mu z hlavou že či sa nemožeme porozpravat o samote ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





    Skalisko - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skalisko
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: