V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovNiass - Parsha EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Niass - Parsha

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Niass Proradný

Niass Proradný


Počet príspevkov : 56
Sláva : 3106
Join date : 24.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Niass - Parsha Left_bar_bleue0/12500Niass - Parsha Empty_bar_bleue  (0/12500)

Niass - Parsha Empty
OdoslaťPredmet: Niass - Parsha   Niass - Parsha EmptyNe marec 30, 2014 9:14 am

Meno postavy: Niass

Titul: Prozatím nebyl titulován

Vek: 24

Pohlavie: Muž

Rasa: Parsha

Výzor: Niass je 181 centimetrů vysoký a má tmavou kůži. Přímo proti jeho kůži kontrastují světlé, ba až zářivé jizvy pískové barvy, které se nacházejí na jeho rukou a břiše. Jeho oči mají taktéž takovýto zářivý odstín, a nejsou vidět jakékoliv zorničky. Při chůzi si udržuje perfektní držení těla, což zapůsobí na většinu obyčejných lidí a v některých případech i na výše postavené osoby. Má vypracovanou postavu, kterou získal díky dlouhodobému životu v poušti. Naneštěstí od té doby, co opustil kmen, nikdo neviděl jeho obličej, stále ho skrývá pod šátkem.
Niass - Parsha Fantasy___Sand_Asassin_by_reaper78_zps8278a963


Miesto pôvodu: Pouště

Miesto pôsobenia: Usiana

Organizácia: -

Vybavenie: Nenosí masivní zbroj, dává přednost standartnímu Parshanskému oblečení, jelikož zbroj by ho zdržovala při pohybu v boji. Ocelový srp ostrý jako břitva a ocelová dýka.

Zameranie: Boj zblízka. Už od mala si zvykal na boj muže proti muži. Není dobrý s jakoukoliv zbraní, používanou z dálky. Jeho oblíbenou zbraní se stal srp, se kterým bojuje jako mistr. V boji se spoléhá jak na rychlost, tak na brutální sílu.

Druh Mágie: Voodoo.

Znamenie: Přenesení

Historia: Niass se narodil kočovnému kmeni Parshanů, kteří kočovali převážně pouštěmi. Jeho otec byl hlavním ochráncem kmene a jeho matka zemřela hned po jeho narození. Když Niass poprvé spatřil světlo tohoto světa, všichni okolo něj se ho báli, a to z toho důvodu, že nevypadá jako normální člověk. Narodil se s prapodivnými jizvami pískové barvy, které nepřirozeně zářily, a přesně ten samý znak měly jeho oči. Šaman kmene prohlásil, že to je dočasná magie a že to po 15 letech života zmizí. Celých patnáct let se o něj staral jen jeho otec, nikdo jiný s ním nechtěl mít nic společného. Jeho otec byl pro něj vzor, opora, i nejlepší přítel. Učil ho boji, zodpovědnosti, ale také moudrosti. Žil osamělý život bez přátel, jelikož se mu ostatní vyhýbali. Ve věku patnácti let kmen netrpělivě čekal, jestli se splní šamanova předpověď. Ráno toho osudného dne čekali všichni před stanem ochránce kmene, ze kterého nejdříve vystoupil Niassův otec, hned po něm samotný Niass. Niass byl stále stejný. Stále ho hyzdily zářící jizvy. Kmen ho prohlásil za prokletého a chtěli ho okamžitě zabít. Niassův otec ho bránil svým vlastním životem. Několik soukmenovců zabil, ale nakonec podlehl, čemuž Niass přihlížel. Když viděl svého otce padnout, zmocnil se ho obrovský vztek. Popadl srp, který jeho otec používal jako zbraň a pustil se do zuřivé bitvy s celým kmenem. I když byl několikrát zraněn, dokázal je všechny zabít. Došlo mu, že tady jeho kočovný život končí. Tady si poprvé nasadil turban a šátek přes obličej, který ostatním bránil vidět jeho tvář, kromě očí, které se staly hlavními aktéry nejedné noční můry. Po několikadenním putování pouští dorazil do civilizace. Městský život ho úplně ohromil. Ze začátku to měl ale velice těžké, všichni se na něj dívali skrz prsty, na to už byl ale zvyklý. Během několika let získal potřebné charisma, které bylo potřeba pro úspěšný život. Nezapomněl ale na důležitější věci, jako například sebeobrana. Nechal si proto vykovat svůj vlastní srp, podle vzoru zbraně svého otce. Naučil se s ní perfektně zacházet a rychle se z toho stala jeho oblíbená zbraň. V osmnácti letech se projevila Niassova potřeba cestovat, kterou měl ať chtěl nebo nechtěl v krvi. Začal žít opět kočovným životem. Cestoval různě po světě a zúčastnil se nejednoho dobrodružství. Na těchto svých cestách získal dostatek zlata, aby si koupil vybavení, které používá dodnes. Ve svých 24 letech se opět navrátil do Usiany, kde dnes pobývá a čeká na nějakou příležitost zbohatnout a prožít zbytek života bezstarostně.

Povaha: Niass má velice zajímavý charakter. Na jednu stranu je velice klidný, a to za jakékoliv situace. Dokáže si zachovat chladnou hlavu a vyřešit problém i pod tlakem. Zároveň je ale v situacích, kdy jsou ohroženi jeho společníci, velice výbušný a nedokáže ovládat svůj vztek. Při konverzacích se může jevit jako málomluvný, což ještě podtrhuje to, že z jeho očí nejdou poznat jakékoliv emoce a to, že není vidět výraz jeho obličeje. Nikdy neprojevuje žádné emoce, ale o bezcitnosti se u něj hovořit nedá, ba naopak. V boji a na dobrodružstvích je kvůli nedostatečné komunikaci s ostatními členy výpravy velice nepředvídatelný a zatímco ostatní se snaží problém vyřešit logicky, on ho řeší silou.

Vzťahy: -

Sny a ciele: Má jen několik málo cílů. Jedním z nich je zbohatnout a prožít normální život, ten další je zjistit, proč se narodil tak zjizvený a co má znamenat jeho "prokletí".

Fóbie: Něco jako strach zapudil už dávno. Dokázalo by ho zasáhnout ztratit někoho, na kom mu záleželo, nedal by to ale nijak najevo a nezhroutil by se. Smrt a bolest jsou pro něj přirozené věci a jakýkoliv respekt nebo strach z těchto věcí nepociťuje.

Viera: Niass věří pouze v boha bolesti Raal'gh. Ostatní bohy zavrhuje, a oni opovrhují jím.


Naposledy upravil Niass Proradný dňa Ut apríl 01, 2014 2:40 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 3333
Join date : 13.02.2014
Age : 24

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Niass - Parsha Left_bar_bleue12500/12500Niass - Parsha Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Niass - Parsha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niass - Parsha   Niass - Parsha EmptyNe marec 30, 2014 10:22 am

Nuže, nic tak vážného jsem v charu neviděl, pouze jsem chtěl podotknout že napsat že bohové tebou opovrhují je trochu moc když ani neví, že existuješ ale to je vedlejší, povoleno
Návrat hore Goto down
Tenebrae

Tenebrae


Počet príspevkov : 34
Sláva : 3054
Join date : 13.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Niass - Parsha Left_bar_bleue305/12500Niass - Parsha Empty_bar_bleue  (305/12500)

Niass - Parsha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niass - Parsha   Niass - Parsha EmptyNe marec 30, 2014 11:28 pm

Žiaľ, musím skonštatovať, že vybavenie nesúhlasí s dovoleným limitom pre začiatočnícku postavu.
Výbava takejto postavy môže mať maximálnu hodnotu 20 zlatých. Približní zoznam s hodnotami vybavenie je možné nájsť tu:
VYBAVA
Pri zvolení netradičnej zbrane alebo zbrane, ktorá sa nenachádza v danom zozname je potrebné kontaktovať admina s požiadavkou na určenie ceny takéhoto vybavenia.
Prosím o čo najrýchlejšie upravenie tejto zložky postavy, podľa tohto pravidla aby sa predošlo pozastaveniu postavy.

_________________
Jméno:  Tenebrae
Zařazení: Hraničář
Úroveň: 1
A. Fyzické: Síla: 0, Rychlost 3, Výdrž: 0
A. Duševní: Inteligence 1, Vzplanutie 1
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Niass - Parsha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Niass - Parsha   Niass - Parsha Empty

Návrat hore Goto down
 
Niass - Parsha
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Preskúmanie chrámu Satmyr(Synen,Dark,Eleria,Niass)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: