V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovKazuma Sumizometsuki - Ishan EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kazuma Sumizometsuki - Ishan

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kazuma

Kazuma


Počet príspevkov : 6
Sláva : 3013
Join date : 17.03.2014
Age : 26

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Kazuma Sumizometsuki - Ishan Left_bar_bleue0/12500Kazuma Sumizometsuki - Ishan Empty_bar_bleue  (0/12500)

Kazuma Sumizometsuki - Ishan Empty
OdoslaťPredmet: Kazuma Sumizometsuki - Ishan   Kazuma Sumizometsuki - Ishan EmptyNe marec 30, 2014 8:51 am"Keď nevieš prečo pokračovať ďalej, spomeň si na dôvod prečo si začal."

Meno postavy:
Kazuma Sumizometsuki

Titul:
Kazuma zatiaľ žiadny titul ešte nemá

Vek:
18 - 7.11

Pohlavie:
Muž

Rasa:
Ishan

Výzor:

Kazuma má 167 cm  a má 65 kg. Taktiež má husté havranie vlasy, ktoré sú mu po jeho krk na ktorom nosí prívešok s dračím zubom. Na jeho hlave niekedy nosí aj slamený klobúk vďaka ktorému mu vôbec nieje vidno do tváre, no inak je vidieť že má jasne azurové oči. Už od prvého pohľadu je vidieť že pochádza z Se'qvaru a to hlavne vďaka jeho výške a tvárovým črtom, ak nemá na sebe klobúk . Zvyčajne na sebe nosí tradičný odev a to kimono v čiernej, šedej alebo čisto bielej farby. Na rukách nosí čierno biele kožené rukavice ktoré sú zvláštne tým, že sú v strede rozdelené farebne a to na čiernu a bielu.  Čo si na ňom všimnete ako posledné je to, že na oboch stranách pása má dve katany, ktoré sú riadne pripevnené a tretiu nosí na chrbte. Sú v takom rozpoložení aby mu vôbec neprekážali ak bojuje len s jednou alebo s dvomi na raz.

Miesto pôvodu:
Se'qvar

Miesto pôsobenia:
Raz'haky


Organizácia:
Kazuma sa v priebehu svojho života ešte nedostal do žiadnej organizácii ale má v pláne sa pridať k templárom. Toto jeho rozhodnutie ešte nieje celkom isté, preto je možné že sa to časom ešte zmení.

Vybavenie:
Kazuma u seba zvyčajne nenosí žiadne brnenie, keďže ho ani nepotrebuje, lebo by ho len spomaľovalo keďže sa v priebehu rokov zameral hlavne na to aby bol čo najrýchlejší. U seba nosí   katanu ktorá je z najlepšej zliatiny a má ju  okolo pása. V správnych rukách vie prepichnúť či preťať takmer každý kov teda brnenie. .

Ako posledné by sem bolo dobré spomenúť že s ním na cestách chodí "čierna puma" ktorú má úplne od mala a preto počúva a znesie len Kazumu.

Zameranie:
Kazuma bol už od mala  vychovávaný v boji s blízka a to bez zbrane alebo s ňou. Aj keď cvičil len s Katanami vie ich ovládať na veľmi dobrej úrovni a v boji nepoužíva okrem katany takmer nič iné  ak k tomu nieje donútený okolnosťami, keďže jeho rýchlosť a umenie v boji s blízka mu stačilo. Ak sa naskytne príležitosť pri ktorej je naozaj donútený bojovať na plno využíva pri boji aj mágiu a to mágiu "Harmónie." V užívaní mágie sa ešte len učí a použiť toho veľa nevie až na jednu techniku ktorú sa v priebehu života zatiaľ naučil.

Druh Mágie:
Harmonie

Znamenie:
Harmonie

Historia:

Kazuma sa narodil blízko jednej z hlavných miest Se´qvaru. V malej dedine kde sídlil klan v ktorom sa narodil. V tomto klane sa chlapci hneď po narodení odobrali svojím rodičom a dali do rúk ich opatrovateľom ktorý boli určený ešte pred ich narodenín. Bolo to hlavne preto že museli ctiť ešte zdávna tradície tohto klanu kde boli chlapci určtený ako ochrana rodiny a preto aby neboli nejako emocionálne príliš naviazaný na ostatných nemali svojich rodičou ale pestúnov ktorý ich vlastne vychovávali a trénovali. Dievčatá mali šťastie že im sa niečo takéto nerobilo. V tejto pestúnskej rodine sa Kazuma v podstate nemal až tak zle lebo bol vychovávaný tak že to vlastne preňho bola normálka a preto sa nikdy nesťažoval. Vždy keď niečo chcel musel kvôli tomu niečo spraviť, vlastne si to musel zaslúžiť. Od mala sa mu snažili vštepovať aby neplakal, nezlostil sa a podobne hlavne aby bol kľudný vyrovnaný a pokojný. Zvláštne bolo to že uňho mu to ako keby vôbec nemuseli povedať a on už taký bol.A keďže on už taký vlastne bol naozaj ho všetci len chválili a vedeli že o pár rokou z neho bude naozaj určite poriadne silný muž. Aj keď mu o tom až tak príliš nerozprávali aby mu takáto sláva náhodou nestúpla do hlavy. Od jeho 6 rokov už začalo to ťažšie jeho výchova sa ešte sprísnila a to v tom že už nemal skoro žiaden voľný čas.  Dokonca bol zobratý od pestúnskej rodiny  v ktorej žil kde dokonca spoznal dievča menom Eleri ktorá bola v tej dobe jeho jediná kamarátka. Aj keď osud asi nechcel aby nejakých kamarátov mal, po tom čo sa nasťahoval do kláštora ďalších kamarátov si už vôbec nehľadal.
Jediné čo sa zdalo že mu tam mohlo chýbať boli kamaráti ale tých mal, hoc v inej forme. K svojim 8 narodeninám dostal čiernu pumu o ktorú sa mal vlastne starať ale on to pojal inak. Kto videl vlastne ako sa o ňu staral tak by povedali že to môže byť ako najšťastnejšia puma  na svete a prečo nie, keď to bolo vlatne jediné čo okrem svojich známych, trénerou či Eleri poznal.
Tých ktorých mal ale okolo seba už úplne dobre poznal. Na to aký bol malý vedel skoro vždy prekúknúť skoro každého proste mu to išlo. Tak ale ako plynul čas Kazuma bol zapísaný k najlepšiemu majstrovi v kláštore v ktorom bol. Stal sa jedným z veľmi dobrých "študentov" ktorý tam v tom roku boli. Vždy zvládal to čo mu bolo zadané ako keby to preňho vôbec nebolo nič nové. A vlastne ani nebolo keď mal prípravu ešte dlho predtým. Tu mal ale možnosť nájsť si svojích kamarátov no stalo sa skôr niečo iné. Ak sa k nemu niekto prihovoril zvyčajne to skončilo tak že sa niekto urazil a skôr od neho odišiel. A prečo? Nie žeby ich nejako urážal alebo tak ale oni to tak zvyčajne zobrali keď im povedal v kontexte ako sa bavili že čo si o nich myslí. Už v tedy sa vlastne naučil že mlčanie je nad zlato. Tak nakoniec mu neostalo nič iné len ich v tichosti počúvať a tým sa vlastne oči presviedčal o veľa veciach. Čo také sa vlastne mohol naučiť od detí v jeho veku ? Tak jemu sa zdalo ako keby nebol vekovo na ich úrovni lebo bol od nich úplne odlišný. Ale zistil jedno týmto že ich tak počúva mu došlo keby sa to učí, môže predvídať , že čo od určitých ľudí môže čakať.
Toto mu vlastne ostalo až do tej doby než skončil výberové ceremónie. Z tých dosť rokou čo tam strávil sa našiel asi tak nakoniec jeden človek čo s ním dokázal vychádzať zvláštne bolo to že sa zvyčajjne rozprávali ale úplne o iných veciach než normálne deti ale čo už s tým vlastne nikdy sa nestalo žeby Kazuma nebol z niečím spokojný,  žil vždy tak ako sa páčilo proste jemu , hoc do toho ale neboli započítané príkazy. Tak jeho dá sa povedať "nezaujímavý" život pokračuje ďalej a hoc nebolo a asi nikdy nebude len na ňom ako sa to vyvinie ďalej určite ho čaká ešte pestrý život. Hlavne vďaka tomu že si zaumienil to že sa stane alebo chce aby ho pričlenili k jednotkám templárov na štíte o ktorých počul. To je jeho vlastne prvý cieľ ktorý si sám zvolil bez toho žeby ho niekto tak trocha riadil či do toho naviedol. Len dúfa že to nebude v budúcnosti problem kvôli tomu že jeho rodina akosi nechce aby sa k týmto ľudom pripojil. Zatiaľ ale ako išiel ten čas ďalej nič take zlé sa mu nestalo jediné čo sa take závažnejšie stalo bolo to že bol pridelený k lovcom ktorý obstarávali jedlo. Musel teda plniť misie v tomto loveckom oddiele. Pravda je že oni o Kazumovi vela nevedeli čo sa najviac dozvedeli bolo pri predstavovaní a tam zistili až jeho vek meno a že má rád pumu ktorú vychoval. To bolo vlastne asi všetko čo sa dozvedeli. To že ovláda mágiu Harmónie sa dozvedeli časom kde to vlastne predviedol v jednej z loveckých akcií. Nijak veľmi tam nezačiaril mali tam vlastne pochytať bandu zlodejíčkou ktorý okrádali kláštor,  neboli vôbec až taký nebezpečný. Viac z toho čo vie videli pri trénigu kde bojoval priamo proti svojmu učiteľovi z chrámu. Vďaka nemu sa začal viac zameriavať aj na boj s blízka a to kvôli tomu že ovládal anti-mágiu, preto mal naozaj veľkú nevýhodu. Za ten čas čo bol v tomto oddieli sa vďaka svojmu učiteľovi naozaj vela naučil a nebol  jediný,  všetci  jeho spolupracovníci  boli pripravený prejsť cez záverečné skúšky do ktorých sa aj vrhol hneď po hlave.V ten rok čo prebiehali tieto skúšky sa prihlásilo naozaj málo účastníkov preto bola na istý čas prerušená. V tom období šiel zo svojím učiteľom na jedno miesto, všetkým okrem nich dvoch, neznáme kde vlastne dostával osobytný tréning mimo kláštora.
Jeho učiteľ ale nikdy nepovedal prečo išiel na tento tréning práve s ním. Späť sa vrátili asi 2-3 dni pred tým než ceremónia  opäť započala. Kazuma mal ísť na zahájenie ako prvý a naozaj dá sa povedať že to započatie bolo asi jedno z najlepších.  Ten deň keď táto ceremónia prebiehala boli jeho narodeniny preto do toho dal všetko aby tohto dňa neľutoval. Vedel že ak urobí dojem na všetkých v kláštore bude mu umožnené opustiť toto miesto a vydať sa „vstříc“ svojmu osudu v neznámom ale nebezpečnom svete. Ako aj Kazuma chcel a predpokladal tak sa aj stalo. Po ukončení ceremónie prebiehla rozlúčková slávnosť v ktorej sa rozlúčili s ním. Nič také popravde ani nepotreboval lebo tam s nikým nebol v takom rozpoložení aby mu bolo ľúto toho že odchádza. Vďačný bol hlavne  majstrovy ktorý ho naučil všetkému čo vedel. Pri odchode od neho dostal ešte jednu zvláštnu katanu ktorej sa nikto nesmel ani dotknúť aj keď pri osobnom tréningu s ním zistil na čo presne je. Teraz sa Kazuma vybral do sveta a je naozaj zvedavý kam ho jeho túlavé nohy dovedú.
 Povaha:
Kazumov charakter bol zvláštny už od  narodenia. Dá sa definovať hlavne tým, že má problém prejavovať emócie. Najvýraznejšie to je vidieť v jeho tvári ktorá skoro vždy zachováva rovnaký výraz. Nakoniec táto chyba mu môže byť aj veľmi prospešná lebo je to veľmi kľudný, nevýrazný typ človeka, hlavne  zo zdania, aj keď je pravda opakom.
To, že je ale takýto neznamená žeby nemal niečo rád či by dokonca nemal svoje obľúbené veci či činnosti. Čo ďalšie si na ňom všimnete je dá sa povedať súznenie s prírodou a to hlavne k živým tvorom ku ktorým vždy cíti respekt. Niekedy sa dá povedať že si viac rozumie zo zvieratami než s ľuďmi no zdanie vie vždy klamať.

Zdalo by sa že nakoniec je týmto úplne normálny lenže nastal jeden problém tam kde mu niektoré emócie chýbajú tam ho zastúpilo  "bláznovstvo". Rád pokúša , riskuje proste ak cíti adrenalín tak ho to z nejakého dôvodu strašne napĺňa. Preto hoc nie je hlúpy vrhá sa do niektorých nebezpečenstiev  po hlave ako keby ani nerozmýšľal.

Je veľmi stručný a skoro nič neškatuľkuje. Je vychovaný tak že ctí autority kríži sa tu problém že nie vždy vie kedy niečo smie alebo nesmie povedať lebo niekedy nepekne urazí a pritom to vôbec nemyslí zle preto sa postupom času naučil si veci myslieť pre seba a radšej ich nikomu nehovoriť.

Kazuma má pár životných zásad ktorých sa drží a boh vie kde ich zobral. Jednou z nich je  „nikdy never nikomu, lebo aj tvoj najlepší kamarát ti môže vraziť nôž do chrbta. Toto jeho heslo behom svojho života veľa krát preskúšal a naozaj bolo dobré, že si ho zobral k srdcu už od svojho útleho detstva. Preto hoc si už mohol každý domyslieť Kazuma neverí naozaj nikomu a vôbec nikomu sa nezdôveruje s tým čo ho trápi vždy si všetko proste necháva pre seba aj keď je možné že tento jeho pohľad na svet sa časom môže zmeniť.

Druhá jeho zásada je že nikdy nevyzraď nič čo ti niekto povie hoc mu ten druhý nemusí povedať, že je to tajomstvo alebo nieje. Proste skoro vždy odhadne čo proste povedať smie alebo nesmie hoc aj preháňa a niekedy sa od neho nedozviete nič.


Jeho hesiel je ešte pár ale to by bolo na dlho ich všetky vypísať preto je lepšie sa vrátiť k tomu čo má rád. Má rád „čiernu“ ale nie ako farbu skôr ho ťahajú také temné osoby, zákutia či iné čo by sa niektorým mohlo zdať strašidelné. A to je aj možno preto že akosi nepociťuje strach skôr ho to priťahuje.

Jeho charakter sa ale môže v priebehu života "rapídne" zmeniť keďže je ešte mladý a jeho okolie ho možno dokáže zmeniť ale kto vie či k lepšiemu alebo k horšiemu.


Vzťahy:
Kazuma nebol príliš spoločenský, už od malička  bol odlúčený od svojho domova a od vtedy sa už vyhýbal s niekým sa zblížiť nejako viac, dokonca si nerobil takmer žiadnych kamarátov. Jediná jeho známa ktorú si pamätá ale len keď bol malý je jeho kamarátka z detstva ktorá sa volá Eleria ktorú nevidel naozaj dlhú dobu. Poslednú dobu sa ale snaží tento stav napraviť lebo prišiel na to že cestou týmto nezdolným ale ťažkým svetom sám len tak neprejde aj keď všetko robieva na vlastnú päsť.  

Sny a ciele:
Kazumovím jediným snom je stať sa čo najsilnejším a tým sa presláviť vo svete aby o ňom vedel každý a tým by sa preukázalo že uznali jeho existenciu.

Fóbie:
Kazuma je v podstate taký menší blázon ktorý sa takmer ničoho nebojí, vlastne nemá strach ani z toho žeby mal zomrieť, keďže je zo svojím životom vyrovnaný. Jediná vec s ktorej má strach je to, že by vo svojom živote mal byť nepotrebný žeby nemal vôbec žiadny účel a nemal by pre čo žiť. Predsa len každý človek potrebuje nejaký dôvod žiť alebo dôvod pre koho alebo pre čo.

Viera:
ŽrútNaposledy upravil Kazuma dňa Po marec 31, 2014 9:11 am, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 3333
Join date : 13.02.2014
Age : 24

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Kazuma Sumizometsuki - Ishan Left_bar_bleue12500/12500Kazuma Sumizometsuki - Ishan Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Kazuma Sumizometsuki - Ishan Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kazuma Sumizometsuki - Ishan   Kazuma Sumizometsuki - Ishan EmptyNe marec 30, 2014 10:39 am

Jsem unavený, takže jsem si to jen tak zhruba prolétl, ale povoleno, zítra si to ale přečtu ještě jednou důkladně a řeknu ti finální verdikt ale to už bude jen úprava maličkostí
Návrat hore Goto down
 
Kazuma Sumizometsuki - Ishan
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: