V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovSynen - Eldari EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Synen - Eldari

Goto down 
AutorSpráva
Synen

Synen


Počet príspevkov : 36
Sláva : 3066
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Synen - Eldari Left_bar_bleue0/12500Synen - Eldari Empty_bar_bleue  (0/12500)

Synen - Eldari Empty
OdoslaťPredmet: Synen - Eldari   Synen - Eldari EmptyPo marec 31, 2014 10:16 am

Meno postavy: Synen

Titul: -

Vek: 23

Pohlavie: Muž

Rasa: Eldari

Výzor:
Synen je štíhlý muž vysoký asi 179 cm. Nevypadá nějak moc vypracovaně, taky moc vypracovaný není, síla není jeho silná stránka. Vše si to vynahrazuje svou hbitostí, jeho rychlost a výdrž je opravdu dobrá. Celkově je vlastně dost pohledný, ale svůj obličej raději schovává pod cípem kapuce.
Synen - Eldari 7HIrm

Miesto pôvodu: Dům poblíž velkého lesa (Neurčité místo)

Miesto pôsobenia: Usiana

Organizácia: -

Vybavenie: Plášť s kapucí, Lehká kožená zbroj, Luk (Samozřejmě i šípy,2 červené, 4 zelené,2 žluté a 4 černé každý z různými vlastnostmi a 12 klasických), Meč a Kůň (Ari)

Zameranie:
Svému umění se učil u hraničářů. Takže nejčastěji používá luk. Souboj s mečem zvládá taky, ale není to nic úžasného, na tento způsob boje se moc nezaměřoval. "Pokud zvládáš mistrně ovládat luk, meč nebudeš nikdy potřebovat." To mu říkával jeho učitel. Pokud jde tedy o luk jeho schopnosti přesné rychlé střelby jsou neuvěřitelné, vynikal svými schopnostmi dokonce i u hraničářů. Jednou by se i mohl stát jeden z nejlepších, o to mu ale nikdy nešlo. Je dobrý i ve stopování a dalších věcech jako jízda na koni a hlavně nenápadném pohybu, kdy dokáže splynout se stíny z okolí, dokonce i celkem dobře vaří (Z důvodu, že kdyby vařit neuměl musel by jíst syrové jídlo).

Druh Mágie -

Znamenie: Nekromancer

Historia: 
Narodil se chudé rodině. Společně žili vcelku šťastný život i když nebyli bohatí. Otec se staral o práce co se týkali různé těžké práce a matka se starala o domácí práce a samozřejmě také Synena. Už jako malého ho strašlivě bavilo běhat v lesích, stopovat zvěř a zkoušet se k ní dostat nepozorovaně. Jednou během jeho obvyklé procházce po lese tam uviděl nějakého podezřelého muže v v zelené pláštěnce s kapucí na hlavě. Na první pohled nevěděl kdo to je a dost ho ten podezřelý zaujal. Rozhodl se ho tedy sledovat. Využil své schopnosti nenápadného pohybu a sledoval cizince až na kraj lesa. Stále si jistý svými schopnostmi se Synen přiblížil trošku blíže. Neznámý se na něj otočil přiskočil k němu podkopl ho a shodil na zem. Synen překvapen jeho hbitostí nestihl nijak zareagovat a jen se tvrdě svalil na zem. Dalo by se říct že tak se poprvé potkal se svým mistrem od hraničářů. Neznámý mu začal vyprávět o hraničářích a Synen byl z toho tak nadšený, že opravdu dlouhou dobu přemlouval neznámého aby se mohl stát jeho učedníkem. Nakonec svolil a Synen se stal právoplatným učněm u hraničářů. Rodiče ho nijak nebrzdili bylo jen dobře, že celý svůj život neprožije jen tvrdou prací a vydá se do světa. Tak Synen opustil domov a dal se do učení k hraničářům. Během svého učení u hraničářů také četl mnoho knih, hlavně o bozích a našel zalíbené v princi Durumovi, z důvodu takového, že mu připadá jako jediný moudrý a správný, i když není zrovna nejoblíbenější.  Celkově v hraničářském učení strávil 4 roky než se z něj stal právoplatný hraničář, dostal vlastního hraničářského koně a mohl se vydat na své cesty...

Povaha:
Jelikož je to hraničář, tak většinu svého života prožívá sám. Proto není příliš dobrý v komunikaci s ostatními, takže se jim většinou raději vyhýbá. Navíc je to typ člověka co se k ostatním chová dost chladně. Má rád svého koně Ariho, se kterým jako jediným komunikuje většinu dne. Miluje přírodu, rád se jen tak poflakuje po lese a sleduje zvířata. Taky si rád vylepšuje své schopnosti co se týká přesné střelby, rychlosti, výdrže, nenápadného pohybu a dalších hraničářských dovedností. Celkově je to samotář, který se snaží se nějak zabavit. Peníze ale potřebuje každý a tak čas od času udělá i nějakou tu práci...

Vzťahy: -

Sny a ciele: Není to typ člověka co by po něčem nějak přímo toužil. Jediné co chce je nějak zábavně dožít zbytek života.

Fóbie: Jediné z čeho má strach jsou pavouci. Nedalo by se říct jen "strach" spíše úplná panická hrůza.

Viera:
Uctívá Duruma, Prince neznáma, života a smrti. Je celkem hodně nábožensky zaměřený
Návrat hore Goto down
 
Synen - Eldari
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Preskúmanie chrámu Satmyr(Synen,Dark,Eleria,Niass)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: