V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov    Caladan EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Caladan

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4167
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
    Caladan Left_bar_bleue12500/12500    Caladan Empty_bar_bleue  (12500/12500)

    Caladan Empty
OdoslaťPredmet: Caladan       Caladan EmptyŠt marec 13, 2014 7:08 am

    Caladan Castle_caladan_by_andrewryanart-d57ajfn

Mesto prosperujúce remeslami a výrobkami je pod nadvládou dar Volthesov a súčasťou marky Worvach. Dar Volthes vládnu takmer sami, bez podpory ostatných rodov či Ríše a sú pokladaní za najlepších v kvalite výzbroje medzi ľudmi.
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3778
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Caladan Left_bar_bleue120/12500    Caladan Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Caladan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Caladan       Caladan EmptyUt apríl 01, 2014 10:45 pm

Nullam

Už to bol nejaký čas čo obaja kráčali a výnimočne aj Nullam po vlastných a nefrfľala, čo bolo tiež neobvyklé. Ako sa tak dostávali ďalej a ďalej začalo sa na horizonte pred nimi rysovať rozlohou obrovské mesto ku ktorému sa blížili. Lenže ona nevedela čo budú teraz robiť. Preto sa ešte za pochodu otočila smerom k Wimzilovi.
,, Čo budeme teda robiť? Zase si nájdeme nejaký opustený domček alebo chceš prespávať pod holým nebom?"
Zasmiala sa veselo a už to zase začínala byť tá stará Nullam.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3765
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
    Caladan Left_bar_bleue0/12500    Caladan Empty_bar_bleue  (0/12500)

    Caladan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Caladan       Caladan EmptyUt apríl 01, 2014 11:41 pm

Wimzil.

Skalisko opustili před několika dny. Očividně se v zemi něco dělo. Lidé jako by se připravovali na válku. Snažil jsem se dostat co nejdále od skaliska a narazil jsem nakonec na tohle město. Zatím se v něm nedělo to co ve zbytku zemi a proto jsem do něj zamířil. Nullam byla vedle mě. Šla po svých čímž si vysloužila malé plus. Tahat ji po všech koutech usiny na zádech mohlo bejt nanejvýš nudné. Co víc. Vypadalo to tak že se jí nálada vrátila a je znovu sama sebou. Nevěděl jsem jestli je to dobře nebo špatně. Jasně promiskujitní nullam byla jedna věc ale citlivá Nullam taky měla něco do sebe.
"Potřebujeme zjistit nějaký drby. Nějakou menší práci která by nám vynesla. Nemusí bejt nějak zvlášť poctivá co se jedná o mě. Záleží jak daleko si schopna zajít ty."
Návrat hore Goto down
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3778
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
    Caladan Left_bar_bleue120/12500    Caladan Empty_bar_bleue  (120/12500)

    Caladan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Caladan       Caladan EmptyUt apríl 01, 2014 11:53 pm

Nullam

Začula ako konečne k nej Wimzil prehovoril a potešilo ju to, že aspoň nebude ticho a následne si vypočula jeho návrh. Pozorne a detailne si ho v hlave prebrala a zamyslela sa nad ním, avšak trvalo to snáď len polovicu sekundy kým z jej úst vyletela priama a rezká odpoveď.
,, Dobre vieš, že ja zábrany nemám žiadne. Takže zájdem kamkoľvek to bude len potrebné."
Vyplazila na neho jazyk.
,, Tak veď nás, ty alfa samec priamo do nebezpečného dobrodrúžstva plného podlostí a lstí."
Uchechtla sa veselo.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





    Caladan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Caladan       Caladan Empty

Návrat hore Goto down
 
Caladan
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Usiana-
Prejdi na: