V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov    Skalisko EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Skalisko

Goto down 
+2
Nullam
Krahulec
6 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 13, 2014 7:16 am

    Skalisko The_crowned_castle_by_drawingnightmare-d4qzh9z

Skalisku vládne rod di Murgar v marke Gardill a vďaka blízkosti k Séme a Miriallu je zároveň aj najbohatším z veľkých rodov. Mesto prosperuje z ťažby v horách a množstvo žoldnierov odpočíva v rozsiahlych krčmách a nocliarňach v meste.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 17, 2014 10:00 am

Nullam

Sebavedomým krokom sa prechádzala po zatmenom meste plnom ruchu. Oblizovala si spodnú peru a sledovala pozorne okolie a všímala si budovy.
,, Tak mesto ožrancov a žoldnierov. Hmmm tu by som si mohla nájsť nejakú bohatú obeť. Peniaze sa míňajú a míňajú. No a môj apetít je neukojiteľný."
Premýšľala nahlas a lúskala si pritom prstami. Jemne sa otriasla a z premýšľania ju vyviedol studený vánok, ktorý ju odradil od toho aby ostávala vonku. Predsa len bola striedmejšie oblečená. Preto potichúčky ako myška vcupitala do najväčšej krčmy, ktorú tam zbadala. Sadla si k voľnému stolu a mapovala si kto je vo vnútri.
,, Ako len upútam pozornosť... ako len upútam pozornosť."
Pousmiala sa lišiacky a prišla na to. Pohodlne sa usadila, oprela o operadlo a pomaličky vyložila obe extrémne dlhé nohy na stôl a provokačne ich tam vystavovala, kto sa na to chytí.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 17, 2014 10:25 am

//Neznášam ťa vieš o tom? Very Happy

???

Dnešní deň bol teplý. Teda vlastne bol viac vlažný ako teplý, čo znamená že vôbec nebol horúci. No bol príjemný a to stačilo pre ňu, pre Gawasamu z cechu fúzatého. Zadívala sa, teda nie že by priam gánila, len pozorovala dopredu. Takže len hľadela pred seba no aj to jej stačilo. Všetci ma pozorujú pomyslela si. Všetci túžia byť mojou hračkou. No každý pozeral inam.
"Kto je tá konkubína ktorá mi zaberá môj teplý deň?" Nikto sa jej neodvážil odporovať, že ten deň vôbec nebol teplý. Bola členkov cechu. Pozrela sa na tú čubku s dokonalým telom a vyslovila znova
"Kto je tá ženská?" a zhlboka si odharkla.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 17, 2014 10:46 am

Nullam

Pohodlne si vysedávala, ale stále nemohla nikoho nájsť čo by sa stal jej obeťou. Všade samý ožran či bezduchá existencia bez budúcnosti. Začínala ľutovať, že sem došla keď odrazu začula ženský hlas a v tom momente ako predátor upriamila pohľad na ženu drsného vzhľadu.
,, Hmmmmm nevyzerá prešibane a ani extrémne bohate či vysoko postavene. Ale zase na druhú stranu by z nej bola výborná ochrankyňa a prostredník, ktorý ma podsunie do vyšších kruhov. Ale čo s ňou."
Premýšľala a vyberala si možné scenáre, ktorými by sa vybrala a ako by ňou mohla manipulovať.
,, Zahrám to na nevinnú obeť a poslušnú, bezbrannú slúžku? Nie, nie to by ju nebavilo. Takých musí mať koľko len chce. Potrebuje niekoho kto jej bude vzdorovať. Ale teraz či jej vládnuť alebo jej byť rovnocennou... skúsime najprv ovládanie."
Rozhodla sa a odrazu spustila len tak letmý vzdych, ktorým naznačila únavu. Pritom sa k ženskej postave šírila vzduchom jej skaza.
,, Uvidíme či sa chytí."
Nevedela sa dočkať, pretože infikovať obeť nebolo náročné. Šlo o to ju ovládať a to nie vždy vyšlo. Nullam sa jej teda snažila privoď pocit neznesiteľného tepla, sucho v ústach a následne zvýšený tep. Ani sa len nepohla a udržiavala túto zvodnú pozíciu bez jediného pohnutia a priamo sa jej dívala do očí. Z telesných vnemov prešla na tie pocitové. Posnažila sa jej upútať myšlienky len na jej osobu a ostatné vytesniť. Neprestajne a opätovne sa v nej snažila vyvolať túžbu a príťažlivosť k svojej osobe.
,, Akože ja?"
Usmiala sa zvodne a jednou rukou vyhrnula sukňu trocha vyššie aby ju navnadila, ale nohy nechala stále vyložené na stole. Teraz už len čakala ako dopadla jej snaha o manipuláciu, či sa chytila na niečo vôbec.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 2:29 am

Gawasama

Ten rebel si myslí... myslí... myslí...
Celým telom sa jej rozlievalo teplo, cítila ako sa jej do líc hrnie krv a jej myšlienky zaplavovali nemravné myšlienky... (Dostatočná schopnosť mágie)
Sakra prečo nedokážem myslieť? Kurva... Ona... Ja... No svoje pocity stále nemala pod kontrolou a tak prehltla lačnú slinu. Chcela sa na ňu vrhnúť, roztrhať tie drobné kusy látky, ktoré nazývala odevom.
No nemohla, jej sa ani nepáčia ženy.
Sucho... prečo je mi tak sucho v ústach... potrebujem sa napiť vína... Alebo aspoň trocha Miazy... a tak odvrhla pohľad, aby nikto nevidel jej pýriacu sa tvár.
"Zastav sa v našom tábore Fúzatého... Mám pre teba niečo... Špeciálne." a rýchlou chôdzou opustila centrum mesta.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 2:40 am

Nullam

S širokým úsmevom na tvári sledovala ženu pred sebou a postupne sledovala ako na ňu zaberajú účinky jej mágie. Vždy ju bavilo sledovať ako jej to perfektne vychádza a ľudia sa priam menia pod vplyvom jej chtíča a myšlienok. Len ju tak sledovala, oblizovala si pery a žmurkala na ňu. Až kým konečne neprehovorila, ale to už bola v stave keď nepremýšľala, tak ako normálne.
,, Ako povieš."
Odvetila pokojne, postavila sa a opustila ten podnik. Nebolo ťažké sa dohľadať jej stôp, keďže v tomto stave si na maskovanie veľmi nedávala pozor. Ale ona sa neponáhľala. Chvíľu to síce trvalo, ale nakoniec dorazila do cieľa, aspoň v tom dúfala.
Pomaličky sa niesla hrdo ako pávica prašnými ulicami. Elegantne pri chôdzi prekladala jednu nohu cez druhú a pohupovala vlasmi.
,, Tak som teda tu, kde mám tu špecialitu?"
Spýtala sa nahlas do prázdna, neustále si oblizujúc lačne pery.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 6:15 am

V tábore sa rozoznel šum, rozšírili lačné pohľady v očiach. Boli tam všetci, ktorý niečo znamenali. Každí v ťažkej zbroji, plný pohľadu po hanebnostiach a krvi (ktoré najradšej spájali).
Možno v tej chvíli si mohla Nullam uvedomiť, že je niečo zlé, dotyk mágie, ktorý bol odlišný od tej jeho. Samozrejme, v cechu akým bol tento sa očakávala nejaká tá magická podpora, no žiaden s takou silou tam by byť nemal.
V tej chvíli sa odhalil, ako zjavenie zo samotného pekla. Bol takmer nahý, tmavomodrej farby. Simian. No to, čo upútalo zrak boli telesné úpravy, ktoré prežil. Hrudník od pohlavia vyššie mal zošitý, ako po zvláštnom a úchylnom reze pri komplikovaných pôrodoch. Jeho uši, pýcha Simianskej rasy mal roztrhané, takmer ľudskovyzerajúce. No najhoršie boli ústa nasilu prepálené, aby pery sa scelili a vytvoril tak podivné vezenie jeho slov. Keď prehovoril, šepkal...
"Twaig"
Tvoja obeť sedela v kúte, stále rozpálená... Zdalo sa že si uvedomila tvoje kúzlo... Začínalo tu byť horko...
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 6:27 am

Nullam

,, Do čerta, to nemôžem mať jeden normálny pracovný deň?"
Preblesklo jej hlavou v momente, keď zbadala ako pred ňu predstúpilo to stvorenie, ba monštrum. V kúte však videla svoju obeť, ako sa tam krčí.
,, Čakala som, že ma dovedie za pánom, ale čakala som prívetivejšie stvorenie."
Prehovorila nahlas, pokojným avšak arogantným hlasom.
,, Nemôžem potlačiť sklamanie z toho koho som tu objavila, to musím povedať na rovinu. Na druhú stranu však z toho môžme vyťažiť obaja."
Navrhla mu a spoza pásu si vytiahla oba meče.
,, Dokážem vám ponúknuť svoje služby môj pane. Ako tie bojové, tak aj tie fyzické. Som ochotná spraviť akúkoľvek úlohu, len a len pre vás."
Dodala nakoniec pevným hlasom a na koniec svojho predslovu sa tak úctivo naklonila hlboko dopredu aby jej bolo zároveň vidieť aj do výstrihu.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 6:53 am

Twaig

Ozvali sa hrdelné zvuky, vychádzajúce z jeho úst. Až o chvíľu sa dalo zistiť, že je to jeho smiech.
"Nie som Fúzatý, náš vodca vedie diskusiu s rodom di Murgar pri pohári vína. On nás chce na jednu prácu, spolu s Modrými barbarmi a Bronzovým kráľom. Ty tu nie si od toho aby si nám slúžila..."
Prístúpil k tebe bližšie, jemne odhrnul tmavé líce v náznaku úškrnu.
"Si tu preto že ovládaš niekoho z nás. A vieš čo robíme s takými ktorý sa nám vzoprú?"
Premýšľal, aký trest si zaslúži. Byť opakovane znásilnená cechom by bola pre ňu skôr slasť, ako trest. Naša malá kurvička...
"No ja našťastie nad tebou nerozhodujem... Zdá sa že ideme na hrad sa porozprávať s naším pánom, čo na to hovoríš?"
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 8:10 am

Nullam

Ani ňou nehlo celý čas čo k nej kráčal a ani brvou nepohla keď stál pred ňou. Ba sa ešte veselo usmievala a dívala sa mu priamo do očí. Strávila roky skláňaním pohľadu a pokorou na to aby sa to naučila nenávidieť a nebáť sa vzdoru.So zdvihnutou hlavou a plná arogancie bola ochotná mu vzdorovať.
,, Pokiaľ mám byť tá súčasťou a pýchou organizácie... ja zase viem čo sa robí s neschopnými členmi. Pretože sila sa meria podľa najslabšieho článku. Podarilo sa mi v malom momente ovládnuť jedného z vás, mala by som byť vyznamenaná, nie to ešte trestaná."
Vypľula zo seba sebavedome a ľahko. Odložila obe zbrane, pretože nebezpečenstvo aspoň pre teraz bolo zažehnané.
,, Dobre teda, keď je z teba taký veľký mág určite máš spôsob ako lusknúť prstami a hneď sa objavíme na tom hrade, že?"
Podpichla ho veselo.
,, A inak čo sa týka tej moci."
Prehovoril a oblízla si pery pričom ukazovákom mu prechádzala po ramene ruky.
,, Nenaučíš ma niečo? Ja by som sa ti tiež na oplátku odvďačila svojimi schopnosťami, či?"
Nadhodila pomimo.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 8:49 am

Twaig

Jej dotyk na jeho vrásčitý ramene ním ani nepohol. (Nedostatočná inteligencia) No neodstrokol ju, len sa ku nej priblížil a zašepkal.
"Ja nie som ten druh mága... Ja som žoldnier. Žoldnier využíva iba sílu..." Pár krát sa na nu ešte zadíval, potom sa otočil smerom na obeť zvodného kúzla sukuby. "No nikto nesmie vedieť kto je náš najslabší článok nie je to tak? Ak by sme ťa nechali a ďakovali, rozkecala by si to príliš rýchlo a príliš Ďaleko... radšej ťa mať ako príklad, no nie je tak?"
Dotkol sa jej pier, ak mu to dovolila. Nemal chuť sa s ňou zahrávať.
"Čo vieš o troch cechoch Usiany? Ktoré sú podľa teba najslabšie?" Vyslovil obozretne, zatiaľ čo ju viedol ulicou... Bol silnejší ako ona... Vedel to...
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 8:59 am

Nullam

Dosť sklamane, ale predsa len po neúspechu sa vybrala za ním aby ju zaviedol kam potrebuje sa dostať aj ona. Keď už nedosiahla žiadneho efektu prosením ani "diplomatickým" vplyvom.
,, Pre peniaze aj vlastnú mať vydať napospas smrti. Myslím, že to by vystihovalo všetkých žoldnierov bez rozdielu cechu či pôvodu. A čo sa týka Cechov samotných."
Nadýchla sa zhlboka a šla provokačne vedľa neho, ako seberovná.
,, Ak chceš vedieť najslabších, rozhodne Žoldnierov Fúzatých. Ak by som však mala nájsť najsilnejšieho, potom by tam bol problém. Čo jesť silnejšie, perfektná organizácia a výborný veliteľský subjekt cechu Bronzového kráľa alebo nespochybniteľnosť a dokonalosť s akou cech Modrí barbari splnia akúkoľvek misiu.... povedala by som, že Modrí barbari sú lepší."
Zhodnotila a cítila sa už úplne v bezpečí. Ten adrenalín ju už opúšťal a aj záujem.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 9:58 am

Twaig

Zdalo sa mu to, alebo je tá háveď drzá? no nechal to tak, vedel, že nemá právo súdiť. Nepoznala ich veliteľa, chlapíka čo zabíja po stovkách.
Stáli pred bránou sídla, kde armáda sa šikovala v radoch. Žiaden na nich nepozrel, no ani žiaden ich nezastavil.
Stál pred sídlom, počul smiech, výkriky hnevu a niekedy aj hlasné ryhanie čo im hrdlo ráčilo. Otvorili sa majestátne dvere a Twaig sa uklonil. Bola to dcéra lorda, musel byť pozorný.
"Koho to sem vedieš zohavená tvár? Myslíš že s takým to darčekom získate od otca vyšší žold?" Lady si prezrela jej postavu, jej tvár a výrazné boky, a až po chvíli si prešla jazykom mlstne po hornej pere. "Aj keď taký dar sa neodmieta. Otrokyňa, z akej časti ríše pochádzaš?" Prišla ku nej, dotkla sa jej prs a jemne ich stlačila. "Zdá sa že budeš mojou nohou hračkou, alebo chceš radšej počúvať nudné politické monológy?" V jej očiach bolo vidieť túžbu a hlad.
Aea di Murgar mávla rukov na Twaiga, nenechalo ho vysvetliť dôvod príchodu. No ten ani neodvrával. Na zničených perách sa mu roztiahol úsmev. Dokonalý trest....
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 10:15 am

Nullam

Sledovala ho a kráčala vedľa neho pozorne. Prechádzala pomedzi stráže, vojakov a bola svedkom aj nejakých divných vecí. V zásade však držala ústa a krok kým neprešli obrovskou bránou a v jej očiach nezaznel ženský hlas.
Už si len myslela, že ju zatiahol na nejaké bezvýznamné miesto, ale keď počula jej hlas a spôsob reči či oblečenie pochopila, že musí byť dcérou lorda. Kým jej to však doplo prestala si všímať ich reči a prebudilo ju len to, že ju začala obchytkávať na jej najväčšej pýche. Jemne mykla rukou a zapudila v sebe reflex, ktorým jej chcela vraziť, ale stálo ju to veľa sebaovládania.
,, Nie som otrokyňa. Som slobodná, plnoprávna žena. Pochádzam z Plagusis."
Opravila ju pokojne aj s kúskou arogancie. Videla v jej očiach, že sa jej zapáčilo jej telo. Musela byť opatrná, ani nie veľmi odvážna ani nie veľmi zbabelá.
,, Popravde som nikdy nemala rada tie prázdne a nezmyselné reči a čo sa týka hier... rada sa hrá."
Prikývla a ľahko na ňu žmurkla.

Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 10:59 am

Aea di Murgar

"Takže volíš hry iného žánru ako politické, slobodná žena?" posledné slová vyslovila tak, aby bolo jasné že to je irónia. Bola dcérou lorda známeho ako neúprosný... Mohla si to dovoliť.
"Môžem ti ponúknuť svoju spoločnosť a príjemnú prechádzku, slobodná žena z Plagusis? Nikdy som vlastne nechápala tamojší ľud. Mor, nákazy, Vampíry... A k tomu ten smrad... Hlozné" a začala viesť ich malú skupinku. Po chvíli sa ku nim pridali dva stráže, chrániac svoju lady.
"Čo si myslíš o Skalisku? Nie sme ako tí barbari z púšte a už vôbec nie ako ten hlupák ktorý sa nazýva kráľom. Ukážem ti svoju hračkáreň, čo na to hovoríš?" Cupitala ďalej a jej príval slov sa nedal zastaviť. Stráže kráčali potichu, nedovolí si ani pozrieť sa na najnovšiu hračku svojej panej.
Ich cesta neviedla do veže, ale hlbšie, do podzemia a čím viac zvukov bolo počuť, tým viac sa množstvo slov rozšírilo.
Až po nejakých 50 metroch do hlbky, pri otreneí o chladné, vlhké kamenné steny bolo spoznať čo je to za miestnosť. Nebolo treba počuť ani výkriky mužov a žien. Mučiareň bolo jednoducho cítieľná.
"ČO vravíš? Výzdoba nie je výnimočná podľa Sémskej módy, ale môj otec má radšej staromódnosť." majestátnicky rozložila rukami, zastavila na každom zo svojich obľúbených nástrojov a hračiek.
"AhojTerenis, mám tu pre teba novú kamarátku, čo si o nej myslíš?"
"Nie pani, prosím, nič som nespravil ja..."

"Šššš, čo sme si povedali o tom tvojom rozprávaní? Si vinný, si vinný tým že si môj obľúbenec, nie je tak? " Aea prešla jemne po miestach, kde mal mať bradavky, no teraz tam boli len podlhovasté hnisajúce rany. "Nechcem aby sm epostúpili trocha nižšie že?"
Dotýkala sa miest, o ktorých hovorila, no muž dokázal iba prosiť a žiadať o milosť.
"Takže, Slobodná žena, ako každý v tejto miestnosti... Ktorú miestnosť by si si vybrala?"
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 11:15 am

Nullam

Veselo pokračovala vedľa nej a kochala sa tými stenami bohatého hradu. Ale čudovala sa prečo idú stále dole. Slýchala slová z jej úst, ale ani jej nestihla odpovedať keď odrazu sa dostali do obrovskej mučiarne.
,, No do čerta."
Prvé čo jej napadlo a sledovala toľko bolesti a utrpenia. Keď ešte k tomu prechádzali okolo jej údajneho obľúbenca mohla vidieť ako teda v jej prípade dopadávajú obľúbenci. Bola zvyknutá na čokoľvek a kohokoľvek, ale nie na takéto niečo brutálne. Razom v tom momente priskočila k svojej novej paničke a zozadu ju pevne objala a pritisla sa na ňu.
,, Pani moja, ale háda by ste ma tu nenechali. Ja Nullam, vaša verná a najmilšia hračička, hádam by ste nepŕznili telo, ktoré mám takýmto niečím. Ja chcem preč, ja chcem ísť s vami kamkoľvek, ale toto nie."
Prosila, pretože jediné čo skutočne mala bolo telo a keby o neho prišla, jej život by nebol ľahky.
,,Urobím čokoľvek, ale poďme odtiaľto."
Zaprosila znova.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 11:57 am

Jej telom prešiel výboj, takmer ako po zásahu bleskom, no pomalší a slabší. Celé jej telo brnelo akovy v tranze.
"Ale ale, slobodná žena z Plagusis nevie ako sa má správať však?" Eanine prsty boli posplietané v prapodivnom tvare.
"Ovládam mágiu rozumieš? Akoby si mohla, moja nádherná špina z Plagusis. Je to na teba príliš zložité. Runotepci to majú príliš ľahké."
Až teraz si mohla všimnúť rôzne runy a rytiny po stenách mučiarne, na nástrojoch i obetí jej zvrátených chúťok. Stráže sa jej dotkli a posadilu ju do čistého, nového kresla z koženými putami.
"Dnes ťa nechám zoznámiť s ostatnými dobre? Určite si máte toľko toho povedať. O vašich láskach, rodine, istých radostí" žmurkla na nu sprisahanecky, bez nejakých výčitiek.
"Dúfam že sa zabavíš tak ako ja a on, môj miláčik. Vedela si o tom že ho má veľkého? Niekedy sa oň musíme podeliť. Samozrejme, predtým dáme trocha škádlenia, rozumieš, predohru."
a odišla, nechala ju v spoločnosti, strachu, agónie a temnoty.
Železná panna hrozivo gánila s krvavými slzami poslednej obete.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 12:03 pm

Nullam

Nullam sa po nej vrhla, ale v momente čo sa jej dotkla skončila na zemi za veľmi nepekných podmienok. Bola to rana elektrinou ako vyšitá a ona sa zosypala k zemi len to tak šlo. Nestihla ani počúvať slová len pocítila ako ju posadili do kresla a spútali. Počula snáď len jej posledná narážku na jej obľúbenú hračku a ako sa podelia.
,, Nieeeeeeeem k čertu."
Vykríkla nahnevane, pretože takto si to absolútne nepredstavovala. Chcela sa niekam dostať, ale nie do mučiarne.
,, Mala som si vybrať tie politické monológy ja hlupaňa, hlupaňa."
Kričala ďalej a bola bezmocná keď ju takto spútali aj keď sa z toho pokúšala dostať.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyŠt marec 20, 2014 12:27 pm

Hlad... Niekto prichádza... Prinášajú jedlo... Kto to je?... Bolesť... Čepeľ meča... Krv... Jedlo a trocha rozkoše... No krv preteká...
Druhý týždeň, tak dlhý čas trval od chvíle jej zatknutia... teda, snáď to boli dva týždne, aspoň podľa denného prídelu jedla. No dnešní deň bol iný, priniesli jej koláč. Citrónový.

***

"Ako sa má môj miláčik?" Prehovorila Aea, no tie slová dnes nepatrili Nullam. Vyslovila to v extázy, uprostred plynulých pohybov hore a dolu. Muž plakal, no jej čepeľ hladko poskakovala na jeho hrudi a zaplavovala ju čerstvou krvou. "Nie len ženy krvácajú v období Charry nie je tak?" Rozosmiala sa, ľubozvučne. Jej hlas znel ako spev vtákov a dotyk sviežeho vánku na tváry. Zadívala sa na Nullam a jej spotené telo z námahy stále poskakovalo na mužovi bez bradaviek.
"Chutil ti zákusok moja drahá? Dnes mám pre teba niečo špeciálne, novú hru, ktorú som ešte nikdy nehrala. Áááno... "
Vykríkla tesne pred vyvrcholením. "Dnes obe moje hračky dostali poslednú odmenu."
Postavila sa, upravila si biele šaty postriekané krvou a niečim iným.  
Zobrala svoju čepeľ a nahla sa k nemu tak, aby to Nullam nemohla vidieť.
"Povedz pá pá" a muž vykríkol.
Konečne sa ti začala venovať. "Je skutočne šarmatný, vždy počúvne svoju krehkú paní. " Zachichotala sa. "No ty..." podišla bližšie, odložila zbraň.
"Dnes sa zahráme na dievčenské tajomstvá, no nebude to zábava?" Zamávala strážcovi, ktorý priniesol misku plnú zvláštnej tekutiny.
"Chcela by si byť volná? Zase kráčať po svete, odhalujúc svoje prsia starým vrásčitým pánom?" Zase prišiel ten smiech. "Ále ty si skazená" Z výstrihu vytiahla malú kostnatú čepeľ, posiatu runami.
"Tak sa teda do toho pustíme, len kde to dáme hm?" Prezerala si bez ostychu jej tele, dotýkala sa jej, stláčala, až kým sa nerozhodla. "Chi Chi, bude to dokonalé. Ales, prehni ju otoč ju ku mne pozadím." stále bola spútaná a Ales príliš silný. Mohla si všimnúť že aj na jeho tele chýbajú rôzne časti. Bol to jej ochranka, jej hračka v spoločnosti.
"Ó, toto bude príjemné" a zapichla jemne čepeľ, takmer neprasknúc pokožku. Vyryla symbol, jednoduchý, bez problémov.
"Ešte posledná úprava slobodná žena a môžeš odísť, ako môj majetok, no nebude to skvelé. Dúfam že tvoj príbeh zapíše Durum ako jeden z najromantickejších." a pobozkala zranené miesto.
Vyslovila zopár slov v pradávnom jazyku, premiešavajúc obsah nádoby. Zranenie začalo páliť.
Vyliala obsah tekutiny, vykúpala ju v očistom oleji.
Bolesť, ktorú zažila, nebola nič v porovnaní s tou, ktorú mala teraz. Pred očami sa jej objavili tiene, hoc bola v mučiarne tma. Dvadsať postáv, dokázala ich spočítať. Krvou podlate oči, hlad, túžba. Chceli sa jej dotknúť, pocítiť jej mäkké, poddajné telo.
"Patríííš nááám" vyslovili súčastne. Tiene vstúpili do jej vnútra a splinuli s ňou.
Počula už len jej smiech, ten nevinný, roztomilý smiech....

***

Prebudila sa v stokách za mestom na bolesť v pozadí. Vôkol nej boli sklá a zrkadlá, videla samú seba na tisíc krát. No jedna vec, okrem toho že jej oblečenie nič nezakrývalo, bolo zranenie ktoré jej Aea spôsobila:
    Skalisko 1389_ApocExpSymbol
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3818
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue0/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptySo marec 22, 2014 8:30 am

Seth

Cesta bola dlhá, v podstate som bol na ceste už niekoľko týždňov. Konvoj s ktorým som sa viezol som si lepšie vytipovať nemohol. Bola to viac menej obojstranná dohoda. V podstate si ma najali, ale nezaplatili, mojou platbou bolo jedlo a voda, ktorú mi dávali, a taktiež v podstate prístrešie pod nejakou väčšou spoločnosťou. Cestovať po vlastných by bolo predsa len namáhavejšie a omnoho dlhšie by to trvalo. Nakoniec sme však došli pred mestské brány, kde som zoskočil z konvoja a mávnutím ruky som sa rozlúčil s ľuďmi, ktorých som si za ten čas aj celkom spriatelil. Toto mesto bola.. viac menej stoka. Naozaj som dúfal že tú budu aj normálny ľudia, a nie len samý ožranci a násilníci, aj keď kto vie, možno že sa stanem jedným z nich. Po ceste som rozmýšľal nad rôznymi vecami. Napríklad nad tým, či sa pridať k cechu, alebo nie. Nakoniec som sa rozhodol že sa predsa len zapíšem, ku bronzovému kráľovi. Nešlo ani tak o chuť plniť nejaké cechovné povinnosti, ako skôr o meno. Potreboval som nejakú istotu že sa nebudem musieť zaoberať kaźdými maličkosťami, pri ktorých by mi inak stačilo ukázať len cechovnú pečať.
Cez bránu ma pustili bez problémov a ja som si ešte v najbližších stajniach uviazal koňa. Začal som sa prechádzať po meste a hľadať miesto, kde by sa nachádzalo hlavné sídlo cechu, ktorý som hľadal. Nakoniec sa mi to podarilo. Žoldniery ku ktorým som sa upísal na mňa na prvý dojem spravili dojem. Mali dosť priateľskú atmosféru, medzi sebou.. aj keď sa ich ostatný ľudia celkom báli. Mal som pocit že som zapadol, vypil som s nimi zopár pohárov medoviny, povedali sme si navzájom zopár príbehov a už sme celú noc len tancovali na stoloch a obťažovali miestne podniky.. naozaj veselá zberba..

Ráno bolo hrozné, hlava ma bolela tak ako nikdy v živote. Nie že by som mal problém s alkoholom, no očividne som to prehnal. Takmer som stratil cechovnú pečať, no našla sa.. čo bolo .. v podstate šťastie. Po raňajkách som si dal ako takú rannú brzdu pohárik niečoho hrozne silného a horúci vývar.. ktorého obsah som neriešil a ani som pre istotu nechcel. Bolo mi však lepšie. Pôvodne som tu chcel ostať dlhšie ale moja túlavá povaha ma prinútila zodvihnúť sa a s niektorými už veľmi dobrými priateľmi sa rozlúčiť. Oboznámil som ich s tým že sa vrátim čoskoro, no teraz som mal na práci niečo iné než tu vysedávať a popíjať. V podstate som si išiel žiť svoj sen, preskúmavať. Po zobraní niekoľk otypov na miesta, kde by sa dalo niečo nájsť, som vyrazil z cechu, nasadol na môjho koňa a už som trielil z mesta tryskovým tempom smerom do púšte.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 24, 2014 7:05 am

Nullam

Boli to útrapné a veľmi náročné dva týždne. Doslova mala dojem, že nikdy neskončia a každý deň trval veky. Avšak netušila, že sa jej Aea len tak ľahko zbaví a z toho momentu si toho už veľmi nepamätá. V podstate celé dva týždne sa jej spomienky točia stále dokola a zahmlievajú.
Prebudila sa však až na ostrú bolesť v pozadí. Keď sa zobudila bola celá ubolená a unavená. Pocítila a aj uvidela, že má niečo čo na jej telo nepatrí, ale teraz nemala čas sa s tým zaoberať. Videla, že šaty ma na kusy dotrhané a jediné čo jej ako tak ostalo zachované bolo spodné prádlo. Vybrala sa teda ďalej až kým sa nedostala k rieke a mohla sa poumývať a ako tak upraviť. Využila teplého kameňa na ktorý si ľahla a počkala kým uschne.
Potom keď už bola oddýchnutá, upravená sa opatrne vybrala na okraj mesta bosá a v spodnom prádle. Rozhodla sa, že sa zastaví niekde na odľahlej časti. Zbadala taký väčší dom a vyzeral čiastočne neobývane. Rozhodla sa teda zariskovať a vstúpila dovnútra. Bola rozhodnutá to za každú cenu preskúmať a niečo nájsť.

*Ak by mal ktokoľvek záujem pripojiť sa alebo si zahrať NPC, tak je vítaný*
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3785
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue0/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 24, 2014 7:36 am

Wimzil.

S písní na rtech která zněla jako vrzání nenamazaných dveří jsem kráčel světem kam mě nohy nesli. Mohli to být několik dnů než jsem konečně dorazil do města které vypadalo na jedno z bohatších. Tady si určitě nebudou kvůli zlaťáku koleno vrtat. Ještě nenarazit na rasisty a mám naději že si seženu práci. pomyslím si s úsměvem a rozhlížím se co je kolem. Městem jsem prolezl celkem rychle. Žádné extra však nebylo. Ano bylo tu pár věcí které by se dali "vypůjčit" ale většina z těch věcí měla majitele s opravdu nebezpečným psem nebo s ještě nebezpečnější sekerou. Rozhodně jsem nechtěl aby moje zelená kůže zítra zdobila zdejší popraviště. Napadlo mě že ve starších částech města by se dalo zkonfiskovat majetek který nepatří nikomu. Dorazil jsem kolem a zkušeným okem zloděje jsem hodnotil okolí. Nádhera jen samé staré hrnce, několik popraskaných zrcátek, dívky ve spodních prádlech, zlomené šípy... DÍVKY VE SPODNÍCH PRÁDLECH. oči mi zbystřili na oné ladné křivky které mířili do starého domu. Ozvalo se lusknutí a v tu chvíli jsem byl neviditelný míříc právě za tou dívkou v ruce ostrou dýku a v hlavě geniální plán. Pomalými a lehkými kroky jsem zamířil k té dívce která netušila co se to schovává ve stínech za ní. O nanosekundu později se ozvali dvě hlasitá šmik jak se spodní prádlo proměnilo na dva hladce oddělené kusy. Poskočil jsem vzad stále neviditelný a čekal na reakci zadržujíc smích.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 24, 2014 7:48 am

Nullam

Nullam opatrne otvorila dvere a naštvalo ju jemné vŕganie, ale nejako to prekúsla. Rovnako opatrne ich za sebou zatvorila. Kráčala tak jemne, že len špičkami sa dotýkala zeme a veľmi sústredene pozorovala okolie. Nikde však nikoho, keď tu len zasyčal zvuk.
,, Ale do čerta, to bolo posledné čo mám."
Zanadávala potichu a len sa snažila na sebe udržať tie roztrhané kúsky. Vletela do najbližšej izby a tam sa rozhliadla. Zobrala nejaký starý uterák a v rýchlosti si ho omotala okolo tela.
,, Musím nájsť nejaké šaty."
Povzdychla si, otvorila skriňu a začala ju prehľadávať. Teda hľadať niečo čo by jej padlo.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3785
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue0/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 24, 2014 8:08 am

Wimzil

Stál jsem v rohu v obličeji grymasu která značila "Jako vážně?". Čekal hlasité pištění ... ah to pištění... které by mu přidalo do života i trochu toho rozveselení. Rozhodně nečekal " Ah to je poslední který mám" jako by jí bylo úplně buřt že se něco takovýho děje. Přišel jsem tedy pomalu za ní. Vyděl jsem utěrák který si bere na omotání obnažených částí těla. Takhle teda ne. řekl jsem si potichu v rychlosti vytáhl jeden ze šípů a než by člověk lusknul prsty šíp překonal vzdálenost mezi námi a střelil přímo do utěrky která vylétla dívce z ruky pevně se zabodla do zdi za ní. V tu chvíli vsem se na chvíli zviditelnil ale doufal že jsem nebyl moc na očích. Teď už určitě ona požadovaná reakce musela dostavit. Sakra práce vždyť ju teď oblíkl do roucha Evina malý neviditelný zelený skřet. Dokonce dvakrát za sebou.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3798
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko Left_bar_bleue120/12500    Skalisko Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko EmptyPo marec 24, 2014 8:20 am

Nullam

Skôr než si ten uterák obkrútila okolo seba vyletel jej z ruky. Pozrela sa do svojej prázdnej dlane a pozrela sa na stenu. Pozrela sa znova na ruku a znova na stenu. Už sa začínala triasť, doslova sa jej ruka aj celé telo triaslo, ale od agresivity lebo mala chuť vraždiť.
,, Upokojíme sa pekne."
Nadýchla sa potichu a prikráčala znova k stene a zastavila sa pri uteráku. Podľa šípu tušila, že tu bude nejaký hajzlík a tak ho potrebovala vylákať. Ten pocit, že jej ten hajzel roztrhal spodne prádlo ju privádzala do stavu krvilačnosti. Ruku položila na šíp a hlasno si povzdychla. Nebol to však obyčajný povzdych, ale do vzduchu vydýchla kúsok svojej mágie, ktorú sa snažila rozpestrieť do celej miestnosti. Snažila sa v neznámej osobe vyvolať pocit chtíču a chtivosti. Nedokázala ho vystopovať, tak sa snažila si ho pritiahnuť takto k sebe a zatiaľ sa snažila znova "obliecť" do uteráku.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





    Skalisko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko Empty

Návrat hore Goto down
 
Skalisko
Návrat hore 
Strana 1 z 5Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: