V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovNullam (Ifris) EmptyHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nullam (Ifris)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Nullam

Nullam


Počet príspevkov : 50
Sláva : 3085
Join date : 17.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Nullam (Ifris) Left_bar_bleue120/12500Nullam (Ifris) Empty_bar_bleue  (120/12500)

Nullam (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Nullam (Ifris)   Nullam (Ifris) EmptyPo marec 17, 2014 6:58 am

Meno postavy:
Nullam
(lat. suka)

Titul:
Lady
(Provokačne sa tak nazýva, pretože to znamená titul Pani. Týmto oslovením sa teda snaží cieľavedome urážať Bohyne.)

Vek:
20 rokov

Pohlavie:
Žena

Rasa:
Ifris

Výzor:

Obrazok:

Miesto pôvodu:
Usiana

Miesto pôsobenia:
Usiana

Organizácia:
-

Vybavenie:
Dlhý jednoručný meč (2x oceľ)
Vak (Voda, Šatstvo, Obväzy)

Zameranie:
Nullam využíva v boji voju rýchlosť a prešibanosť. Jej najsilnejšou stránkou je teda obratnosť  a šikovnosť.  Najskôr však než príde k boju sa snaží využívať svoje iné prednosti ako prirodzený šarm, charizmu a povoľnosť. Ak však nezaberú tieto diplomatické zbrane razom dokáže prejsť k chladnému a tvrdému boju zblízka. V ňom používa dve dlhé jednoručné meče, ktoré s ľahkosťou a rýchlosťou používa. Kvôli tomu aj nenosí brnenie aby ju to v boji neobmedzovalo.  Vie byť húževnatou a zapálenou. Bojuje bez zábran a je schopná každej špinavosti aby dosiahla svoje ciele.

Druh Mágie
Magie mysli

Znamenie:
Zatemnění

Zatemnění je dá se říci magie pacifistů. Využívá magickou energii vypuštěnou do vzduchu pro vniknutí do těla nepřítele skrz dýchací ústrojí a poté přímo do mozku, kde bude uživatel schopný ovládat základních 5 smyslů nepřítele. Ale nezamezí nepříteli v pohybu, pouze bude schopný ovládat to, co nepřítel vidí, slyší, cítí, chutná a na co sahá. Magie požaduje vysoké soustředění uživatele a je těžké se tím pádem během ní hýbat, natož útočit, ale i to je možné, ale pouze u zkušenějších uživatelů. Ale jsou tu i lidé, kteří mají tak silné mysli, že není možné jejich smysly ovládnout úplně a lidé, kteří jsou schopni Zatemnění obránit proti samotnému uživateli, proto se tato magie nehodí na mentálně vyspělejší cíle.

História:

Nullam sa narodila v malom mestečku Strian do usporiadanej rodiny ako jediné dieťa. Už od malička bola veľmi hyperatívnou a neposlušnou. V momente čo sa naučila chodiť začala robiť jeden problém za druhým. Skutočným problémom sa však stala a vtedy čo v detstve začala opúšťať bezpečie domova a objavovať tajomstvá mesta. Nie žeby boli jeho tajné kúty nebezpečné pre ňu.... to ona pre skôr pre celé mesto. Kde sa niečo udialo tam bola ona, kde sa niečo pokazilo to ona bola dôvod a keď sa hľadal vinník nevysvetliteľnej udalosti, každý vedel na ňu s istotou ukázať prstom.
Jej to v žiadnom prípade nevadilo a vysmievala sa každému doslova do tváre a nerobila si starosti absolútne s ničím. Lenže jej rodičov to začínalo privádzať do zúrivosti. Už ich nebavilo neustále riešiť problémy Nullam a nahrádzať spôsobenú škodu. Keď však ani pekné slovo ani tresty nezaberali a ono
Ešte viac vystrájala, rozhodli sa teda pre najkrajnejšie riešenie.  Za ruku ju odviedli priamo do chrámu pani Charra a nechali ju tam napospas svojmu osudu ako akt odsúdenia. Nullam teda skončila v rukách kňažiek.
Obliekli ju do bieleho hábitu. Avšak toto nebolo mesto. Každú výtržnosť a neposlušnosť trpko oľutovala. Telesné tresty nemali zľutovania ani milosti. Boli vykonávané na nej exemplárne a počas rokov ju naučili, že je lepšie poslúchať. No skrotiť niečo tak divoké nebolo možné. Tresty ju nenaučili počúvať, ba zdokonalili jej inštinkty a cit pre podvádzanie. Začala sa zdokonaľovať v klamstve a výstrelkoch.  Čo deň to nová úroveň a príjmala rôzne výzvy. Cez deň z nej bolo nevinné, poslušné dievčatko veriace v Bohov učiace sa tajom mágie a v noci priam diabol. Po toľkých rokoch nabrala odvahu aby sa vykradla z chrámu a zohnala si potrebné zbrane s ktorými cvičila. Toto ju dokázalo udržať na uzde. Celý deň v sebe dusila emócie a krvilačnosť aby sa v noci vybláznila so zbraňami v ruke.
Chrám bol však plný mágie a tak hľadala múdrosť v knihách. Pomaličky sa začala učiť ako sa dostať do mysle iných a zahrávať sa s ňou. Ako ich donútiť vidieť neexistujúce a počuť nezmyselné. Neboli to žiadne svetoborné kúsky, ale na odpútanie pozornosti či zmätenie doslova postačujúce pre jej úmysly. Pripravovala sa na to, že raz zbúra hradby tohto chrámu a poškvrní ich krvou tých, ktorí v nich veria. Každú ranu, ktorej jej telo muselo zniesť a každú urážku ktorou zrážali jej majestát bude musieť strestať tisícnásobne. Raz vykoná ten akt pomsti a nebude mať zľutovania.
V to verila ďalšie tri roky počas ktorých sa snažila dosiahnuť čo najviac moci až po deň svojich osemnástich narodenín kedy dosiahla vek dospelosti. Až vtedy splatila svoj dlh spoločnosti a mohla byť slobodná. Ale ona chcela viac, chcela krv za t svoju ktorú tu od mala vypotila. Teda v rovnaký deň nastúpila už nie v bielom plášti, ale s dvoma mečmi pripravená splniť to na čo sa zaprisahala. Trvalo len chvíľu a pod jej rukami umrelo pár mladých neskúsených kňažiek, ktoré sa neštítila zabiť aj keď boli nevinné. Zastavila ju až Predstavená chrámu, ktorá bez mihnutia oka s ňou povymetala všetky kúty a múry chrámu. Keď Nullam ležala dobitá a zakrvavená na zemi očakávala rázny koniec, no dostalo sa jej milosti. Milosti aby odčinila čo vykonala a vyhnanstva aby zistila čo týmto skutkom stratila. Ledva po vlastných Nullam teda opustila chrám s ešte väčšou zášťou než do neho vstupovala v ten deň. Tentoraz už nie nenávisťou k samotnému chrámu ako k bohyni, ktorej bol zasvätený.
Ale ako sa pomstiť Bohyni?
Jednoduchým spôsobom. Seba samotnú nazvala Lady (Pani) a rozhodla sa zničiť všetko čo predstavuje Chaara. Svojim prostredníctvom začala zvádzať manželov a ničiť rodiny, čím trestali všetky manželky, ktoré Chaara chránila. Svojou mocou a šikovnosťou dokázala zkaziť každú slečnu, ktorej prislúchal titul panna a zviesť ju na zlé chodníčky.  Ničila manželstvá a rodiny s úsmevom na tvári a robila to s takou radosťou, ktorá jej bola vlastná neštítiac sa pritom použiť a zneuctiť seba.  Od tej doby sa neštítila verejne hlásiť svoju nevraživosť a opovrhovanie k tejto Bohyni.  Rada sa pýšila krásou, ktorá vraj prevyšuje tú božskú... a neváhala to nikdy nevyužiť.


Povaha:
Nullam je asertívny typ človeka s priveľkým množstvom energie. Avšak je to žena mnoho tvári. Prispôsobuje sa situácii v ktorej sa momentálne nachádza. Rovnako ako zo seba dokáže spraviť nevinnú a bezbrannú obeť, takisto zo seba dokáže v ďalšom momente stvoriť katastrofu a všeničiace monštrum.  Neštíti sa použiť hocičo a obetovať čokoľvek pre dosiahnutie svojho cieľa. Preto používa všetky svoje zbrane včetne vlastného tela, čo väčšinou zaberá. Je to najľahšia cesta k úspechu. Aj keď boj si dokáže viac užívať. Vo svojom vnútri je to temná mrcha, ale jej správanie vždy vychádza z toho aká potrebuje byť a aká je situácia tomu naklonená.

Vzťahy:
Nemá žiadne trvalé vzťahy. Tie príležitostne by sa rátali vo veľkých číslach. Nezáleží jej na vlastných ani cudzích pocitoch. Nedáva a ani nehľadá od nikoho pochopenie.

Sny a ciele:
Zničiť všetko čo predstavuje Bohyni Chaara.

Fóbie:
Že stratí svoju krásu.

Viera:
Nenávisť k bohyni Chaara.
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Nullam (Ifris) Left_bar_bleue12500/12500Nullam (Ifris) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Nullam (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nullam (Ifris)   Nullam (Ifris) EmptyPo marec 17, 2014 7:39 am

Povolené budúca Medúza Very Happy

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Nullam (Ifris) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 3474
Join date : 13.02.2014
Age : 26
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Nullam (Ifris) Left_bar_bleue12500/12500Nullam (Ifris) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Nullam (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nullam (Ifris)   Nullam (Ifris) EmptySo marec 22, 2014 1:48 pm

Pridané skúsenosti za hranie v evente >>>

+30 za rozhodnutie odísť s dcérou lorda Pethysa
+60 za dokončenie eventu
+30 za získanie označenia Lovcov

_________________
Inteligencia ľudstva je konštantná, len ľudí stále pribúda
Nullam (Ifris) 925d5a63d3ecd1dac3850cd67e32a14b
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Sponsored content

Nullam (Ifris) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nullam (Ifris)   Nullam (Ifris) Empty

Návrat hore Goto down
 
Nullam (Ifris)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tenebrae (Ifris)
» Yesirn (Ifris)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Povolené postavy-
Prejdi na: