V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov    Skalisko - Stránka 3 EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Skalisko

Goto down 
+2
Nullam
Krahulec
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4188
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyŠt marec 13, 2014 7:16 am

First topic message reminder :

    Skalisko - Stránka 3 The_crowned_castle_by_drawingnightmare-d4qzh9z

Skalisku vládne rod di Murgar v marke Gardill a vďaka blízkosti k Séme a Miriallu je zároveň aj najbohatším z veľkých rodov. Mesto prosperuje z ťažby v horách a množstvo žoldnierov odpočíva v rozsiahlych krčmách a nocliarňach v meste.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net

AutorSpráva
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 9:26 am

Nullam

Na truc si zobral jablko a odstrčila jeho ruku za dvere. Posadila sa na vaňu, ktorá bola oproti dverám a medzi ňou a nimi bola dosť veľká medzera.
,, Ale ja sa nebavím, vôbec sa sakramentsky nebavím."
Zafrfľala a znudene tam sedela. Posedávala si a pohadzovala si jablko.
,, Máš toľko možností, toľko šancí a toľko benefitov a ty ma tu zavrieš."
Povzdychla si zničene.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 9:32 am

Wimzil.

Protočil jsem bulvy. Najednou to nebyla taková sranda. zatáhl jsem za mechanismus na laně který způsobil že špička šípu se oddělila od zbytku. Namotal jsem lano a namontoval náhradní špičku. Potom jsem vešel do vnitř se slovy a s povytaženým obočím. Šaty jí fakt slušeli to se muselo nechat. Vybral jsem dobře.
"Takže... o jakejch benefitech jsme to mluvili?" řeknu ale s maskou přes pusu nebylo vidět jestli se směju nebo ne. Každopádně jsem se široce usmíval. Ne že bych si tohle neužíval. Po všech těch dnech v osamění a deštivých nocí na zimě bylo tohle hotové nebe.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 9:39 am

Nullam

,, Tak zachcelo sa ti mojej spoločnosti odrazu, no olalalaaaa. Čože sa to stalo?"

Uchechtla sa keď ho videla a v duchu si myslela a tešila sa len z tej myšlienky, že je naštvaný. Zodvihla ladne nohu a opätkom mu prechádzala po stehne cez brucho až k hrudi.
,, Plne k dispozícii."
Zopakovala lačne a s úsmevom ho odkopla jemne dozadu.
,, Ale vieš ako... hra potrebuje dvoch. Inak popusť uzdu fantázie ako sa ti zachce. Treba predsa utužiť teamového ducha."
Zasmiala sa a preložila si jednu nohu cez druhú. Pozorne ho sledovala a provokačne si odhrýzla z jablka.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 10:01 am

Wimzil

S úsměvem jsem sledoval její koketování. S úsměvem schovaným za maskou. Sledoval jsem pohyb který udělala nohou a najednou jsem měl takový divný pocit v břiše.
"No týmového ducha určitě utužit by jsme měli." zamumlám přes masku která mi stále zakrývala tvář. Poté jsem si zhodil Kapuci na ramena a stejně tak sundal onu masku ke krku. Před ní jsem vzhled nejspíš tajit nemusel. Tohle bylo vlastně poprvé co jsem před ní kápi a masku sundal. Ne že bych si to uvědomoval.
"Ještě furt si mi neodpověděla jak se jmenuješ." řeknu prostě s mírným úsměvem mezi vousy. Sledujíc její koketování a překrucování stehen. Chtěla mi přenechat otěže jenže já měl ještě čas než je uchopím. Stejně jako ona jsem si uhryzl kousek jablka ovšem ne tak provokačně jako ona. Čekal jsem na její odpověď.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 10:29 am

Nullam

,, Moje meno sa ti zachcelo?"
Usmiala sa veselo a po prvom hlte už to jablko nechcela a tak ho hodila za seba do vane. Zaprela sa oboma rukami o vaňu aby sa neprekotila.
,, Nullam, jméno mé."
Nadhodila pokojne.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 10:52 am

Wimzil

"Takže dobře. Chceš hru máš ji mít. Neznáme se sice tak dlouho ale ..." řeknu a dám jí polibek. Ovšem co ona zatím neviděla bylo že na mých rtech se objevila malá kapička čehosi co vypadalo jako med. Med který ji postupně sklouznul do krku. Byla to kapka absolutně čistého hormonu. Co však ten parchant dělal bylo to že znásoboval několikanásobně veškeré dotyky které by mohli na ženském těle cítit. Sundal jsem si rukavici a rukou jí něžně přejel po rameni. Pro mě to byl jen normální dotyk ale co to bylo pro ní byla čistá rozkoš.
"Zajímavý co takováhle látka dokáže s člověkem udělat že? Co teprve když udělám tohle." řeknu s něžným polibkem na krk. Poté jsem se narovnal a čekal co se bude dít a jaké budou výsledky.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyUt marec 25, 2014 11:03 am

Nullam

Nechala si ho pritiahnuť až k telu a jeho bozk ochotne opätovala. Predsa len si to zaslúžil nebolo čo mu to odoprieť. Horšie bolo to čo pocítila, bolo to tu opäť.
,, Hajzlík jeden."
Usmiala sa lišiacky, ale jeho dotyky ju menili a otriasali ňou. Cítila, že takto ju veľmi ľahko dostane.
,, Priveľmi jednoduché, máš na viac."
Zasmiala sa potichu a silnejšieho ho odstrčila od seba. Pozorne sa na neho lačne dívala so zrýchleným tepom. Doslova bolo počuť ako jej tyká srdce. Neustále si však oblizovala pery.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 5:19 am

Wimzil

Viděl jsem že ona látka zabrala. Pozorovat jak se pod jemným pohlazením její tělo doslova otřásalo bylo věc kterou člověk jen tak neviděl. Srdce jí bušilo jako zvon. Dokonce jsem to slyšel. Pokud tohle nebyla nejlepší schopnost na světě tak by se měli ty ostatní hodně snažit.
Na její nadávku jsem reagoval úsměvem. Její pusa chrlila nadávky ale její tělo hovořilo jinak. Nechal jsem se odtáhnout na tváři potutelný výraz.
"Copak chceš abych přestal?" řeknu čekajíc na odpověď. Docela mě bavilo si sní takhle pohrávat. Už to bylo dlouho co jsem vydržel takhle dlouho na jednom místě. Většinou jsem byl zvyklej někam přijít ukrást co se dalo porozhlídnout se po dobrodružství a zmizet co nejrychleji se dalo. Tohle byl jedno z nejdelších zastavení vůbec.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 6:58 am

Nullam

,, Práve naopak ja chcem aby si to chcel oveľa, oveľa viac."

Usmiala sa a jediným odrazom už stála tesne pred ním. Ale nedotýkala sa ho, ba mohol cítiť jej zrýchlený dych.
,, Ale nemôžeš chcieť všetko len tak. Včera som nemala na sebe nič a hral si sa so mnou ako s dieťaťom a teraz? Nestojím ti zato?"
Žmurkla na neho a ťukal ho do nosa ukazovákom.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 7:46 am

Wimzil

Stálě těsně u mě. Na cvrknutí do nosu jsem reagoval tím že jsem jí ovinul ruce kolem jejího těla a přitáhl si ji blíže ke mně. Důrazně ale něžně.
"Ano to je sice pravda. Víš ale bez tětivy je luk jen zahnutý klacek." řeknu se stálým úsměvem na tváři. Ano včera jsem si sní hrál ale včera jsem se za ní připlížil rozířl jí spodní prádlo a poté s zájmem sledoval jak se snaží zakrýt obnažená místa utěrkou. Ovšem dnes po mě chtěla abych jí řekl odpověď bez položené otázky. V ženách se opravdu člověk těžko vyznal. Sarkasticky jsen se ušklíbl a řekl.
"Takže po mě chceš abych ti pokaždé zničil spodní prádlo. Kdybych to byl věděl ukradl bych jich víc do zásoby." řeknu a zasměji se

Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 7:55 am

Nullam

,, Ženskú pozornosť si takýmto spôsobom dlho neudržíš, keď ti musím všetko opakovať tisíc ráz."
Pousmiala sa a pri jeho dotykoch sa začala triasť, až musela skloniť pohľad do boku. Potom sa k nemu otočil znova a usmiala.
,, Nebude hra, nebude rozkoš."
Žmurkla na neho a vyvliekla sa z jeho objatia a zastala pri dverách.
,, Budem na poschodí, bezbranná, nevinná a hlúpučká. Papá."
Zakývala mu, poslala vzdušný bozk a zavrela dvere do kúpeľne. Potom s veselým pískaním si došla za sprievodu klopítania podpätkom po schodoch až na ďalšie podlažie.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 8:16 am

Wimzil

"Vyzíváš mistra na jeho hru. Dobře tedy." řeknu nasadím masku. Rozprostřu plášťenku a rukou típnu svíčky v okolí. Najednou tma a já v ní. Zvykl jsem si na tmu. Pohyboval jsem se v ní přirozeně. Člověk který žil ve tmě polovinu života začne vnímat obrysy jako nikdo jiný a takhle jsem se teď cítil já. Našlapoval jsem lehce. Tak lehce že prkna podemnou ani nezavrzala. Ne jako Nullam kterou jsem slyšel i na několik metrů daleko. Takže co jsem jí mohl udělat? Prakticky vše co se mi zachtělo. Viděl jsem jí na schodech. Já ukryt ve stínech a ona tak bezbranná. Vytáhl jsem luk a začal si postupně přemítat nad situací. Čekal jsem. První věc byla ji trochu vyděsit. Čekal jsem na vhodnou příležitost...Teď. Z luku vyletěla střela která přesně přeťala lano držící lustr. Lustr padal a dopadl přesně za záda Nullam s hlasitým křach. Napočítat to o sekundu špadně a mohla by teď být rozdrcená pod skleněnými střepy. S úsměvem jsem pokračoval v onom divadle. Následoval jsem za ní jako stín přihlížejíc na každý detail okolí a přitom neviděn. Nevidával jsem ani hlásku. Připlížil jsem se až přímo k ní a poklepal ji na rameno. Když se však otočila nikdo nikde.
Nechal jsem chvilku bez dění. Ona chvilka napětí která tak často vypadala že je věčná a nekončící. Potom však jako blesk z čistého nebe se ozvalo svist a poté už jen bolest. Ne však nesnesitelná ne. Spíše šlo o úlek. Před sebou mohla jen vidět třepetající se šíp ve zdi a na rameni ranku. Stejnou jako tu ze včerejška.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 8:26 am

Nullam

Pokojne si povykračovala po schodoch až kým neostala pokojne stáť. Zrazu sa však zhasli všetky svetlá.
,, Uuuuuu bubububuuuu."
Zasmiala sa keď v tom niečo okolo nej zasvišťalo a luster dopadol za jej chrbát. Okamžite poskočila dozadu a s radosťou si oblízla pery.
,, Oooo už sa bojíííí aaaaaaaa."
Vykríkla tentoraz skutočne od úľaku, pretože nečakala dotyk niekoho na ramene. A v tom odrazu zase bolesť. Schmatla sa za rameno a zbadala ranu.
,, A do čerta."
Zašepkala a tentoraz už mala obavy, snažila sa rozhliadnuť a nájsť ho.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 8:41 am

Wimzil

Najednou celá scenérie se začala vlnit a prohýbat. V místnosti byli tři okna. Venku bylo sice poledne ale pro Nullam se to jevilo jako černá noc. Ozvalo se rychlé svist a záclony se zavlnili a poté spadli dolu přetnuté vejpůl.Byl to snad šíp vystřelený z Wimzilova luku který způsobil pád záclon nebo se o to postaralo něco jiného?  Na oknech jakoby bylo cosi napsáno. Nápis byl však špatně čitelný dokud se neozvalo zachrastění blesku z venčí. Nápis ještě před chvíli skrytý ve tmě teď rudě zářil. Jediné co tam stálo bylo "Baf!". Jakmile se Nullanina pozornost upoutala na nápis opět ucítila ono poklepání na rameni. Bylo to zkutečné? Nebo jen halucinace? Kdo ví... Okno se otevřelo. Potom další a další vedle něho. Záclony se vlnili jakoby zde probíhala bouře ovšem nebylo slyšet jediného závanu větru. Pak jakoby někdo řekl dost. Okna se opět zavřela záclony se přestali třást a bylo ticho. Dokud opět neudeřil blesk. Na skle byl tentokrát vidět jiný nápis. Napsaný stejně rudou barvou jako předtím. Místo nápisu tam však stálo "Za tebou!". Nullam mohla jen slyšet hluboké zachrastění. Když se otočila lětělo vzduchem něco nevýrazného. Tak tak že jí to minulo. Když to cosi dopadlo na zem bylo krásně vidět co to je. Byla to hlava. Ještě před chvílou se na ní ta hlava smála ovšem před chvílí ta hlava byla ještě živá. Wimzilova hlava se kutálela po podlaze dokud nenarazila do stěny.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 8:58 am

Nullam

Sledovala ako sa všetko začalo vlniť a odrazu sa objavili tri okná. keď však záclony padli a rozsekli sa v rýchlosti sa otočila. Pristúpila bližšie aby videla nápis. V tom momente sa hneď strhla ako pocítila dotyk na rameni a automaticky skríkla. V tom zase videla niečo na okne a blesk rozsvietil ďalší nápis. Síce so strachom, ale otočila sa a pri jej ďalšom výkriku zo strachu si všimla na zemi niečo. Rozšírili sa jej zreničky, rozbehla sa k tomu a z celej sily sa snažila tú hlavu odkopnúť.
,, No taaaaak, tu sranda končí. Takto to byť nemalo... včera to bolo iné."
Smutne skučala Nullam a so strachom čakala čo príde ďalšie.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 9:14 am

Wimzil

Šíp ji zasáhl do ramene. Tak ted už jen chvíli a bude se svíjet v rozkoši. pomyslím si a opravdu. Svíjela se. Jen ne v rozkoši. Nevěděl co se stalo ale pravděpodobně trochu popletl látku. Místo toho aby zažívala příjemný sen teď skončila v hotové noční můře.
Hm... pravděpodobně jsem něco udělal špatně... Pochopil jsem poté co se její tělo vlnilo v divných křivkách a spíše vypadala vyděšeně než šťastně. Napadlo mě že trocha čerstvého vzduchu by mohla prospět a proto jsem otevřel okna a udělal tak průvan. To taky nebyl dobrej nápad. Vypadalo to že se jí jen přihoršuje. Poklepal jsem jí na rameno.
"Jsem tady jasný? To bude dobrý." říkám s hlasem který si uvědomoval že to asi dobrý nebude. Poté co jsem jí poklepal na rameno se opět zatřásla jako bych do ní poslal elektriku. Sakra práce. Nadával jsem. Uvědomil jsem si že lidi na mě z veknu koukali jako na blázna a proto jsem okna opět zavřel. Jelikož jsem nevěděl co že to v ní je tak jsem protilátku namíchat nemohl. Rukou jsem jí zamával před obličejem. Spala. Napadlo mě jí probudit a nic člověka neprobudí líp než voda. Chrstl jsem ji po ní což ji přivodilo jen to že kolem sebe začala kopat. Ovšem promluvila.
"Oh díky bohu." řeknu a zhluboka si oddechnu. "Omlouvám se za to jaksi jsem to poplet. Není ti nic?" řeknu a oddechuji jako bych právě uběhl několik kilometrů v jedné minutě.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 9:23 am

Nullam

Odrazu sa prebrala na to, že jej niečo udrelo priamo do tváre. Keď otvorila oči a precitla, zistila, že je úplne mokrá. Potom ho tam zbadala ako tam stojí úplne v pohode a ona sa tu celý čas strachuje, navyše k tomu jej aj pokazil kompletne celý účes.
,, Ty jeden hajzle, čo to malo ksakru teda znamenať?"
Skríkla a ukázala na neho prstom a bolo na nej vidieť, že je extrémne nasrdená a pripravená zabíjať.
,, Tak ja ti dovolím sa pohrať, vieš aká je to sakra pocta? A ty mi spravíš toto? No počkaj teraz... ja ti dám...."
Vykrikovala neustále a už aj pevne stála. Rýchlym krokom si to k nemu namierila a už bola pripravená mu vraziť jednu päsťou medzi oči.
,, Tak teda baví mučenie, no uvidíme."
Vrčala od hnevu.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 9:48 am

Wimzil

A kurva... pomyslel jsem si když se probrala. Jedy byli složitý potvory. I když je ovládáte už délší dobu jedna malá chybka a je z toho takovejhle velkej průser.Uvědomujíc si svoji chybu začal jsem ustupovat do zadu mávat rukama na svojí obranu a vykřikovat.
"To byla chyba! Já to nechtěl přísahám! Chtěl jsem pláž a koktejly s paraplíčkem a ne tohle." Stále jsem ustupoval dokud mě nedošel prostor a já se ocitl zády přitalčenej na stěně.
A kurva... pomyslel jsem si po druhý vědíc že tady cesta končí.
"No ták... tohle nebude nutný." řeknu dívajíc se na pěst pevně sevřenou. Věděl jsem že si tu ránu však zasloužím takže jsem se nehnul ani o píď.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 9:54 am

Nullam

Už už mu chcela takú jednu vraziť a rozbiť mu tú tvár na márne kúsky a potom ho rozštvrtiť a rozporcovať. Až tesne pred jeho tvárou zastavila a zhlboka sa nadýchla. Stiahla sa, upravila a nahodila neprítomný výraz akoby sa nič nedialo a nič ju nezaujímalo.
,, Oukej, myslela som si, že si chceš užiť a mohli sme si užiť parádne hry. Ale ty o to vôbec nemáš záujem."
Povzdychla si smutne.
,, Možno sa pôjdem teda pozrieť po tom vodnom chlapíkovi. Ten snáď nebude mať problém ma zneužiť a to som do teba vkladal obrovské, obrovské nádeje."
Pokrčila ramenami a šla smerom k dverám pričom plánovala odísť. V skutočnosti sa v duchu smiala, pretože na neho hrala divadielko, že je urazená a čakala ako zareaguje.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 10:21 am

Wimzil.

Oklepala se z toho celkem rychle. Což mě teda překvapilo. Podle toho jak se ještě před chvílí klepala a třásla jsem čekal že rána pěstí mě pošle na druhou stranu zdi za mnou. Ovšem neposlala a navíc ani nepřišla. Chvíli jsem se na ní díval zmateně poslouchal co říká. Až na konec někdo v temné komoře cvaknul spínačem. Hraje si se mnou. Divadílko teda zvládala pěkně všechna čest. S úsměvem jsem teda hrál svoji roli. Než se stačila rozkoukat hodil jsem po ní lano se šikovnou smičkou na konci. Držel jsem ji teď jako nějaký Cowboy a pomalu si ji přitahoval blíž se slovy.
"Nenech se mě opakovat. Nerad to dělám. Už jsem řekl že se omlouvám. Bylo to nedorozumění." řeknu a když už byla opět u mě tak jsem si ji přitáhl těsně až na tělo.
"Takže... co kdyby jsme to zkusili znovu. Pro jistotu udělám ochutnavače."

Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySt marec 26, 2014 10:27 am

Nullam

Nullam sa teda nechala chytiť a následne aj pritiahnuť. Ovšem neustále mala ten neprítomný a havne urazený výraz čo naznačovalo, že samozrejme naďalej trucovala.
,, No ja neviem."
Pokrčia ramenami a stále nebola ochotná ustúpiť
,, Rob čo musíš, toto potrvá kým si to vyžehlíš. To musí byť niečo skutočne extra aby si mi to vynahradil, pche."
Odfrkla.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyŠt marec 27, 2014 10:33 am

Wimzil

Stál jsem naproti ní a rozhodnutý že teď se mi to určitě povede. Udělal jsem směsku a vypil ji jako první. Před očima žádné divné obrazy a po chvíli jsem se cítil uvolněný, lehčí a navíc i trochu rozpumpovaný. Po chvíli se dostal i že všechno zrůžovělo a dostalo nádherný nádech. Nullam jsem viděl tak nějak v jasném světle.
"Jo tohle je rozhodně dobrá látka." řeknu, nalíznu si prst a zanesu jí látku do její rány na rameni. Stál jsem tam stále se usmíval jako měsíček na hnoji a rozhlížel se kolem. Teď jsem jen čekal. Ta látka kterou jsem jí podal by měla vyvolat všechny její niterní touhy.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3799
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptyPi marec 28, 2014 4:18 am

Nullam

Pokojne tam stála a čakala. Čakala a čakala z tej zvedavosti a prešľapovala na mieste. Pozorovala ho ako si podáva tú neznámu látku a vyzeral v čudnom stave. Bez toho aby sa bránila si ju nechala aplikovať znova a z hnusným pohľadom sa pozrel na ranu, ktorú zohizďovala jej telo.
,, Uuuu."
Pousmiala sa po chvíli pretože ju obalil neznáme teplo a chvenie. Hoc bola naštvaná začala mäknúť a byť poddajnejšou. Látka na ňu začala konečne správne fungovať a zase sa dostávala do svojej nálady.
,, Tak hračku máš a hru teda na druhý pokus zvládneš?"
Spýtala sa lačne.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3702
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySo marec 29, 2014 12:08 am

Keď som dokončil svoje dobrodružstvo spomenul som si že tá mladá dáma ktorá mala problemy s tou haveťou čo jej zneprijemnovala život býva v tomto baráku tak som zaklopal a čakal kym mi otvorí pretože som chcel zistit či je v poriadku
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 3 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 EmptySo marec 29, 2014 1:05 am

Wimzil.

Už už jsem chtěl navozovat halucinace ovšem vtom "ťuk ťuk". Smysli se probudili zpátky a já rychle na jazyku vytvořil protilátku na to co jsem měl v sobě. Zhodím s Nullam ono lano a prstem jí naznačím
aby byla potichu.
Kdo to sakra může bejt? projede mi hlavou a připlížím se k oknu malou škvírou mezi záclonami uvidím z boku modré vlasy. Nebylo mu vidět do obličeje jen ty vlasy.
"No my o vlku, vlk za dveřmi. Dokončíme to později." řeknu při vzpomínce že ještě před chvílí se o něm Nullam zmínila. Přijdu tedy ke dveřím kde stál ten maník ze včerejška. Otevřu je.
"Yo." řeknu se zvednutou pravačkou na znamení pozdravu a v obličeji znuděný výraz.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





    Skalisko - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skalisko
Návrat hore 
Strana 3 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: