V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov    Skalisko - Stránka 2 EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Skalisko

Goto down 
+2
Nullam
Krahulec
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4198
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue12500/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyŠt marec 13, 2014 7:16 am

First topic message reminder :

    Skalisko - Stránka 2 The_crowned_castle_by_drawingnightmare-d4qzh9z

Skalisku vládne rod di Murgar v marke Gardill a vďaka blízkosti k Séme a Miriallu je zároveň aj najbohatším z veľkých rodov. Mesto prosperuje z ťažby v horách a množstvo žoldnierov odpočíva v rozsiahlych krčmách a nocliarňach v meste.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net

AutorSpráva
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 8:35 am

Wimzil.

Se smíchem na rtech jsem už chtěl vyběhnout a jít pryč když v tu jsem v sobě pocítíl takovou chuť že bych tam nejradši vlítnul a ukázal jí kdo je tu pánem. Opravdu jsem se přistihl při myšlenkách které by se dali považovat za zvrhlé a nebo úchylné. Někde se však ozvalo tichý. Klid. Tohle je jen iluze! Hlavou jsem zatřepal a rychle reagoval. V rukou se mi zničeho nic začala objevovat bílá kapalina a já ji do sebe hodil. Najednou byli účinky pryč. Protijed byl jednou z částí výroby jedu a to co použila napadalo moje myšlen kdežto to co jsem použila já bylo jako štíť. Tak jo holčičko. Tuhle hru dokážou hrát dva hráči. řeknu si a v ruce svírám další šíp. Na jeho špičce se tentokrát objevila tekutina zmodralé barvy. Ambrein. Látka která zvyšuje libido. Šíp opět proletěl vzduchem ale tentokrát udělal jemnou ranku na rameni té dívky. Čekal jsem až se látka začne šířit.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3712
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 8:38 am

Lahkymi krokmi kde piesok veje daleko od mesta prechadza zaciatocnicky mag novic v typickej modrej robe symbolizujucej element ktory pouziva a palicku ma pripnutu na opasku ... Potichu si spieval taku staru pesnicku co ho ucila este matka za mlada a popritom si cital knihu magie vody ... V tom zapocul nejaky zensky hlas nedaleko seba CO TO SAKRA JE ozve sa a rychlo vstupi do do predsiene tej budovy HALO JE TU NIEKTO ?ozval sa a cakalk na nejaku odpoved
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 8:51 am

Nullam

Čakala a čakala a čakala a ono nič.
,, Musí tu niekto byť, predsa sa ten šíp neobjavil len tak znenazdajky."
Premýšľala a pocítila malú ranku na ramene, ale nemala čas sa s tým zaoberať pretože začula neznámy hlas. Nenapadlo jej kam ujsť a tak rýchlo vskočila do skrine a zatvorila za sebou potichu. Ukryla sa do tmy a čakala. Dúfala, že ju nenájde a zatiaľ v tichosti premýšľala. Rukou si nahmatala ranu na ramene, ale kým skôr než nad ranou začala dostávať nezvyčajné chúťky. Oproti tej situácii v ktorej je to bolo dosť nezvyčajné, ale snažila sa to v sebe nejako zapudiť, no začínalo jej byť dosť teplo.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 9:00 am

Wimzil

Krásná trefa. Připadal jsem si jako pravý ostrostřelec. Zneviditelnil jsem se právě v čas když ten modrovlasej chlápek přišel do místnosti. Začínalo tu bejt nějak moc vedro. Chtěl jsem skočit pro šípy a zdrhat jenže... Počkej. Holka předávkovaná povzbuzováky nahá ve vedlejší místnosti a tady chlápek který se v tomhle vyskytl absolutně nevinně. Nebyla to nádherná příležitost jak se tu ještě pobavit. Skočil jsem do místnosti kde byla ta dívka a dveře jsem rozvalil tak aby to vypadalo že je tu pořádný průvan. Otevřenými dveřmi na sebe mohli nádherně vidět. On viděl dívku v nejlepším letech. Ona, dívka nadopovaná hormony viděla muže v nejlepších letech. Já mezi tím viděl situaci plnou trapných momentů přičemž jsem si dával šípy zpátky do toulce a čekal jak se situace vyvine.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3712
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 9:14 am

Ked vchadzal dnu tak si vsimol maleho tienu pred sebou ale nejak ho nevnimal a isiel dalej po chvilke rozmyslania sa ale zastavil a vratil sa k tomu tienu a nohou prejde okolo toho tiena a nieco na nohe zaciti CO TO JE !!!!po chvilke sa ukludnil a vosiel do dalsej miestnosti kde stala nejaka krasna zenska DDDDD.... DOBRY DEN PPP.. PANIvsimne si ako je oblecena a zacne krvacat z nosu
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 9:21 am

Nullam

,, Ale kruciš, čo to je zase."
Preblesklo jeho hlavou, pretože po čele jej už stekali vodopády potu ako sa musela sebaovládať. Keď sa rozpestreli dvere bola šokovaná, že tam niekto je. Rozhodla sa, že na neho zapôsobí. Zahryzla si do spodnej pery, upevnila si poriadne uterák a vyšla zo skrine.
,, Dobrý."
Žmurkla na neho a nevinne tam stále, aj keď to trasenie sa zastaviť nedalo.
,, Čo robíte u mňa doma? Tu nemáte čo hľadať."
Prehovorila nežným a trasľavým hlasom, pretože sa prestávala ovládať. Zároveň pravou rukou sa škrabala nenápadne na chrbte, pretože dostávala neskutočné chute.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 9:35 am

Wimzil

Při vstupu do místnosti o mě ten nemotora zavadil. Spíš do mě kopl. Potom jsem přepadl o prach. Hodil kotrmelec a vrazil do té dívky v místnosti. Byl jsem jí sotva po pás takže když jsem se zvedl a tentokrát již v mé plné kráse jsem jí čučel přímo na místo zakryté utěrkou.
"Dobrej." řeknu jako by se nechumelilo. Potom jsem odskočil ke stěně a vzal si šíp do ruky a strčil ho zpět do toulce. S výrazem neviňátka jsem se pomalu přemísťoval k dalšímu šípu stále si pískal neznámou píseň která zněla jako píseň "Nezabíjej mě hned." od skupiny "Nevinný Goblin".
Přitom jsem si prohlížel chlápka kterej byl proti mě hotovej obr. On byl ten díky kterýmu jsem teď byl v tak trapné situaci a rozhodně jsem mu za to nechtěl děkovat.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3712
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 9:55 am

Uvidi tien toho maleho prcka a vytiahne palicku pani potom vam to vysvetlim povie a zacne odriekat mantru voda ktora si ziva otacaj sa okolo mna , vytvaruj sa do najvetsieho sipu a zasiahni pozadovani ciel AQUA SAQITALLIA vytvori vodny sip a posle ho priamo na toho maleho zmrda co si zbiera sipy
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:02 am

Nullam

,, Heeeeeeeeej no počkaj teda ty jeden."
Skríkla Nullam keď zbadala zeleného Goblina, ktorý do nej doslova skoro vrazil a zrazu si utekal. Avšak to najdôležitejšie jej došlo až keď zbadala luk a šípy. V tom jej do hlavy naskočil neskutočný amok a adrenalín, ktorý prebíjal aj ten jej obrovský chtíč. Ba kvôli tomu bola ešte zúrivejšia. Schmatla toho Goblina skôr než ho zasiahol šíp. Pritlačila ho o stenu a otočila sa na druhú postavu.
,, Ak by ste boli taký láskavý a opustili tento dom. Ja si to chcem vybaviť sama a osobne, verte mi nebude to pekné!"
Poprosila ho milo a otočila sa ku Goblinovi. Lenže jej výraz nebol naštvaný. AKoby len čakala aby tam ostali samy.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:11 am

Wimzil

Viděl jsem ten vodní šíp kterej na mě letěl. Už jsem měl v ruce luk a chtěl jsem tomu mágovi prohnat šíp krkem ale zastavila mě ta dívka když me vyzvedla do vzduchu čímž šíp narazil do stěny za mnou.
Sakra práce tohle je teda den. Člověka aby probodali šípy a potom se na něj vrhli polonahé ženy. I když ta to druhý si nejspíš můžu sám. Když o tom tak přemýšlím tak i možná za to první. S rukami svěšenými podél těla jsem nahmatal lahvičku šnapsu a pořádně si cvaknul. Možná to vypadalo docela divně když jsem takhle popíjel ve vzduchu ale tenhle den byl moc i na malého zeleného mužíčka. Podíval jsem se na toho mága. Co je sakra jeho problém sem netušil.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3712
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue55/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (55/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:21 am

Pocuvne tu mladu krasnu slecnu a na jej rozkaz sa vyda von pani ... Znicte ho poriadne .  odide z pribytku a vonku len nacuva ze ci vyjde nejaky goblinji krik z budovy .... Radsej si sadne na zem lebo vedel dopredu ze to asi bude na dlho ked bola tak agresivna 
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:27 am

Nullam

,, Ďakujem veľmi pekne mladý muž."

Usmiala sa ešte na neho ako odchádzal von a potom sa teda definitívne otočila ku Goblinovi. Premerala si ho znova pohľadom a chvíľu ho skúmala. Pozorovala ho.
,, Ako tak pozerám máš rád pohľad na ženské telo keď si tak aktívne sťahoval zo mňa veci. No, ale zase sa rád hráš keďže si sa mi nechcel na oči ukázať."
Zhodnotila naraz a oblízla si pery.
,, Povedz mi ako si to spravil, že mnou lomcuje taká žiadostivosť hm?"
Spýtala sa ho zo zvedavosti lenže tentoraz sa presunula k posteli a posadila sa na ňu. Goblina si položila na nohy a sledovala ho pohľadom. Keby neprežila dva týždne v otroctve zneužívania od rána do rána aj by sa po ňom vrhla. Ale aj jej telo malo niekde svoje limity.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:35 am

Wimzil

Zvedl jsem ruce na horu jako bych se snažil podepřít strop.
"No a kdo nemá že?" řeknu s úsměvem. Podívám se kolem a všimnu si že jsem se z onoho pevného sevření na stěně dostal na nohy oné dívky. Rozhodně jsem si neztěžoval. Když se mě zeptala jak že jsem to udělal v puse se mě vytvořila protilátka na tu co měla v těla. Poté jsem látku hodil na prst a přejel po ráně na jejím rameni. Začala pociťovat že její chtíč se vrací do normálu. Tedy do jejího normálu.
"Asi nějak takhle." řeknu a znovu pozvednu ruky do vzduchu. Byl jsem si moc vědomej že ona je zvyklá že jí muži asi padají k nohám ale odemně to bylo zatím jen takové ... chladné. Možná proto že jsem žil celý život v osamění možná proto že ve mně kolovala ta látka "anti libida".
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:47 am

Nullam

,, Hmmmm."
Dostala zo seba keď ho počúvala a po použití protilátky už bola celkom v normále. Neustále si ho premeriavala a pozorovala ho. Jeho výkon bol predsa len obdivuhodný ako dokázal ostať neviditeľný a ako sa zvládol zbaviť jej mágie. Jemne sa zaklonila dozadu a zaprela sa rukami. Avšak pravu zodvihla a začala si na prste nakrúcať vlasy.
,, Ja dobre viem, že si videl pod ten uterák. Čo tak byť team?"
Spýtala sa ho a žmurkla na neho.
,, Nie som síce goblinka, ale môžem ti zaručiť, že kedykoľvek budeš mať chuť na hocakú hru. Som ti k dispozícii."
Navrhla mu.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 10:57 am

Wimzil

Díval jsem se na ní a byla jasný že flirtuje. I když jsem byl zelenej prcek s učima špičatějšíma než dýky které jsem měl u opasku a navzdory tomu že jsem jí dal protilátku. Nemůžu říct že by se mě to nelíbilo. Navíc většina lidí byla rasistů.
"Ah proč ne? "řeknu opět s pózou značící podpírání stropu.
"Když já nikdy nebyl na goblinky. Nemají ten drajv jako lidský ženský + většina mají divnou zálibu zabíjet lidi v posteli." řeknu s pokrčením ramen. Poslední větu jsem si vyložil po svém takže jsem věděl že u ní budu mít vždycky vrátka otevřené což nebylo k zahození.
"No každopádně co si tu dělala ve spodním prádle? Chápej že je to tak trochu mucholapka na chlapi. Však si viděla toho vodníka. Ovšem je vidět že si to uvědomuješ. A užíváš."
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 11:05 am

Nullam

,, To vieš ja som vždycky vedela oceniť moc a schopnosti, ktoré boli obdivovaniahodné. Predsa len nač plytvať niečím čo môže byť na úžitok ná obom. A na druhú stranu ja sa rada zabavím, vidím, že máš prax v tom uťahovať si z ľudí. Prekvapko poteší kedykoľvek."
Zvodne sa pousmiala a pohľad permanentne sústredila na neho.
,, No čo ti poviem, bola som na hrade. Šla som za princeznou a tá ma hodila do mučiarne. Zbavila ma vecí, dva týždne som strávila devkovanim a plnením jej osobných chúťok a potom ma takto odhodila... a ty si mi zničil posledné spodné prádlo čo som mala."
Pokrčila ramenami akoby to nebolo nič, len bežná vec.
,, No čo kolega môj, čo máte v pláne teraz?"
Spýtala sa ho zo zvedavosti.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 11:14 am

Wimzil

"Většina lidí to nedokáže ocenit. Vidí nás jako stvůry které vylézají v noci a berou jim jejich ženy. Aspoň v něčem se nepletou. I když ty ženy většinou nespolupracují. Utíkají a stěžují si strážím. Docela vítaná změna. Ne často se stává že po tom co dostanu ženu s oblečení proti její vůli dostanu pochvalu. Milá změna." řeknu s mírným úšklebkem na tváří. Potom začnu přemýšlet. Nad různými věcmi. Nad tím jak jsem dlouho nespal. Na to jak mě vytočil ten vodník a na to jak jsou ty její oči tak zatraceně hezký.
"No jelikož jsem skoro vůbec nespal.. za poslední ... dva dny? Docela bych si dopřal nějakej ten spánek. Bez postraních úmyslů samozřejmě. Zatím..." řeknu s hlasitým smíchem a skočil jsem do postele. Zabíral jsem sotva desetinu plochy. S mojí výškou metr dvacet se ani ničemu nebylo divit. A to jsem byl jeden z nejvyšších goblinů které znám. Výhoda bejt goblin
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 11:24 am

Nullam

,, Žiadne hry pred spánkom?"
Sklamane sa naňho pozrela a smutne sa teda postavila. Prikráčala k skrini a tentoraz si mohla konečne vybrať z nej veci. Boli tam síce staršie veci, ale tak nemohla si teda vyberať. Aspoň bola konečne úplne oblečená a v tepľúčku. Potom nacupkala k posteli a skočila do nej.
,, Ak by si si to náhodou rozmyslel, tak ma zobuď."
Poriadne sa natiahla a zakryla sa. Nakoniec sa natiahla po goblinovi a pritiahla si ho k sebe na tesno. Položila si na neho hlavu a pritulila sa.
,, To aby ma v noci goblini neuniesli, veď vieš istota. Navyše si mäkší ako tie tvrdé vankúše."
Zašepkala, zavrela oči a pomaly zaspávala.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyPo marec 24, 2014 11:35 am

Wimzil.

Zhodil jsem ze sebe těžké kožené brnění a zůstal tam v bavlněné tunice. Dýku jsem si položil pod polštář člověk nikdy neví kdy se bude hodit. Při její poznámce že žádné hry.
"Přijde na to jaký hry myslíš. Ty hry co znám já na to člověk potřebuje energii. Já jsem opravdu vyždímanej do poslední kapky jestli víš co myslím." řeknu se smíchem. Nevadilo by mi trochu povyražení ale dlouhá cesta dala za své. Nikdy jsem si nemyslel že budu ve stavu že odmítnu "hry"  od nadržené holky ovšem dneska byl jeden z těch dnů. Když mě však k sobě přitiskla na její hrudník začal jsem mít chutě i já.
"Možná zítra."

Ráno

Probudil jsem se brzo ráno tak jak jsem to míval ve zvyku. Trhy se začali otevírat právě teď takže dobrej čas jako každej jinej na nějakou tu ukradenou svačinku. Dívka která stále ležela vedle mě ještě spala. Teprve teď jsem si uvědomil že neznám její jméno. Budu se jí na něj zeptat až se vrátím. Vyběhl jsem ze dveří a šel na trhy. Vzal jsem si dvě jablka a několik čerstvého pečiva. Potom jsem se však zastavil u stánku s oblečením. Byla tam kupa spodního prádla pro ženy. To mě tak napadlo že bych se mohl omluvit za včerejšek. Teda ne že by se bylo za co omlouvat ovšem jak říkala bylo to její poslední. Jako tradičně jsem kupce požádal jestli by mě nepodal něco co bylo ve vzdáleném regálu a jakmile se otočil lup a spodní prádlo bylo v mé brašně. Poté jsem usmlouval cenu hezkých šatů na téměř jednu třetinu původní ceny. Když sem dostal šaty a kupec se otočil ani si nevšiml že má díru v měšci. Dorazil jsem do domu a hodil oblečení na věšák. Poté jsem odešel do umývárny si opláchnout obličej.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 7:49 am

Nullam

Nullam si pokojne pospinkávala a rozvaľovala sa v obrovskej posteli, ktorá nemala ani konca kraja. Sníval sa jej príjemný sen o tom ako si užíva neskutočného bohatstva a ako nemusí nikdy pracovať. Ako vládne celučkéééému svetu. A v tom sa naraz zobudila.
,, A kruci aj s touto realitou."
Povzdychla si, natiahla sa a chcela si dať sprchu keď začula tiecť vodu.
,, Aaaaaaa ani vo vlastnom dome človek nemá pokoja."
Pokrútila znudene hlavou, vyšla na chodbu a šla si dať sprchu do druhej kúpeľne.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 8:30 am

Wimzil

Slyšel jsem že někdo je za dveřima a bylo mi jasný že je to ta dívka.
"Hele stejně už půjdu." řeknu když už byla ovšem pryč Včera jsem ji viděl nahou a navíc jsme spolu byli v jedné posteli takže nechápu kde byl teď problém teď. Chrstl jsem si studenou vodu do obličeje usušil ji ručníkem a poté odešel. Chňapl jsem z věšáku ony šaty se spodním prádlem a šel po zvuku sprchy dál. Otevřel jsem dveře a vešel dovnitř. Vyrůstal jsem a vychovával se sám takže způsoby jsem se nikdy nenaučil. V hlavě jsem ani nevěděl že dělám něco špatně. Vešel jsem teda dovnitř v jedné ruce šaty v druhé spodní prádlo.
"He? Líběj? Neměl jsem teda příležitost si tě přesně změřit ale řekl bych že jsem velikost docela odhadl. To víš mám to v oku." řeknu s úsměvem a sleduji její reakci. Tohle bylo vyjádření omluvy jak nejlépe jsem dokázal. I tak to bylo jednou za uherák co jsem se někomu omluvil.
"Ani jsem se tě nezeptal na jméno."
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 8:48 am

Nullam

Pokojne sa sprchovala, keď tu odrazu niekto vletel do sprchy. Už bola takmer hotová, tak sa zabalila hneď do uteráku a otočila k nemu. Švihla mu jednu takú výchovnú poza uši.
,, Ťa doma neučili, že do sprchy sa cudzím nelezie? Maximálne tak pozorovať kľúčovou dierkou."
Odpovedala mu, zobrala si šaty a otočila ho smerom k dverám.
,, Zadarmo sa dívať nebudeš. Neni hra, neni podívaná."
Zašepkala mu do ucha, pobozkala ho ako vďaku za šaty a kopla do zadku pričom za ním zatvorila dvere. Usušila sa, upravila sa poriadne aby vyzerala a ešte si aj obliekla všetko pekne ako jej doniesol.
Potom až otvorila dvere a zaujala víťaznú pózu.
,, Tadááááá."
Usmiala sa radostne.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 8:59 am

Wimzil

Potom co jsem byl tak hrubě vyražen za dveře jsem se drbal na hlavě opřen zády o stěnu přemítajíc o tom co se stalo. Prvně dostal facku ... pravděpodobně za.... hm... mysli...
No jasný! Za to že jsem jí vzal sprchu dole! Potom jsem dostal polibek... a ten byl za...? Šaty? Sakra tyhle věci mi fakt nejdou. Přemýšlejíc takhle za dveřmi se ozývali zvuky oblékání což samozřejmě byla jasná známka toho že se zachvíli vyřítí ze dveří. Vzlal jsem šíp s lanem. Lano jsem omotal kolem kliky a šíp vystřelil do zdi naproti. Jelikož se dveře otevírali směrem do koupelny a jelikož dokázal šíp unést i moji váhu byli teď dveře dokonale zavřené a nehnuly se ani o píď. Moje oblíbená hláška" Tuhle hru můžou hrát dva" se opět rozlehla v mé hlavě. Klika najednou začala poskakovat nahoru a dolů.
"No víš. Není podívaná ..." řeknu a větu schválně nechám nedokončenou. Poté z kapsy vytáhnu jablko a začnu chroustat.
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3809
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue120/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 9:05 am

Nullam

,, Ale sakryš."
Zanadávala a zabúchala párkrát po dverách od zlosti. Pokrútila hlavou a zhlboka sa nadýchla, popremýšľala čo urobí a následne sa ešte na rýchlo skontrolovala. Prilepila sa na dvere a usmiala.
,, Ale tak neverím, že taký lovec a hráč ako ty by bol spokojný keby som dobrovoľne zo seba zložila veci predsa."
Podpichla ho potuchy lišiackym hlasom.
,, Vidieť ten chaos a rozčarovanie v očiach. Paniku a hlavne krik zo strachu. To by si chcel, že? Aby som ti slastne kričala do uška kým budeš neviditeľný prechádzať okolo mňa čo? A to z tejto miestnosti nedokážem."
Usmiala sa.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3796
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Skalisko - Stránka 2 Left_bar_bleue0/12500    Skalisko - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 EmptyUt marec 25, 2014 9:11 am

Wimzil

"Nejde o to abych já byl spokojenej. Jde o to abych si užíval. A zrovna teď se skvěle bavím." řeknu a potutelně se zasměji. Lano bylo napnuté jako struna byla tam mezera sotva na ruku. Rukou jsem zašmátral do kapse a vytáhl druhé jablko. Poté jsem rukou vjel dovnitř.
"Jablko? Možná teď hlad nemáš ale s takovýmhle přístupem tam budeš dlouho." přesvědčovali mě už horší lidé a tvrdý výcvik hraničáře mě nutil neustopit ani o píď.
"Jak si říkala takovýhle hráč jako já by nebyl spokojen kdyby to bylo dobrovolně. Ovšem to si tak trochu protiřečíš teď moc na výběr nemáš." řeknu a znovu si ukousnu kus ze šťavnatého červeného jablka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





    Skalisko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skalisko       Skalisko - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skalisko
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: