V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovŠedé piesky (Aquarius) EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Šedé piesky (Aquarius)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 5:27 am

Spoiler:



Šedé piesky sú známou, aj keď nie príliš kladne známou lokáciou. Len málo ľudí však vie povedať kvôli čomu to tak je. Nachádzajú sa asi pol dňa cesty od Skaliska. Piesok tu naberá šedú až čiernu farbu, dokonca aj slnko tu býva takmer stále pod mrakom, a na piesky dopadajú len ojedinelé a osamostatnené lúče. Zvláštnosť sa nachádza priamo uprostred "duny", v ktorej sa piesky nachádzajú. Nikto tam zatiaľ nikdy nešiel, aspoň nie priamo. Nebolo by to pre to, že by nikto nebol natoľko silný, ale každému proste toto miesto naháňalo strach. Nachádza sa tu chabá púštna step a v strede vyschnutý čierny strom, s niekoľkými pribitými lebkami na sebe, či už zvieracími ako býk či podobne, tak aj ľudskými.

Úloha ktorú Aquarius prijal v meste bola jednoduchá, aspoň podla znenia. Mal doniesť konár tohto stromu jednému alchymistovi, ktorý by ho za to obmenil.


Naposledy upravil Hysterio dňa Št marec 27, 2014 12:29 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 9:19 am

Lahkym krokom prechadza po piesku , vzduch sa zdvyha a zdialky je len vydno vysoku siluetu ktora sa bliži viac a viac k stromu , drži v ruke prútik a je pripravený zoslat kuzlo na hocijakého nepriatela ktorý sa objaví z temnoty ... piesok sa zdvíha a poriadne nevidno na zem
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 9:25 am

Teplota bola vysoká, no chladná zároveň. Okolie pochmúrne, no mimo šedých pieskov bolo kupodivu svetlo. Ako keby sa mraky držali len nad týmto miestom. Aquarius mohol pocítiť istý druh rešpektu až strachu. Bol tu nepríjemný druh dusna a každý krok rozvíril šedý prach, ktorý tomuto piesku dával odtieň, aký ho mal. Aquarius si mohol všimnúť vďaka svojej inteligencii, že sa jedná o popol. Ale kde sa tu vzal ? Bol tu len jeden strom, v diaľke.. aj to vyhorený, alebo tak aspoň vyzeral. No stále drźal a nerozpadol sa. Bola to každopádne trocha záhada. Zrazu mohol pocítiť ako ho niečo chytilo za nohu. To niečo bolo niekoľko kostených prstov na ktoré stúpil a ktoré ho ovinuli okolo kotníkov. Zvyšok toho niečoho bol stále pod pieskom. Nakoniec sa z toho však neobjavilo.. nič, očividne toto zovretie bolo spôsobené posunom piesku ktoré vyvolal svojim pohybom a po chvíľke znova ochablo.. vyzeralo to tak že je cesta k stromu voľná.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 9:46 am

Ked som si všimol popolu tak ma napadlo či by som ho nezobral trochu na rozbor ... v tom sa ma niečo dotklo na kotníkoch ... nevedel som čo to je pretože som nevidel poriadne pod nohy ... stuhol som , bol som vystrašený ... dal som časti popolu do brašne a začal sustredit mantru ... potom neskor ked sa to zovretie uvolnilo , som sa ukludnil prerušil som odriekanie mantry a pomaly pokračoval dalej k stromu ... ale prutik stale držím v ruke aby nahodou ma nič neprekvapilo
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 10:23 am

Cestou k stromu sa nestalo nič, aspoň.. skoro. Ako si bol bližšie, mohol si si všimnúť už pravdepodobne mŕtve konáre, ktoré trčali z pňa a zabárali sa do šedého piesku. Bolo ich množstvo, horšie však bolo zistenie, čo sa nachádza pod nimi. Neboli úplne najhustejšie a tak si medzi škárami mohol uvidieť ďalšie kosti, rovnaké, ako tie, ktoré už boli pribité na strome. Nebol si však úplne najšikovnejší čo sa týkalo fyzických zdatností a tak si si ani nevšimol, ako si na jeden z konárov stúpil. V tom sa ten konár pod tvojou nohou pohol a zaboril sa hlbšie do piesku.  Strom sám o sebe sa aj cez fakt, že bol pravdepodobne mŕtvy, nahol na pravú stranu a niektoré z konárov ovisli vo vzduchu až nepríjemne blízko k tvojej hlave, akurát na dosah ruky.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 10:36 am

Jak som došiel k stromu tak som si vzdychol a povedal konečne som to tu našiel prišiel som bližšie a omylom som stúpol na koren ktory sa potom zaboril viac a viac do zeme ... ten strom je pravdepodobne mrtvy ... pomyslel som si ... v tom sa ten strom nahol nebezpečne ku mne ... zlakol som sa a pomaly sa uhol ... ked sa prestal hybat ... myslel som si že je po všetkom ... tak som natiahol ruku na ten konar a pokusil sa ho stiahnut dole na zem ... myslel som si že čim vetši kus to bude ... odmena bude vetšia ..
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 10:56 am

Chytil si strom, kupodivu sa nič nestalo. Ako si však zatiahol, vôbec sa ti konár nepodarilo odtrhnúť. Bol až prekvapivo silný. Mohol si to skúsiť ešte pár krát, keď si chcel.. no s rovnakým výsledkom. Nakoniec ti však ruku koniec konára obmotal a ty si to ani nie že nevedel zlomiň danú vetvu, nevedel si svoju ruku z konára uvolniť, nech už si sa mikal ako si len vládal. Strom sa zo zohnutia znova "vyrovnal" a teba za ruku zodvihol zopár centimetrov do vzduchu. Zrazu ťa konár zaviedol priamo k lebke býka, ktorá v ňom bola pribitá a v jej očiach sa objavili dve zelené svetielka. Čelusť lebke spadla o niečo nižšie a ty si započul klepavý, a naozaj podivný smiech. 
"Nachachachacha ! Kto že si chlapče ? A prečo ma chytáš za ruky ? Dneśné malé nevychované decká.. nevedia nič o slušnosti.. spiace stvorenie nechaj spať, rada do budúcna.." Zvuk sa určite ozýval zo stromu.. a priamo z lebky, no.. nedávalo to žiadnu logiku. Lebka sa trocha naklonila na stranu a teba si strom pritiahol bližšie.
"Heee ? čo si tak ticho ? povedz chlapče, čo že si zač ? goblin ? mám rád goblinov, majú chutné a šlachovité mäsko.." Dodal a znova sa rozosmial svojim typickým a divným smiechom.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyUt marec 25, 2014 11:04 am

Keď ma drži za ruku pri svojej lebke tak som sa začal uplne cely klepat .... nevedel som čo mam robit ale odkyvol som mu Som Dalwhite , vodný mág ... potrebujem pár koreňov z tvojho stromupovedal som z absolutnym kludom a v ruke som zvieral prútik ... vtedy som si uvedomil kvoli svojej inteligencii že v lepke musí byť nejaky zdroj energie ktora ho držý pri živote ... taktiež ma aj napadlo že tam mohol byť mág ktory ovláda takýto podivný druh mágie ... tak zatial som sa sustredil poriadne na to svetlo vychadzajúce z jeho lebky ... a manu som sustredil do paličky aby som už pri utoku keby k tomu malo dojst bol pripraveny a trafil ho do lebky ...
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptySt marec 26, 2014 1:01 am

"Óóó.. to je zlaté." Podotkol strom sarkastickým hlasom a len si ťap ritiahol o niečo bližšie. 
"Takźe ty chceš zopár mojich koreňov, Dalwhite.." Zopakoval jeho požiadavku a len sa rozosmial.
"Jasné jasné, prečo nie.. pokojne si jeden zober keď ti to urobí radosť... ANI ZA HOVNO !! SI ROBÍŠ KOZY ? Ako by sa páčilo tebe keby že ti odtrhnem z ruky niekoľko prstov?" Naštval sa, alebo tak aspoň znel, keďže sa rozkričal na najbližšie okolie. To si ho však ďobol do lebky, a tá začala praskať. Nepraskla však úplne a tak ťa strom rýchlo od seba odhodil.
"Ako sa .. opovažuješ !" Niekoľko koreňov sa zodvihlo spod zeme a samotný strom sa na ne "postavil", ako keby to boli jeho nohy. Nebol nijak extrémne veľký, ale stále bol väčší než ty. 
"Zničím ťa, rozdrtím ťa !! a vymením si svoju hlavu za tú tvoju ! Povstaňte moji prívrženci, povstaňte a chráňte svojho pána!" Niekoľko kostier ktoré mal pod konármi sa pohli. V ich očiach vzplanulo zelené svetlo a ty si mohol vidieť, ako sa začali spod jeho konárov a spod piesku vynárať. Boli to klasický kostlivci, niektorý nemali ani zbrane. Aj keď jeden z nich držal zlomený meč.. teda skôr len rúčku, keďže čepeľ taká hrdzavá, že len čo ho vytasil, rozpadla sa.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptySt marec 26, 2014 6:37 am

Obzrel sa okolo seba a bol obklučeny kostlivcami ... vedel som že keby som ich chcel odstrelovat pomocou šipu tak by my skorej došla mana ... potom ma napadlo že zdroj energie ktory ma v lebke tak pomocou toho ovláda tych kostlivcov tak som začal prebudzat obrovske množstvo many ktoru som sustredil do paličky a začal som odriekat mantru Voda , ktorá prichádzaš na pomoc spoločne aj s mojou manou , povstan okolo svojho pána a vytvaruj sa do formy dokonalého velkého šípu a prenikny čo najhlbšie cez svoje prekážkypo chvilke opakovania som zoslal zaklínadlo Aqua Sagitallia vytvorým velký pevný vodný šíp ktorým sa snažím prerazit celú lebku
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptySt marec 26, 2014 8:26 am

Vytváranie šípu bolo naozaj náročné, keďže na okolí nebola absolútne žiadna voda, bol si predsa len na púšti. Podarilo sa ti to však. Cez odriekanie zaklínadla však každému mohlo prísť jasné čo sa bude diať, alebo že sa niečo bude diať. Kostlivci sa postavili pred strom a akonáhle si po nich vypálil pevný vodný šíp, nabodol si na neho asi štyroch.. no pri tom štvrtom sa šíp zastavil a ďalej už nešiel, pretože stratil svoju zotrvačnú silu pri prerážaní tých pred tým. Kostlivci však stále žily, aj keď očividne spanikárili. Jeden z nich sa snažil vytiahnuť vodný šíp spredu, a druhý zasa od svojho chrbta. Výsledok bol taký že tí v strede nemali žiadnu šancu sa nejako pohnúť a tí po bokoch sa v podstate preťahovali. Ostatní kostlivci však stále stály a nejeden z nich sa pohol smerom k tebe. Pohybovali sa pomaly.. aspoň zo začiatku. Jeden z nich však zrazu o niečo viac natiahol krok a zrazu sa po tebe rozbehli slušnou rýchlosťou atletických šprintérov. Aj keď väčšina z nich nebola ozbrojená, nemuselo stret s nimi dopadnúť najlepšie.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptySt marec 26, 2014 9:36 am

Neviem čo mam robit ... vyzera to tak že som asi tu umrel ... v tom my prebleskne v hlave konšpirácia ... vezmem do ruky flašku many a vypijem ju ... v tom sa mi nabije dostatočná mana na posledné kúzlo ... začnem odriekat tu istu mantru jak minule .... ale teraz k tomu dodam aj to nech je rýchly jak može byť ... v tom vypijem dalšiu flašku many (poslednú) pozrem sa do neba a poviem ... Ooo velký šíp ať si najvetší aky len možeš byť začnem ho vo vzduchu zdokonalovať aby bol aj ostry a velkou silou aj rychlosťou ho hodim priamo po tom strome ... Aqua Sagitallia Vykriknem na cele hrdlo
Návrat hore Goto down
Hysterio

Hysterio


Počet príspevkov : 39
Sláva : 3798
Join date : 27.02.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue0/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyŠt marec 27, 2014 4:55 am

Očividne ťa tvoj súper dosť podceňoval.
"Nemáš šancu!! nemáaaš ! " Začal sa smiať strom z celého hrdla rovnako, ako si ty z celého hrdla vykríkol meno kúzla. Nepostavil pred seba ani žiadnych kostlivcov, Šíp preletel pomedzi niektorých, ktorý sa tam náhodne postavili a strom si uvedomil nebezpečenstvo až príliš neskoro. Šíp bol dosť veĺký na to, aby mu preťal lebku a samotný strom skrz na skrz. 
Kostlivci popadali na zem jeden po druhom.. očividne boli priamo napojený na strom a čerpali z neho energiu, ktorou sa udržiavali stále pri akom takom.. živote, ak sa to tak dalo nazvať.
Návrat hore Goto down
Aquarius

Aquarius


Počet príspevkov : 19
Sláva : 3681
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 21
Skúsenosť:
Šedé piesky (Aquarius) Left_bar_bleue55/12500Šedé piesky (Aquarius) Empty_bar_bleue  (55/12500)

Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) EmptyŠt marec 27, 2014 9:57 am

Klakol som si na zem .... heeeh , heeeh to bolo o chlppovedal som a cely som bol zadychčani a pozoroval exploziu toho stromu jak sa rozleteli miliony modrych duši a pomaly padali na zem ... pri pomysleni na to že ten strom porazil tak vela ludi tak ma to až znechucuje ... no ale pomaly som sa snažil postavit na nohy a zobrat nejake zvyšky stromu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Šedé piesky (Aquarius) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Šedé piesky (Aquarius)   Šedé piesky (Aquarius) Empty

Návrat hore Goto down
 
Šedé piesky (Aquarius)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Aquarius

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Dobrodružstvá :: Začiatočnícke úlohy-
Prejdi na: