V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovDůležité oznámení ohledně magie EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Důležité oznámení ohledně magie

Goto down 
AutorSpráva
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 4004
Join date : 13.02.2014
Age : 25

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Důležité oznámení ohledně magie Left_bar_bleue12500/12500Důležité oznámení ohledně magie Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Důležité oznámení ohledně magie Empty
OdoslaťPredmet: Důležité oznámení ohledně magie   Důležité oznámení ohledně magie EmptyPo marec 24, 2014 6:23 am

Tak jo, už mě to unavuje to vysvětlovat každému znovu a znovu a dívat se na tu stejnou chybu v snad každém charakteru. Jelikož znamení ještě nejsou shrnutá, tak vám zde popíši základy znamení, protože už mě z vás vážně bolí hlava.

1. Magiím v tomhle světě se říká znamení
2. Znamení jsou magie, ale také něco jako horoskop, který určuje, pro jakou magii máte předpoklady a boha, ke kterému půjdete po smrti(Vyplňuje se do kolonky Znamení v charakteru)
3. Každé Znamení má nějaký zdroj, odkud magii čerpá, některá čerpá z duše, některá z mysli apod. to je typ magie, NE DRUH. Omlouvám se všem že vám to říkám až teď, ale byl by jsem vám vděčný, kdyby jste si to upravili ve svých postavách. Do druhu magie se má psát, jaké magie ovládáte a do jaké míry. Proto tam už prosím nepište ,,Magie duše" apod.

Je toho mnohem víc ohledně znamení, ale tohle je to hlavní kvůli čemu mě posledních pár dní bolí hlava. Tohle je zatím vše, co potřebujete vědět.

Zde si můžete prohlédnout zjednodušeně napsaná všechna znamení, než budou kompletně sepsaná.

Děkuji všem za pochopení a jak již jsem psal, opravte si prosím tu kostru postavy.

Váš milovaný Admin, Doctor
Návrat hore Goto down
 
Důležité oznámení ohledně magie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Druhy mágie
» Žrút, Princ mágie (Padlý boh)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Pravidlá hrania RP :: Oznámenia-
Prejdi na: