V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovDrevokocúr Belasý EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Drevokocúr Belasý

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
mato6t




Počet príspevkov : 35
Sláva : 3766
Join date : 16.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 0!!!
Skúsenosť:
Drevokocúr Belasý Left_bar_bleue350/12500Drevokocúr Belasý Empty_bar_bleue  (350/12500)

Drevokocúr Belasý Empty
OdoslaťPredmet: Drevokocúr Belasý   Drevokocúr Belasý EmptyNe marec 16, 2014 2:14 am

Meno postavy: Drevokocúr Belasý

Titul: -

Vek: 19 rokov

Pohlavie: Muž

Rasa: Simian
Výzor: Belasá pokažko, mierne svalnatá postava s mužnými rismi, bielo-sivé oči, stredne husté mihálnice, málo zarastené obočie, nízke čelo a fialové stojaté vlasy (účas niečo ako Izaoi z Mondaiji-tachi).
Oblečenie: sandály, trojštvrťové fialové nohavice, orančová šatka okolo pásu pričom koniec voľne vysí (Luffy z One Piecu má takú istú ale žltú), fialovú vestu, kde má púzdra na veci (zbrane, lieky atď.) – vesta obsahuje ak kapucu, meč okolo pásu upnutý na modrý opasok s modrým  púzdrom na meč + zadný vačok

Miesto pôvodu: Usiana

Miesto pôsobenia: Usiana

Organizácia: -

Vybavenie: Ako som už spomínal má 1 meč, 4 vrhacie dýky a v zadnom vačku lekárničku (obvezy, lieky)

Zameranie: Šermiar, neskutočne húževnatý, trénovaný na tie najhoršie podmienky + vie stopovať vďaka svojmu sluchu na vzdialenosť 200 m a pričom vie povedať do 1 km, či sa v okolí nachádza voda

Druh Mágie: Premena - Zatiaľ ovláda:
Kúzlo STUPEŇ PREŽITIA používa v životu nebezpečných situáciach, vďaka nemu dokáže prežiť niekoľko násobne horšie podmienky ako hocikto z inej rasy – všetky zmysly si zdvojnásobia svoje maximálne zorné pole a pokožka nadobudne lesklosť a odolnosť voči slnku alebo mrazu. Tep sa spomalí.
Kúzlo STUPEŇ SMRTI je v podstate opačné kúzlo – to používa v boji, týmto si všetky zmysli zaostrí na menšiu vzdialenosť, pričom ich vnem sa o to zvýrazní. Pokožka stmavne a tep sa zrýchli. (pozn. sú opačné kúzla)

Znamenie: Premena

Historia: Narodil som sa v chudobnej rodine v Usiane. V troch rokoch počas presunu medzi našimi Usianskymi mestami ma mamka vytratila. Musel som prežiť sám, bez pomoci. Bol som ešte malý, aby som mohol dojsť k mestu. K tomu som ani nevedel, kadial by som sa tam dostal. Našiel som malú dedinky – vesničku popri rieke, ktorú som našiel posluchu. Kradol som v dedinke jedlo a utekal do lesov, aby ma nechytili.Samozrejme, nemohol som to robiť moc často, tak som sa musel naučiť nejakým základm lovenia, aby som si chytil rybu, alebo iného menšieho živočícha. V časoch, keď nebolo úrody som si zdokonaloval moju mágiu PREŽITIA aby som hneď nezomrel. Vo ôsmych rokoch sa ma ujal jeden starší pán. Našiel ma počas môjho výpadku na kradnutie jedla. Nikdy sa mi nepredstavil. Zaujalo ho môj spôsob myslenia, aký mám neuveriteľný pud sebazáchovy. Naučil ma žiť ako vojak. Bez odvrávania, bez stažností. Učil ma čo sa dá jesť, ako to konzumovať, aby som hneď nezomrel od hladu po zjedení toho.. Neskôr ma naučil umeniu boja s mečom a vrhanie dýk. Od 15 rokov starček oslepol a vtedy mi začal rozprávať o celom tomto svete. Čo zažil a čo tento svet potrebuje. Naučil ma posledné svoje dovednosti a raz jedného dňa zmizol bez stopy. Vtedy som sa vydal na svoju vlastnú cestu, do sveta, o ktorom mi toľko povedal a dúfam, že ho možno raz ešte stretnem.

Povaha: Táto postava je trošku iná ako ostatné. Nedokáže prese chápať ľudí, nemá v nich takú dôveru, akú by mal niekto iný. V každom prípade dá sa s ním vyjsť dobre, pokiaľ sa mu nemotajú do cesty. Vnútorne je z polovice vystrašený a z polovice unesený z toho, že ide poznávať krajinu za hranice toho, čo pozná. Samozrejme, ak mu niekto pôjde napriek, tak nevyjde z toho bez hádky a častejšie skôr bez nejakej tej končatiny.

Vzťahy: zatiaľ žiadne, keďže príbeh jeho sa len začal ale ujovi vzhliada ako ku otcovi.

Sny a ciele:  Chce zažiť dobrodružstvo.

Strach: Strach z neúspechu, strach z toho, že budem príliš slabý na ochranu niekoho, strach z porážky

Viera: Verím v bohov a pokorne príjmem každý boží trest, ak je adekvátny. Mám ale silu sa mu vzoprieť!


Naposledy upravil mato6t dňa Ne marec 16, 2014 7:10 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Drevokocúr Belasý Left_bar_bleue12500/12500Drevokocúr Belasý Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Drevokocúr Belasý Empty
OdoslaťPredmet: Re: Drevokocúr Belasý   Drevokocúr Belasý EmptyNe marec 16, 2014 3:38 am

Obrázok mi tu vážne chýba Very Happy Ako som ti už povedal, Nomády nežijú v dedinách, ale sú kočovníci... Inač je to v poriadku a dá sa na tom nejak pracovať Wink Takže povolené Smile
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 4046
Join date : 13.02.2014
Age : 25

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Drevokocúr Belasý Left_bar_bleue12500/12500Drevokocúr Belasý Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Drevokocúr Belasý Empty
OdoslaťPredmet: Re: Drevokocúr Belasý   Drevokocúr Belasý EmptyNe marec 16, 2014 7:30 am

Povoleno, i když je divné že se naučil magii jen tak sám bez zdroje učení
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4187
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Drevokocúr Belasý Left_bar_bleue12500/12500Drevokocúr Belasý Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Drevokocúr Belasý Empty
OdoslaťPredmet: Re: Drevokocúr Belasý   Drevokocúr Belasý EmptyNe marec 30, 2014 9:39 am

Pridané skúsenosti za pokročilé dobrodružstvo: Stratená dcéra
- Za účasť na dobrodrúžstve (+ 150 exp)                
- Pokus o záchránu neznámeho človeka (+ 20 exp)
- Boj s drakom (+ 40 exp)
- Nájdenie "panny" (+ 30 exp)
- Rozhodnutie nebojovať so spoločníkom (+ 30 exp)
- Úspešné dokončenie dobrodrúžstva (+70 exp)
- Bonus: Dorazenie Ghoula (+10)
ODMENA: 120 goldov

Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Sponsored content





Drevokocúr Belasý Empty
OdoslaťPredmet: Re: Drevokocúr Belasý   Drevokocúr Belasý Empty

Návrat hore Goto down
 
Drevokocúr Belasý
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: