V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovIthedil Brownlock EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ithedil Brownlock

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ithedil Brownlock

Ithedil Brownlock


Počet príspevkov : 1
Sláva : 3704
Join date : 30.03.2014
Bydlisko : Usiana

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
Ithedil Brownlock Left_bar_bleue0/12500Ithedil Brownlock Empty_bar_bleue  (0/12500)

Ithedil Brownlock Empty
OdoslaťPredmet: Ithedil Brownlock   Ithedil Brownlock EmptyNe marec 30, 2014 8:11 am

Jméno postavy:

Ithedil Brownlock


Pohlaví:

Muž

Rasa:

Ifris

Výzor:
Vzhled:


Místo původu:

Prašná zem

Místo působení:

Usiana

Organizace:

--- (časem)

Vybavení:

2x Střední elixíry životní energie
1x Střední elexír many
1x Jed
1x Protijed

Zaměření:

Nekromancer

Druh Mágie

Nekromancie

Znamení:

Nekromancer

Historie:  

Podle slov dávno mrtvé matky, byly ten den zaznamenání nadpřirozené jevy kolem hřbitova. Podle svědku dávno mrtvý vesničani vylejzali z hrobu a nikdo nevěděl co se děje. Nebyla to náhoda šli zabít mojí matku neboli přesněji mě. Strážě branily před vlnama nemrvých ale neuspěšně. Dokonce i domobrana se jim postavil ale bez výsledku. Nešlo o to že by strážky neuměli bránit nebo byly levý, ale nemrvý byly nesmrtelní. Dostali pár stovkama šípu do těla, měli v sobě zabodnutý nejeden meč a přesto šli dál bez větším problemu. Když došli nemrtvý k mé matce tak začali nastavovat ruce na její břicho kde jsem byl já. Matka se nedala vyskočila oknem a utíkala směrem do prašné země. Nemrtvý matku nasledovali ale byly pomalý ve dne. V noci ale nemrtvý značně přidali na tempu. Každou noc mohli nemrtvý rychle běhat a to bez přestávky. Natož ve dne se loudali tak pomalým tempem že nebyly o moc rychlejší jak šneci. Neuvěřitelných 14 čtrnáct dní šla pěšky až do Prašné země. Tam ráno došla do malé vesničky kterou už nenajdete. Měla v plánu mě tam porodit. Podvečer do vesnice dorazily dávno očekavaní nemrtvý. Má matka mě právě rodila když najednou do domu kde rodila přišli nemrtvý. Přesně v tu chvíly jsem přišel na svět. V tu ránu nemrtvý skočili po Matce a zabily jí. Pomalu se začali naklanět ke mě když najednou padla tma a nemrtvý  se začali vracet nedobrovolně do světa mrtvých. Vesničani mě vychovali a když mi bylo 15 tak jsem odešel do Usianu. V tu noc byla vesnice zníčena zombiema. Už žiju v Usianu 13 let. Učil jsem se nekromancii a alchymii už od dětství. Umím základy alchymie jako jsou slabý elixíry životní energie, slabý elixíry many, střední jedy, a protijedy. S mým blízkým přítelem Aquarius přežíváme ve městě Usiana. Vlastním dračí vejce ze kterého se časem vyklube drak.Aquarius je mág vody a myslíš si že má nato aby se stal arcimágem vody. Já jsem zase Nekromancer. Můj sen je ovládnout svět mrtvých a ovládnout svět.


Povaha:

Nedůvěřivý, Klidný, Zlý, Krutý, Nemilosrdný, Zodpovědný
Je velmi zodpovědný a je za každé situace klidný, zvykl si takhle žit.
Nevěří lidem a nikomu koho dobře nezná.
Je na své nepřátele velice zlý a krutý a Nemilosrdný.

Vztahy:

Všichni mí příbuzní jsou mrtvý. Jediný můj živý přítel je Aquarius

Sny a cíle:

Ovládnout svět mrtvých

Fóbie:  

Magie Světla

Víra:

Uctívá boha Duruma
Návrat hore Goto down
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4188
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Ithedil Brownlock Left_bar_bleue12500/12500Ithedil Brownlock Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Ithedil Brownlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ithedil Brownlock   Ithedil Brownlock EmptyNe marec 30, 2014 8:29 am

Povolené Wink
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Krahulec
Admin
Krahulec


Počet príspevkov : 182
Sláva : 4188
Join date : 13.02.2014
Age : 28
Bydlisko : Poprad, inak povedané Slovensko

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Ithedil Brownlock Left_bar_bleue12500/12500Ithedil Brownlock Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Ithedil Brownlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ithedil Brownlock   Ithedil Brownlock EmptySo apríl 05, 2014 9:42 am

Dočasne indisponovaný
Návrat hore Goto down
https://fromashes.slovakforum.net
Sponsored content





Ithedil Brownlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ithedil Brownlock   Ithedil Brownlock Empty

Návrat hore Goto down
 
Ithedil Brownlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Postavy :: Zoznam mrtvych-
Prejdi na: