V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovTobias Rainier (Sae'kal) EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tobias Rainier (Sae'kal)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DarkLezdgar

DarkLezdgar


Počet príspevkov : 7
Sláva : 3023
Join date : 09.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Tobias Rainier (Sae'kal) Left_bar_bleue0/12500Tobias Rainier (Sae'kal) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Tobias Rainier (Sae'kal) Empty
OdoslaťPredmet: Tobias Rainier (Sae'kal)   Tobias Rainier (Sae'kal) EmptyUt apríl 01, 2014 9:19 am

//: Dopredu sa ospravedlňujem za možné chyby... Very Happy.. Toto je moje prvé vytváranie charu na fantasy fórum.. Very Happy

¤ Meno postavy ¤
Tobias Rainier

¤ Titul ¤
Samotár

¤ Vek ¤
25 Rokov

¤ Pohlavie ¤
Muž

¤ Rasa ¤
Sae'kal

¤ Výzor ¤
Jeho výzor je veľmi špecifický a možno niekedy až nezvyčajný. Do polky hlavy má krátke vlasy a na druhej strane ich má dlhé až pod bradu. Najradšej nosí na hlave kapucňu aby mal zakrytú tvár. Nerád sa ukazuje na verejnosti a teda sa snaží aby jeho tvár bola zahalená v tme. Má čisto modré oči ktoré mu svietia keď ma na hlave kapucňu. Nosí čierné oblečenie a na krku má retiazku ktorú dostal od Kazukiho keď odchádzal.

¤ Miesto pôvodu ¤
Séme

¤ Miesto pôsobenia ¤
Séme

¤ Organizácia ¤
Zatiaľ žiadna

¤ Vybavenie ¤
Meč zo žltou rukoväťou,
Menšiu tašku na jedlo, pitie a potrebné veci na prežitie.

¤ Zameranie ¤
Tobias je veľmi dobrý bojovník na blízko. Jeho pohyby sú ladné a veľmi presné. Vždy si najprv dopredu rozmyslí čo sa chystá spraviť a potom to spraví. Tobias je taktický typ bojovníka. Veľmi rád a taktiež veľmi dobre využíva svoje taktiky v boji a to z neho spravilo vynikajúceho bojovníka. Aj keď nemá moc priateľov, je veľmi zručný a vždy si vo všetkom vedel pomôcť sám. Od malička sa snažil dokázať ostatným že aj on existuje a je každému dôstojním protivníkom. Špecializuje sa najmä na boj z blízka, preto si už od maličky piluje svoju obratnosť, rýchlosť a presnosť úderov. Tvrdo drie každý jeden deň, a snaží sa stále zdokonaľovať. Ďaľšia špecialita v jeho schopnostiach je špionáž. Keď bol malí, jeho najobľúbenejšia hra bolo skrývačka. A pokračuje v nej do dnes. Je majster v skrývaní sa a následne v prekvapujúcom útoku na smrtiace miesta protivníka. Pracuje prevažne sám pretože si všetko rád robí po svojom a najlepšie ako len vie.

¤ Druh Mágie ¤
Lietanie a Dve formy bytia

¤ Znamenie ¤
Vzplanutie --> Toto znamenie sa pre neho stalo jeho prioritou. Snaží sa ho zdokonaľovať a poznať všetky tajné triky ktoré z tejto magie pochádzajú.

Pekelný Oheň --> Tobias sekne zo svojím mečom a vyšle z neho pekelné plamene. Sú nespútané a nepredvídateľné. Práve preto je totom kúzlo nebezpečné pre ľudí v jeho blízkostí.

Plamené Krídla --> Tobias obalí svoje krídla do ohňa a keď letí môže zapaliť všetko čoho sa nimi dotkne. Nieje pravidlo že musí letieť. Tieto plamene sú spútané a dokáže ich ovládať.

¤ Historia ¤

Ten pravý priateľ:

Bol krásny a slneční deň. Nad Séme svietilo slnko a jemne pofukoval vetrík čo robilo z tohoto dňa ten najlepší. Tobias bol malý a veľmi šikovný chlapec ktorý miloval prírodu a taktiež všetky živé tvory v nej. Chodieval tam veľmi často už zavčasu rána a odchádzal za tmy. Staral sa o zvieratá, prírodu a robil to vždy z úsmevom na tváry. Všetko bolo perfektné a on mal šťastné detstvo. Nastal čas, kedy malý Tobias mohol konečne začať s tréningom svojich schopností a začať s tvrdým trénovaním. Prihlásil sa do jednoho "doja" kde mal trénovať všetko ohľadom jeho sily. Tobias sa tam veľmi tešil, nemal moc priateľov a dúfal že práve tam si ich nájde. Prišiel deň "D", Tobias sa obliekol, poumýval sa a z úsmevom na tvári sa vydal na cestu šťastia. No aspoň on si to tak myslel a predstavoval. Keď prišiel na dané miesto, bolo to presne tak ako do teraz. Nikto s ním neprehovoril a očividne nikto nemal záujem sa s ním skamarátiť. Sedel smutne na svojom mieste a pozeral sa von z okna. Takto to robil každý deň. Každý deň sedel od kúsok ďalej od ostatných a buď meditoval alebo len tak sedel a pozeral sa na okolitú krajinu. Čakal kedy konečne skončí výcvik a on bude môcť ísť za svojími zvieracími priateľmi. Tobias stále viac prestával mať ľudí rád, myslel si že každý z nich je až moc namyslený a že všetci sú zlý. Stále viac a viac sa ostatným ľuďom vzďaľoval, no stále viac a viac sa približoval ku zvieratám. Prišiel ďaľší deň, Tobias kráčal do výcvik ako každý deň keď v tom sa ku nemu niekto prihovoril. Bol to chlapec menom Kazuki. Tento chlapec bol z toho istého výcviku ako Tobias. Tobias ho už veľa krát videl, no nikdy nemal sám odvahu sa ku nemu prihovoriť. Bol od Tobiasa o rok starší takže mal pred ním istý rešpekt. Keď sa ku nemu ale prihovoril zostal veľmi prekvapený. Za celé týždne bol Kazuki prvým kto mal záujem sa s ním rozprávať. Po dlhom dni sedenia opodial ostatných sa Tobias vybral domov keď v tom ho znovu zastavil Kazuki. Spoločne sa vybrali ku Tobiasovi domov kde sa veľmi dlho rozprávali, zabávali a spoločne sa smiali. Tobias mal konečne pocit že nieje na tomto svete sám. Zobral Kazukiho zo sebou do lesa a poukazoval mu jeho vlastný svet. Vysvetlil mu všetko o prírode čo len vedel. Kazuki bol prvý kamarát ktorého kedy mal u seba doma, a taktiež bol prvý ktorému okázal toto prirodné kráľovstvo. Tobias si konečne našiel priateľa s ktorým trávil skoro celé dni. Spoločne trénovali, spoločne sa smiali, učili sa a navzájom si pomáhali. Tobias bol šťastný ako ešte nikdy pred tým. Konečne našiel svojho najlepšieho priateľa. Toto priateľstvo sa postupom času zmenilo na rivalitu, dávali si rôzne súboje a súťaže aby zistili kto z nich je lepším bojovníkom.

Rozdelenie spoločnej cesty:

Tobias a Kazuki boli veľmi dobrými priateľmi aj po niekoľkých rokoch. Aj keď stále medzi sebou súperili, dokázali si poradiť a spoločne prekonať rôzne nástrahy sveta. Prešlo niekoľko rokov a obidvaja sa stále zlepšovali. Tobias veľmi tvrdo drel a trénoval každý deň len aby doviedol svoje schopnosti ku dokonalosti. Robil pre to všetko. A niekedy to až moc preháňal. No bol to veľmi schopný a šikovný muž takže tie tvrdé a zdĺhavé tréningy sa mu na niečo vyplatili. Jedného dňa sa Tobias stretol z Kazukim a ten mu oznámil že ochádza. Dostal prácu mimo Séme, bola to práca ktorá sa len tak neodmieta. Kazuki odišiel, zanechal po sebe iba retiazku a Tobias zostal zase sám. Prešla veľmi dlhá doba a Kazuki sa stále nevracal. Čakanie ho už pomaličky omrzelo a rozhodol sa ísť vlastnou cestou. Jeho schopnosti ešte stále nedosahovali k dokonalosti, no bol zo dňa na deň silnejší. Dúfal že sa Kazuki čo najskôr vráti a znovu budú tá skvelá dvojka ako kedysi...no zatiaľ sa toho nedočkal. Rozhodol sa teda oddeliť sa od okolitej civilizácie a postavil si malý domček hlbšie v lese aby bol svojím zvieracím priateľom vždy na blízku.

¤ Povaha ¤
Tobias je milý, priateľský a hlavne obetavý. Nemá veľa kamarátov vďaka svojej uzavretosti a hlavne kvôli tomu že sa vždy do všetkého púšťa sám. Ľuďom moc neverí, radšej je v prírode zo zvieratami. Ale keď už si nejakých priateľov nájde dokáže sa za nich postaviť aj takej chvíli keď v boji nemá žiadnu šancu. Jednoducho nedovolí aby o týchto ľuďoch niekto povedal čo i len jedno krivé slovo alebo im urobiť niečo čo sa mu nepáči. Tobias nepozná slovo "STOP", keď dá niekomu sľub ide aj cez mŕtvoli. Snaží sa aby bolo všetko na sto percent v poriadka, jednoducho perfektné.

¤ Vzťahy ¤
Kazuki --> Jeho najlepší priateľ

Tobias nikoho iného nemá. Vyrastal sám a práve preto sa Kazuki si Kazukiho váži najviac na svete a berie ho ako svojho brata.

¤ Sny a ciele ¤
Tobias má iba jeden cieľ.. a tým je znovu sa stretnúť s Kazukim. Nič iné ho nezaujíma a ani sa o nič iné nesnaží.

¤ Fóbie ¤
Bojí sa toho že nebude schopní ochrániť jeho priateľov. Pokiaľ si teda nejakých nájde. Je samozrejmosťou že jeho najsilnejšou fóbiou je zničenie lesa v ktorom vyrastal.

¤ Viera ¤
Yrill --> Je jeho bohuňou, modlí sa ku nej a dúfa že sa s ňou niekedy stretnie. Buď v posmrtnom živote alebo ešte počas života.

¤ Obrázok ¤

Tobias Rainier (Sae'kal) Vwxu8l
Naposledy upravil DarkLezdgar dňa Št apríl 03, 2014 9:02 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Tobias Rainier (Sae'kal) Left_bar_bleue12500/12500Tobias Rainier (Sae'kal) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Tobias Rainier (Sae'kal) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tobias Rainier (Sae'kal)   Tobias Rainier (Sae'kal) EmptyUt apríl 01, 2014 10:35 am

Povolené, len uprav ešte tú mágiu Wink

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Tobias Rainier (Sae'kal) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
DarkLezdgar

DarkLezdgar


Počet príspevkov : 7
Sláva : 3023
Join date : 09.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Tobias Rainier (Sae'kal) Left_bar_bleue0/12500Tobias Rainier (Sae'kal) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Tobias Rainier (Sae'kal) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tobias Rainier (Sae'kal)   Tobias Rainier (Sae'kal) EmptyŠt apríl 03, 2014 9:03 am

Všetko čo som mal dokončiť je hotové ^^
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Tobias Rainier (Sae'kal) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tobias Rainier (Sae'kal)   Tobias Rainier (Sae'kal) Empty

Návrat hore Goto down
 
Tobias Rainier (Sae'kal)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: