V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovYesirn (Ifris) EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Yesirn (Ifris)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Yesirn

Yesirn


Počet príspevkov : 5
Sláva : 3013
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Yesirn (Ifris) Left_bar_bleue0/12500Yesirn (Ifris) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Yesirn (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Yesirn (Ifris)   Yesirn (Ifris) EmptySt marec 26, 2014 8:27 am

Jméno: Yesirn dar Volthes

Yesirn dar Volthes:

Titul: Druhorozený syn vyššího lorda dar Volthes

Věk: 30

Pohlaví: muž

Rasa: Ifris

Vzhled: Yesirn je pravým ztělesněním člověka se surovým vzezřením. Přestože se jeho výška pohybuje lehce nad mužským průměrem, tak to nemění nic na tom, že z něj jde od pohledu strach a hrůza. Z tmavých, tajemných očí sálá hněv a odhodlání splnit svůj cíl za každou cenu. Celkově vzato má ostře řezaný obličej, na němž vynikají především jizvy a různé záhyby, bez nichž by to nebyl on. Má velmi tmavé, relativně krátké vlasy, jenž obvykle trčí do stran a rovněž strniště nenapovídá tomu, že by o svůj vzhled jakýmkoli způsobem dbal. Vypadá zkrátka neupraveně, leč děsivě. 
Jinak je jeho postava kombinací surové síly a dynamiky. Jelikož jsou tyto dvě klíčové složky poskládány ve fungující harmonii, tak to z něj dělá, pospolu s jeho dovednostmi, obávaného protivníka. Jizvy nezdobí nejenom jeho obličej, ale v různé míře se nachází všude po těle, což jasně vypovídá o tom, že to není žádnej zelenáč s mlékem tekoucím po bradě, co boj zažil pouze z vyprávění.

Místo původu: Usiana, město Caladan

Místo působení: Usiana

Organizace:

Vybavení:
x Jeden a půlruční meč – ocel
x Dýka – lehce zakřivená, nošená klasicky za opaskem (v případě nutnosti lze přemístit do boty)
x Zbroj – přiměřené kvality, vzhledově připomínající dobovou samurajskou zbroj.
x Měšec
x Čutora s vodou
x Dýmka

Zaměření:
Zaměření na boj, především kontaktní (například v bitvě). Jestliže svému protivníkovi čelí přímo, stává se z něj mocný a zkušený protivník, za určitých okolností dokáže bojovat i proti většímu počtu lidí. Naopak ztrácí v boji na dálku – zbroj je poměrně těžká a pohyb je omezen.

Druh Magie

Znamení:

Historie:
Přestože si s sebou od narození nese úděl druhorozeného syna, tak to jako jeden z mála vnímá pozitivně. Jakožto člen významnější šlechtické rodiny měl zajištěnou kvalitní výchovu ve smyslu dobrého vzdělání a výcviku v nejrůznějších oblastech boje, což jej uchvátilo zdaleka nejvíce. Možná to nebylo úplně nejideálnější dětství, poněvadž za jediného kamaráda mohl označit pouze staršího bratra, který měl navíc další povinnosti, ale Yesirn to nikdy tak nevnímal a neměl si na co stěžovat. Když chtěl cvičit, mohl cvičit a když pocítil nutkání si něco přečíst, ku příkladu z oblasti vojenské strategie, po ruce byla knihovna, kde se dalo najít desítky zajímavých svazků.
Jeho kariéra, dá-li se to tak nazvat, začala coby panoš, kdy sloužil jednomu z rytířů, rovněž usilujícímu o službu mezi Valkýry. Naučil se mnohému, zažil první střety a rázem se z chlapce utvářel pravý muž. Tahle odsloužená léta pro něj byla nejlepším učitelem. Nejrůznější střety s bandity jej zocelily a dokázal se za pochodu zbavit mladistvé nerozvážnosti, což sám osobně považoval za jednu ze stěžejních věcí. Zkrátka dospěl, připravený putovat po světě, získat více znalostí, dovedností a zkušeností, než započne svou kariéru u Valkýrů.
Jednoho dne se tedy sebral a vydal se na plánovanou pouť do světa, jež neměla stanovené přesné datum návratu...

Povaha:
Yesirn se může chlubit poněkud nezvyklou povahou. Má velice osobitý smysl pro humor – někomu může připadat urážlivý, někdy dokonce morbidní, ale nejzajímavější je pravděpodobně to, že se nebojí vtípkovat i když čelí velkému nebezpečí. Věci říká na rovinu tak jak jsou a tak je on sám vnímá, přičemž nehledí na následky, jaké to může mít. Pokud se zaměří na nějaký cíl, pak se z něj stává nezastavitelná mašina. Nezáleží na tom, jak moc může být zraněn, svoje poslání a cíle je odhodlaný splnit do posledního dechu a podobně to platí i v bitvě. Dalo by se to označit za určitý druh fanatismu. Navzdory svému vzezření je velmi inteligentní, což nemusí účelně dávat ihned najevo a může se tedy stát, že bude plnit roli tupého a ničím výjimečného vojáka, protože mu to nějakým způsobem bude hrát do karet. Zkrátka díky svým aspektům je do značné míry nepředvídatelný a v kombinaci s jeho vlastnostmi a dovednostmi to z něj činí osobu, se kterou si není radno zahrávat.

Vztahy:
S rodinou na bázi neutrálnosti. Nikdo na něj neklade přehnané nároky a v podstatě nic neočekává, což mu po všech stránkách vyhovuje, neboť takhle nemůže nikoho zklamat. Nicméně z hlediska určité reprezentativnosti rodu úplnou volnost přeci jenom nemá. Jinak se stará hlavně o sebe, poněvadž to byl vždy tak trochu samotář. To však neznamená, že s navazováním vztahů má problémy, jen je ne vždy vyhledává.

Sny a cíle:
Yesirn se narodil jako voják a stejně tak mu v žilách proudí krev vojáka. Již od mala obdivoval Valkýry a není tudíž tajemstvím, že by se chtěl jedním z nich stát. Ovšem dokud se tak nestane, tak je zastáncem názoru, že se může kdykoliv naskytnout něco lepšího, díky čemuž změní své sny.

Fóbie:
Bojí se ztráty nezávislosti v politickém kontextu – kdyby zemřel jeho starší bratr a přešla by na něj určitá práva a povinnosti spjatá s prvorozeným synem, nenesl by to s úplným klidem. Dále se obává zásadního neúspěchu, ne nutně způsobené jeho vlastní vinou.

Víra:

Sdělení mimo: znamení a druh magie budou přidány, až budou kompletní znamení na webu :)to samé víra, vyplním až společně s tím...


Naposledy upravil Yesirn dňa Št marec 27, 2014 5:33 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Yesirn (Ifris) Left_bar_bleue12500/12500Yesirn (Ifris) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Yesirn (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yesirn (Ifris)   Yesirn (Ifris) EmptyŠt marec 27, 2014 4:49 am

Tak, prepáč za neskoré prečítanie Wink
Páči sa mi že si zapojil do príbehu daný svet a pridal sa do jedného z rodov, pôvodne som plánoval aby dar Volthes mal iba jedného potomka, ale neprekáža mi to, takže povolené ak spravíš to nižšie Very Happy

Sprav si podpis podľa konceptu vypísaného tu... Na začiatku máš 3 body ktoré si rozdelíš Wink

Jediné upozornenie je v kvalite výzbroje... Snaž sa aby mala dokopy hodnotu nejakých 20 goldov jop? Smile

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Yesirn (Ifris) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Yesirn

Yesirn


Počet príspevkov : 5
Sláva : 3013
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Yesirn (Ifris) Left_bar_bleue0/12500Yesirn (Ifris) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Yesirn (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yesirn (Ifris)   Yesirn (Ifris) EmptyŠt marec 27, 2014 5:06 am

Tak já jsem ani nechtěl narušovat nějakou například vládnoucí linii Very Happy Například s tím Randem dar Volthes (kterého máte ve známých postavách) může být například ve vzdálenějším příbuzenském vztahu Smile

Jinak zbroj upravím, problém mi to pochopitelně nedělá, jen jsem se chtěl držet reálií Wink a podpis přidám hned, každopádně díky Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Yesirn (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yesirn (Ifris)   Yesirn (Ifris) Empty

Návrat hore Goto down
 
Yesirn (Ifris)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tenebrae (Ifris)
» Nullam (Ifris)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: