V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovHizashi (Guntar) EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hizashi (Guntar)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Blackness

Blackness


Počet príspevkov : 43
Sláva : 3010
Join date : 09.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Hizashi (Guntar) Left_bar_bleue300/12500Hizashi (Guntar) Empty_bar_bleue  (300/12500)

Hizashi (Guntar) Empty
OdoslaťPredmet: Hizashi (Guntar)   Hizashi (Guntar) EmptySt marec 12, 2014 4:37 am

Meno postavy:
Hizashi

Titul:
Veľký

Vek:
25

Pohlavie:
Muž

Rasa:
Guntar

Výzor:

Hizashi (Guntar) Bi86xf
Je vysoký aj na pomery rasy Guntar, odtiaľ taktiež pochádza jeho prezývka Hizashi Veľký. Má vetrom strhanú tvár a neustále zamračený výraz, na hlave neupravené a voľne rozpustené dlhé vlasy. Nosí ťažké oceľové brnenie ktoré je v miestach medzi nohami a pod pazuchami upravené aby mu sa mohol pohybovať rýchlejšie a svižnejšie. Na hrudi sa nachádza dvojitý oceľový plát ktorý je schopný odraziť aj strelu šípom. Má samozrejme aj oceľové rukavice a železné krúžkové rukavice pod nimi. Brnenie avšak nemá stále na sebe preto nosí na chrbte veľký vak do ktorého je schopný ho odložiť aby sa na dlhých trasách zbytočne neunavil nosením brnenia.
Nosí aj helmu v sparťanskom štýle – Hizashi (Guntar) 2l9qgxs

Na chrbte nosí veľký obojručný meč a štít ktorý dokáže používať zároveň s mečom.
Hizashi (Guntar) 30jimmw
Jeho koža je opálená a tmavohnedá no pokrytá mnohými jazvami. Vlasy aj obočie má čierne ako uhoľ a rovnakej farby je aj jeho neupravené strnisko na tvári. Oči ma silno žltej farby ktoré svojím pohľadom človeka nepríjemne prebodávajú.

Miesto pôvodu:
Prašná zem, klan A House Divided. Názov klanu pochádza z povahy ich členov ktorí medzi sebou neustále bojú o mieste náčelníka a slabý členovia sú z ich klanu vyhnaný zatiaľ čo tý najsilnejší sú ospevovaný.


Miesto pôsobenia:

Séme

Organizácia:

Vybavenie:

Veľký vak v ktorom má peniaze a nejaké zásoby jedla a vody. Taktiež tabak a kresadlo. Veľý obojručný meč, pasce na lov zvery, lovecký nožík, hrniec a nejaké korenie na ochutenie zvery ktorú si uloví ako potravu. . Bylinky na výrobu jedu ktorým potiera čepeľ svojho meča, ak sa jed dostane osobe do rany okamžite spôsobí paralýzu.
Taktiež má veľkého psa ktorý sa svojou veľkosťou podobá skôr na medveda. ( Nieje to vybavenie ale kde inde som to mal napísať ? Very Happy)

Zameranie:

Špecializuje sa na boj mečom, väčšinou v boji používa iba veľký obojručný meč ale ak to situácie vyžaduje dokáže naraz použiť štít aj meč a veľmi schopne snimi narábať. Pri boji využíva hlavne svoju silu a veľkosť a svoj mohutný hlas na zastrašenie súpera. Je aj zručný lovec dokáže si uloviť potravu sám a bez pomoci. Väčšinou však loví iba holými rukami, občas použije nejaký druh pasce.
Boj s obojručným mečom trénoval už od útleho veku, vzhľadom na to že jeho otec bol vojak a svojich rovesníkov v boji vždy porážal. Je v boji obávaným súperom aj z toho dôvodu, že obri boli stvorený pre boj. Nič iné nevedia a nedokážu. Neexistuje obrí učenec alebo spisovateľ. Sú to len bojovníci a aj preto sú často používaný vo vojnách ako tajná zbraň proti nepriateľovi. Jednoducho majú zabíjanie v krvy.

Druh Mágie

Neovláda žiadny druh mágie a chová k nej veľký rešpekt spojený zo strachom, každého kto používa mágiu považuje za zlého a nebezpečného človeka.

Znamenie:

Historia:

Vyrastal v Púšnej Zemi v klane House Divided, ako syn člena elitnej stráže náčelníka klanu. Jeho otec mal v rámci klanu veľký rešpekt a Hizashi sa vždy snažil mu vyrovnať a nesklamať ho. Od mala sa učil boju s mečom a lovu zvery. Svoju skúšku dospelosti zložil na prvý pokus na čo bol patrične hrdý. Má dvoch starších bratov z ktorých aj keď bol najmladší bol najvyšší. Už od mala musel  sledovať neustále rozbroje medzi členmi klanu a boje o postavenie. Preto sa rozhodol že zjednotí všetky klany a stane sa ich vodcom, čím ukončí nekonečné rozbroje medzi klanmi a posilní tak postavenie guntarov voči ostatným rasám. Keď dovŕšil vek 18 rokov rozhodol sa vydať do sveta aby získal silu a skúsenosti. Veľa miest a krajín precestoval a spoznal veľa ľudí – či už dobrých alebo zlých. Na svojich cestách si privyrába pomocnými prácami vačšinu v lese pri ťažbe dreva alebo na stavbách kedy sú ľudia za jeho pomoc ochotný veľa zaplatiť keďže zvládne prácu za 2-3 ľudí úplne sám. Tak isto neodmietne prácu ako lovec, pokiaľ ohrozuje dedinu nejaká zver za patričnú odmenu ju uloví a dedinu zbaví problémov. Väčšinou sa ho ostatné rasy boja a opovrhujú ním kvôli čomu si k nim vypestoval zášť. Preto najradšej trávi čas sám spolu zo svojím verným spoločníkom Rexar-om.
Dôvod prečo je výskyt obrov mimo prašnej zeme tak malý je ten, že jediná cesta vedie cez trinásť démonických brán ktoré strážia démoni - ich ochrancovia.
Sú to démoni, sú proste zlý a nadľudský silný, poraziť je pre bežného smrteľníka nemožné. Jediná možnosť ako sa dostať cez bránu s povolením démona je urobiť sním dohodu. Niečo za niečo. Len veľmi málo obrom sa podarilo dostať cez bránu. Vačšina tých ktorí sa  o to pokúsili boli zabitý démonmi. Niektorí obri bolo pošetilí a mysleli že môžu démonov poraziť a bránou prejsť a tak zomreli v boji. Mnohý zase ponúkli démonom dohodu ktorá sa im nepáčila a tak ich len tak, z rozmaru zabili. Preto Hizashi vedel že ak chce bránou prejsť musí strážcovi Baalamovi predniesť dohodu ktorú nemôže odmietnuť. Mnohé bezsenné noci strávil premýšľaním. Raz v noci sa zbalil a vydal na cestu k démonickej bráne. Prišiel na to. Prišiel na dohodu ktorú ochranca démonickej brány neodmietne.
Cesta spustošenou krajinou plnov krvilačných démonov bola ťažká a nebezpečná, no nevyhnutná ak chcel Hizashi naplniť svoj cieľ. Po mesiaci tažkého cestovania dorazil na dne svojich síl k bráne a predstúpil pred najmocnejšieho démona z veľkej trinástky a prehovoril.
Ponúkol mu svoju dohodu : Ak ho démon pustí na druhú stranu do dvoch rokov od tohto okamihu mu prinesie duše 100 padlých démonov ktoré Baalam zotročí a pridá k svojej démonickej armáde. Baalam sa len pousmial a súhlasil. Dodal však že ak Hizashi svoju dohodu nesplní cesta naspäť cez bránu k svojej rodine,klanu a priateľom mu bude navždy uzavrená. Hizashi vedel že už nemôže odstúpiť a tak prikývol a prekročil cez bránu. Ocitol sa v úplne inom svete v lesoch neďaleko Séme. Odvtedy cestuje krajinou a snaží sa splniť dohodu ktorú dal démonovi Baalamovi...

Povaha:

Má priateľskú povahu ale rád trávi čas hlavne sám, zvykol si takto žiť keďže je často na cestách a len veľmi málo času strávi na ceste s nejakou spoločnosťou. Neverí ľudom ani ostatným rasám, a chová k ním zášť. Verí a spolieha sa hlavne na seba. Získať si jeho dôveru je veľmi ťažké no pokiaľ sa to niekomu  podarí vie že sa môže na Hizashiho v akejkoľvek situácii spoľahnúť. Má rád ťažkú manuálnu prácu a je veľmi šikovný preto si takto často privyrába hlavne pri stavbách kedy každý ocení jeho veľkosť a ohromnú silu. Nerád dáva svoje emócie najavo ale vždy na rovinu povie to čo si skutočne myslí.

Vzťahy:

K členom svojho klanu chová rešpekt a priateľstvo, ostatné rasy nemá rád a opovrhuje nimi tak ako oni opovrhujú ním. Najradšej z rodiny má bratov a otca, v jeho klane nieje nikto o kom by mohol povedať že ho má rád.
V jeho živote je len jeden priateľ, a tým je jeho pes Rexar. Má ho už od svojich 16 rokov a vychoval ho od šteniatka. Prežil po jeho boku všetky jeho víťazstvá aj prehry. Každý boj a každú radosť aj smútok.

Sny a ciele:

Jeho snom je precestovať celý svet a získať silu a skúsenosti aby sa mohol vrátiť do prašnej zeme a ovládnuť všetky klany rasy Guntar a stať sa ich náčelníkom. Na splnenie svojho cieľu je ochotný podstúpiť čokoľvek a pred ničím sa nezastaví.

Fóbie:

Nemá nejakú konkrétnu fóbiu, samozrejme má strach z neznámeho ako každý iný a bojí sa výšok, avšak to sa fóbiou nazvať nedá.

Viera:

Rasa Guntar uznáva svojích slavných padlých bojovníkov a vzhliada k nim, rovnako je na tom aj Hizashi ktorý dúfa že sa raz zaradí do ich spoločnosti a bude oslavovaný ako jeden z najväčších bojovníkov jeho rasy.

Neskôr ešte pár vecí doplním a editnem.


Naposledy upravil blackness dňa So marec 15, 2014 12:34 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Hizashi (Guntar) Left_bar_bleue12500/12500Hizashi (Guntar) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Hizashi (Guntar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hizashi (Guntar)   Hizashi (Guntar) EmptyŠt marec 13, 2014 7:39 am

Zatiaľ povolené, len uprav potom dopíš ako si sa dostal zo zemi démonov sem, do ríše Very Happy

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Hizashi (Guntar) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Blackness

Blackness


Počet príspevkov : 43
Sláva : 3010
Join date : 09.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Hizashi (Guntar) Left_bar_bleue300/12500Hizashi (Guntar) Empty_bar_bleue  (300/12500)

Hizashi (Guntar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hizashi (Guntar)   Hizashi (Guntar) EmptyŠt marec 20, 2014 8:38 am

Upravené všetko tak ako má byť Very Happy
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Hizashi (Guntar) Left_bar_bleue12500/12500Hizashi (Guntar) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Hizashi (Guntar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hizashi (Guntar)   Hizashi (Guntar) EmptyNe marec 30, 2014 10:10 am

Pridané skúsenosti za pokročilé dobrodružstvo: Stratená dcéra
- Za účasť na dobrodrúžstve (+ 150 exp)
- Pokus o záchránu neznámeho človeka (+ 20 exp)
- Boj s drakom (+ 40 exp)
- Nájdenie "panny" (+ 30 exp)
- Rozhodnutie bojovať so spoločníkom (+ 30 exp)
- Bonus: Dorazenie svojho prvého draka (+15)
- Bonus: Po zistení že sa otrávil vypiť jed znova (+15 exp)

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Hizashi (Guntar) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Sponsored content

Hizashi (Guntar) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hizashi (Guntar)   Hizashi (Guntar) Empty

Návrat hore Goto down
 
Hizashi (Guntar)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: