V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
DomovLes v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Les v ohrožení(Garret, Jarvan)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 4047
Join date : 13.02.2014
Age : 25

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue12500/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyŠt marec 20, 2014 11:28 am

(V tomhle topicu se pokusím zkusit trochu jinou formu postování, buď se ujme nebo ne, jen jsem chtěl, aby jste to věděli)

Garret, Jarvan ->

Následovali jste Silneraie stále hlouběji a hlouběji do lesa, jenž se kolem vás zužoval a korunami stromů skoro nepronikalo světlo. Silnerai se na vás ani jednou nepodíval a místy zrychloval a místy zpomaloval, jako kdyby si nebyl jistý, jestli je lepší si pospíšit a nebo jít potichu. Cesta trvala minimálně půl hodinu, to jste si byli jistí, když jste dorazili ke svému cíli-Vchodu do jeskyně, jenž byl tmavý a nebylo vidět ani na krok. Silnerai ale zvedl svůj pandí palec na znamení, že je to v pořádku a ještě jednou vám naznačil, aby jste ho následovali. Les okolo vás byl tak těsný, že vám mohlo připadat, že se po vás skoro i sápe a neměli jste ponětí, kde se nacházíte. Jediná cesta byla dovnitř. Silnerai nečekal a rázně vkročil dovnitř. Procházeli jste černou vlhkou tmou, občas jste šlápli do louže vody, podruhé jste zase slyšeli mávání křídly. Jeskně byla určitě plná netopýrů, určitě by nebyl nejlepší nápad tady rozsvítit světlo. Jediná vaše orientace byli kroky, jenž se linuly od Silneraiových nohou. Po malé chvíli chůze jste konečně mohli vidět malé světýlko, jenž se s vaší chůzí přibližovalo. Jednalo se o krystal. A vedle něho další. A další. Krystaly zářily magickou energií a osvětlovaly vám prostor okolo vás, konečně jste opět mohli vidět vašeho pandího společníka, jak jde podél krystalů a to výrazně pomaleji, než v lese. Vypadal...Uvolněněji, bylo vidět, že se cítil být v bezpečí. Po chvíli krystaly začali klesat a vy jste mohli v jejich osvětlení spatřit schody. Tohle příroda určitě nevytvořila sama. Když jste sestupovali, krystaly pomalu mizely a nahrazovaly je svíčky. Skoro na každém schodu po straně byla svíčka, jenž hořela jasně rudým plamenem. Na konci schodiště byli dveře, zpoza nichž se linulo skrze škvíry ve dveřích stejné světlo, jako ze svíček. Pokud by jste vstoupili vně, spatřili by jste Silneraie, jak pouhým dotekem prstu zapaluje svíčky. Místnost byla větších rozměrů a rozhodně nevypadala na jeskyni. Spíš na útulný hrad. Byli tu koberce, stoly, židle, křesla, opodál v rohu dokonce i něco, co vypadalo jako kuchyně a plno dalších věcí. Silnerai nakonec zapálil polena dříví v krbu a posadil se do křesla před něj. Vůbec jste ho neviděli, ale i přesto jste cítili to napětí ve vzduchu. Po chvíli vám pokynul rukou aby jste se posadili do křesel u krbu, něco načmáral klacíkem do země a následně ho hodil do krbu, kde ihned vzplál. Poté vstal a vydal se do míst, které vypadali jako kuchyně a kde zapálil pohybem svojí ruky oheň pod kotlíkem a začal tam chystat nějaké jídlo. Na zemi bylo napsáno ,,Jistě máte hlad, promluvíme si po jídle, chvíli strpení prosím".
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyPi marec 21, 2014 9:32 pm

Jarvan

Nasledoval som ho, celým tmavým lesom ktorý sa každou chvíľou tesnil a tesnil, kráčal som ďalej. Mal som pocit že sa niečoho bojí, a napriek tomu že to bolo mimo mojej kompetencie, možno sa vo mne niečo zlomilo a ja som sa rozhodol mu nejako pomôcť. Dlho trvalo kým som si uvedomil kým a kto som, a ak už som sklamal v mojej úlohe nekromanta, pokúsim sa splniť aspoň toto. Teda ak to bude vôbec možné, čo sa mi po prechode do tmavej jaskyne nezdalo. Samozrejme, sám som si oddýchol keď sme odišli z toho lesa, pocítil som ako sa samotná atmosféra zmenila na oveľa uvoľnenejšiu, neváhal som ani na okamih ale myslieť nato, čo to malo znamenať tam vonku, keď mal určite každý z nás pocit že sa niečo nie príliš dobré, stane.
"Kde to vôbec s.." Nestihol som svoju vetu ani dopovedať, keď sa tma rozplynula a my sme sa dostali do svetla, ktoré vyžarovalo z obrovského množstva kryštálov nachádzajúcich sa po celom priestore jaskyne. Oči mi padli do údivu, keď som zahliadol a pocítil slabý závan mágie, kedy aj moja matná zbroj jasne zažiarila. V tomto rozpoložení som ale neostal dlho, kryštály zmizli a ja som po nich hodil ešte jeden posledný pohľad, kým nezmizli úplne, to sme sa už ocitli na schodisku odkiaľ sme prešli do podivnej ale dobre vybavenej miestnosti. Zdržal som sa hore, a v tomto momente mi zrak padol na pandu ktorá pripravovala jedlo a brata ktorý hľadel na nápis na zemi. Prešiel som k nemu, chcel som sa ozvať, niečo povedať, pozdraviť, predstaviť sa, ale nevyšlo zo mňa ani slovo, nedokázal som to vyjadriť slovami. Neviem či zahliadol na chvíľu moju zmätenú tvár, vrhol som pohľad na zem a prečítal si odkaz. Nemal som voči tomu až takú dôveru, videl som že nám nechce ublížiť ale veriť sa nedalo nikomu. A popravde som nebol ani hladný. Na päte som sa otočil a trochu sa od nich odsunul aby som sa rozhliadol po jaskyni ktorú som skúmal do najmenšieho detailu. Mĺkvosť tejto atmosféry mi ale až na takom kľude nedala.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyPi marec 21, 2014 10:43 pm

Garret Hawke

Následoval jsem onoho Pandu pronásledován divným pocitem. Nebylo to tak ani z tohoto prostředí tak jako z chování toho Pandy. Jistě možná jsem byl paranoidní ale vypadalo to že něco tají. Paladin vedle mě však slepě následoval. Ten mi taky zrovna nepřispěl do nálady. Kdo ví kdy mu zase něco přelítne přes nos a než se nadějete mohli jste mít na rukou klepeta a jít do nejbližšího města na špalek. Les pomalu houstnul až světlo téměř úplně vymizelo. V tu chvíli jsem si myslel jaká tma tady není ovšem tma která byla v jeskyni se tomu ani za mák nedala rovnat. V jeskyni bylo slyšet několik pisklavých zvuků. Netopýři. Bylo jich tu stovky. Skrze neprostupnou temnotu jste však neviděli ani jednoho z nich. Najednou bylo vidět tlumené světlo. Ze začátku jen takový paprsek poté však fialová záře naplnila místnost. Krystaly po stranách chodby dávali místu temný nádech. Rozhodně to bylo něco co vypadalo jako vchod do upírova doupěte. Cesta dál pokračovala až jsme došli do místnosti kde pravděpodobně žil onen Panda. Přečetl jsem si vzkaz načmáraný na zemi. Atmosféra kolem se doslova dala krájet. Byl jsem tu se dvěma muži a oboum z nich jsem nedůvěřoval.Podíval jsem se na toho Paladina. Potřeboval jsem si získat důvěru alespoň jednoho z nich.
"Hele... nevím kdo seš ale v tomhle budeme muset držet spolu. Nevím jak ty ale já z tohohle místa dobrý pocit rozhodně nemám. Jak se jmenuješ Paladine?" zeptal jsem se ho. Rozhodně to byl ten přijatelnější případ. Za prvé u něj vím na čem si stojím. Za druhé Panda žijící v podzemní jeskyni plné netopýrů která je osvícená magickými krystaly byl víc podezdřelej než Rytíř světla.
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 12:04 am

Jarvan

Sledoval som tú výzdobu. Bola naozaj .. zvláštna? Áno, tak by sa dala špecifikovať. V tento moment som si ale pripadal ako v nejakej rozprávke kde pandy bojujú zo zlom, tak ako my paladinovia. Popravde to bol prvý Silnerai ktorého som kedy v živote videl. Možno preto som mu tak nedôveroval, ale v túto chvíľu som dôveroval jedine svojmu bratovi. Vedel som aký je, a taky som predpokladal že by len tak z ničoho nič nám nožík do chrbta nevrazil. Jeho otázka ma ale zarazila, a ja som nevedel odpovedať. Zachoval som si ale pokojnú a nezaujatú tvár, zrak som od poličky na ktorej boli podivné výtvory, neodtrhol, a len som strnulo odpovedal.
"Drai.. Volajú ma Drai.." Bolo to klamstvo ale svoje paladinské meno som nechcel prehovoriť nahlas, a svoje pravé meno po ktorom by ma spoznal taky ne. Nevedel som ako by zareagoval a trochu som sa možno aj bál čo by nato povedal, keby zistil kto som. Radšej ostanem pre túto chvíľu v anonymite, teda presnejšie kým sa nevyrieši prečo nás tá panda zaviedla do tejto jej nory. Na jeho hlášku o držaní spolu som len súhlasne prikývol a to mal brať ako dobré znamenie. Paladinské slovo je sväté a ich česť je pre nich všetko. V tomto sa svätým vojskám dalo veriť. V ich sľuboch.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 12:17 am

Garret Hawke

Drai...  Klidně si mohl jméno vymyslet což mi bylo ale jedno. Nechtěl jsem na něj volat "Paladine" stejně tak jsem nechtěl aby on volal "Nekromancere".
"Drai... rád tě poznávám. Jmenuji se Garret ale to už asi víš." řeknu při vzpomínce na naší konfrontaci nahoře.
"Asi vím kdo si Draii." řeknu s úsměvem a prohlídnu si ho od paty až k jeho obličeji. Myslel jsem si že ho znám ale to jak zareagoval na moje jméno a to jak na mě křičel "Ne" mi mělo napovědět kdo to je. Však jsme spolu prakticky vyrůstali. Už jen náznak toho že je Sawar mě mnělo kopnout do obličeje když jsem ho poprvé uviděl. Vídali jsme se celkem často když jsem byl mladší.
"Budeš určitě Joven že? Znám tě z vesnice... občas jsem tě viděl jak trénuješ. Nevěděl jsem si že si se stal Paladinem. Drai to je jméno které ti přidělí že?" řeknu se širokým úsměvem. Napadl mě taky Jarvan ale ten by se nikdy nepřipojil k Paladinům.
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 12:25 am

Jarvan

V túto chvíľu mnou prebehol taký šok, ako ešte nikdy. Dúfal som že si to nevšimol lebo som bol tvárou otočenou od neho snažiac sa zakryť môj vydesený výraz. Už som čakal že ma spozná, že vo mne uvidí toho malého a streleného brata ktorý už viac ako 10 rokov nefiguroval v jeho živote, ale len čo prehovoril ako Joven, takmer okamžite sa mi uľavilo a ja som pocítil akoby mi padol obrovský balvan zo srdca. Vydýchol som si, nahlas a zreteľne a bolo mi fuk že to počul pretože si to mohol prebrať. hocijako.
"Áno.. Áno, presne.. Tak vieš to, nasledoval som otcove stopy.." Pousmial som sa otáčajúc sa k nemu, aj keď to bol trochu násilný úsmev, vedel som zahrať občas aj dobré divadlo. Hlavou som prikývol na jeho poslednú poznámku. Už z toho ako som sa otočil na päte a pomaly sa vydal na druhú stranu miestnosti, bolo jasné že nejsom moc zhovorčivý typ človeka. Presnejšie, nerád hovorím o sebe tak som dúfal že sa téma nejako zmení v môj prospech a začne nejako hovoriť o sebe, čomu naznačoval aj môj postoj a môj výraz.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 12:36 am

Garret Hawke

Sledoval jsem jeho krátký proslov a jeho podivné chování se mi objevila jiskřička v oku ale jen na tak krátký moment že si toho nemohl všimnout. S úsměvem sem se podívá jak se cítí nesvůj. Samozřejmě na jeho místě bych se cítil stejně.
"Pání to je doba... skoro jsme si myslel že tě zabili. Taky jsem se sotva držel. Pravděpodobně vím proč seš tady." řeknu s trochu mírnějším úsměvem. Vzpomněl jsem si na události které mě dostali na černou listinu odpadlíků. Dva roky uběhli od té doby. Dva roky živící se lesními plody a ve špatných časech listy a červy. Taky se to na mě docela podepsalo.
"Hele musíš mi věřit. Nemůžu za to co se ten den stalo. Přišel jsem tam a vesnice byla pod útokem. Snažil jsem se pomoct těm lidem a tak jsem se uchýlil k oživení mrtvých... odrazil jsem útok ale druhý den se to obrátilo proti mě. Lidi z vesnice tvrdili že já poštval pavouky proti nim v první řadě a od té doby žiji ze dne na den. "
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 12:50 am

Jarvan

Na svoju úlohu som zabudol. Úplne! Nie len že som nechcel bojovať so svojim bratom. Keby mi to nepripomenul, vrátil by som sa do hradu nevediac že som sklamal v tejto úlohe. Teraz mnou prebehol úplný strach, nevediac ako vysvetlím doma že som to nesplnil. Ani na okamih som neuvažoval žeby som tú úlohu splnil.
"Ja ťa neviním. Bola to úloha a sám nechápem prečo to robíme bez vyšetrovania. Bude nutné to ešte raz preskúmať. Ale budeš si musieť dávať pozor, len čo to nesplním, a než ich presvedčím o tvojej nevine, pošlú za tebou ďalších ktorý už nebudú mať zľutovanie.." Bolo zaujímavé že som sa len tak z ničoho nič rozhodol mu veriť, za tým muselo stáť niečo viac ale on nemohol zistiť prečo a čo. A sám som nevedel či mi on sám uverí že som teraz na jeho strane, ale bol som. Paladinovia nesmú ani klamať, to bolo o nás známe. Až teraz som začal uvažovať, čo urobím na jeho obhajobu a ak bude môj jediný argument že je môj brat, popravia ma s ním.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 1:08 am

Garren Hawke

Přemýšlím nad tím co řekl. Takže ani nezahájili vyšetřování jak typické. Vůbec mě to nepřekvapilo. Jakmile se totiž řekne slovo nekromancer hned zešílí a začnou si budovat pořádnou vatru a pošlou po mě exorcisty. Přemýšlel jsem nad východiskem a napadlo mě jich hodně ale jedno které bylo nejlepší by mu položilo na prsa velké břemeno. Alespoň jsem to zkusil.
"Nebude nutné nic když jim řekneš že si úlohu dokončil." řeknu s úsměvem. Vím že po něm žádám moc ale pokud by tato lež prošla už bych se nikdy nemusel skrývat. Žil bych pod jiným jménem a nekromancii praktikoval jen potají.
"Prostě řekni že si úkol dokončil a tělo nemáš jelikož ho pozřeli samotné plameny Durumovi. To mají ti staří páprdi rádi. Kdyby náhodou mě někdy ještě objevili, což se nestane, můžeš říct něco na styl že utekl i samotnému Durumovi ze spárů či co... Vím že je to opravdu hodně co žádat. Už je to dlouho ale ty víš že já bych nikdy nezabil tolik nevinných lidí." řeknu a podívám se mu do očí.
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 3:20 am

Jarvan

V túto chvíľu mi prišlo zle z nás všetkých. Všetkých paladinov ktorý sa správajú ako to najzákonnejšie dobro vo svetle, ale v túto chvíľu mi prišli naše skutky tak hrozné a hnusné až sa mi priečilo ostávať v tejto organizácii. Jeho nápad bol dobrý, dal by sa nejako zrealizovať kedy som si spomenul na spôsob predania jeho tela paladinom. Zase som sa zdesil a pomalým a nevrlým pohybom som vytiahol podivný kryštálik tak podobný tým, ktoré sme zahliadli po vstupe do jaskyne. Nesvietil ale, bol matný a už aj jemu došlo o čo išlo.
"Do tohto kryštálu som mal zapečatiť tvoju dušu, len čo by tam bola duša, zasvietil by a prestal byť tak matný. Má to háčik, jediná duša ktorá sa tam zmestí je tvoja. Je to kryštál presne na teba. Len čo by tam bola duša, nebol by si schopný prejsť na druhú stranu a už nikdy by si nedostal očistu. Ostal by si tam naveky uväznený ako trest za tvoju mágiu. Takéto tresty máme pre.. vás.." Prehovoril som po dlhšom čase s odporom v hlase. Aj on ten odpor cítil, bolo jasné že sa mi prieči robiť niečo také ako uväzňovať duše a s nulovou možnosťou že prejdú na oný svet, kde by dostali spasenia. To je ale len pre nekromatov, pre tých ktorých duše sú tak čierne ako mágia ktorú využívajú. Povzdychol som si a znova skryl kryštál, nech si urobí i nás mienku sám.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 4:17 am

Garret Hawke

Věděl jsem že paladínové mají podobné rituály ale že jsou takhle zvrácený to jsem nevěděl. Bylo mi z nich špatně a rozhodně jsem je teď měl rád o kousek míň.
"Takže plán má chybu v tom že nedostanou duši... Řešení jsou dvě. Můžu vyvolat duši mrtvého a uvěznit ji v tom kamenu. Druhý je pokud ten Panda hovoří o zle nebude dlouho trvat a dostaneš duši tak černou jak jen to jde." řeknu s úsměvem. Tělo už byl vedlejší efekt a nemuselo být ani důležitou součásí toho předání. Rozhlédl jsem se kolem. Pandovi už to nějakou chvíli trvalo. Nebyl to a začínal jsem si o něj dělat starosti. Rozhodl jsem se že mu dám ještě pár minut a pak se po něm půjdu podívat. Kdo ví... třeba to zlo bylo tady.
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySo marec 22, 2014 5:21 am

Jarvan

Veselo som sa pousmial. Aj keď viem aký sme boli, rád by som ostal ako svetlý rytier v ich ráde bez toho aby som musel klamať. Zároveň som nasadil skazený úsmev z toho že som dokázal porovnávať Paladinov s bratom. A keď som nad tým rozmýšľal, pochopil som jedno. Jedno čo bolo, zaujímavé a dosť zvláštne. Že by som sa dokázal postaviť všetkým bohom za brata. Po tom čo si zažijete u Paladinov vám bude rodina nad zlato.
"To by možno .. šlo.." Prehovoril som ale smutne. Nechcel som sa už ale nejako odpojiť od neho a už tak tak som mal chuť vykríknuť kto som, čím som, ale to som taky nechcel. Rád by som s ním ostal v skupine, zabudol na Paladinov a stal sa pútnikom ako on.
Návrat hore Goto down
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 4047
Join date : 13.02.2014
Age : 25

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue12500/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (12500/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyUt apríl 01, 2014 8:36 am

Garret, Jarvan->

Kvůli vaší konverzaci jste přehlédli vašeho hostitele, který konečně dodělal jídlo a přinesl ho k vám. Bylo v obří, dřevěné míse, jednalo se čistě o lesní plody a dary lesa, včetně nějakých kořínků a dalších věcí. Byl to takový obří, lesní salát. Ale vidličky, které vám podal byli normální, jako vidíte kdekoliv jinde. I když se vám salát nemusel na první pohled líbit, jeho vůně vás lákala jako bardové lákaly stoupenkyně Joohana. Silnerai od vás poodešel blíž ke krbu a sedl si bez jediného ,,slova" nebo zvuku do křesla a sledoval oheň. Vy jste ho ale trochu ignorovali kvůli své diskuzi. Avšak on vás neignoroval a poslouchal vás. Po chvíli vydal podivné zamručení, jenž mohlo být povzdechnutí ale také vrčení. Vstal z křesla, vytrhl z paladinovi ruky krystal a přiložil ho k zemi. Krystal začal temnout až byl úplně černý. Potom jsem ho podal zpět paladinovi a sedl jsem si opět do křesla, přičemž jsem rukou vzal pohrabáč od krbu a na zemi ním podtrhl slova ,,Promluvíme si po jídle". Nevrle jsem pohrabáč hodil na jeho původní místo a dál sledoval oheň, jenž se vlnil jako svůdné tanečnice.

*Klap Klap Klap*

Kroky...Tiché pomalu se přibližující kroky. Původně jste si mysleli, že jdou zpoza dveří, jimiž jste přišli. Ale šli úplně odjinud. Z temného místa jeskyně, kam ani svíčky nedosvítili. Silnerai byl opět jako u vytržení, vzal rychle svíčku a hodil ji tím směrem. Svíčka se dokutálela ke dveřím. Velkým, okovaným, zapečetěním dveřím, jenž byli poseté hromadou run. Silnerai vzal rychle pohrabáč, který předtím tak bezhlavě odhodil ke krbu a připravil se k jeho hození. Pohrabáč byl ostrý, určitě by způsobil nemalé škody jakémukoliv protivníkovi, který by se za dveřmi mohl skrývat. Avšak tohle nebyl normální protivník.

*Klap*

Kroky se zastavili. A oba jste leželi na zemi. Ať už to bylo cokoliv, mělo to dost síly aby to otřáslo jeskynní. Mlátilo to do dveří a do skal a vy jste cítili, jak se země třese a všude létá prach. Byl zázrak, že dveře drží. Rány byly tak silné, že jste nemohli ani stát a bylo to také dost silné, aby vás to vyhodilo z křesla na zem. Pouze Silnerai dál stál ve střehu připraven k hodu. Po chvíli údery přestali stejně náhle, jako začali. Ticho. Hrobové ticho. Slyšeli jste svůj srdeční tep a dokonce i srdeční tep toho druhého přes tohle ticho, které bylo přerušeno vrzáním kliky, pomocí které se osoba na druhé straně snažila otevřít. Oheň. To byla další věc, kterou jste zaznamenali. Silnerai nabral pohrabáčem žhavé uhlí a pohrabáč hodil do dveří, které náhle vzpláli ale oheň jako by byl ventilován na druhou stranu dveří. Uslyšeli jste obří, děsivý řev a zvuky běhu, které se vzdalovali. Řev byl tak mohutný, že probudil i netopýry, kteří za dveřmi, kterými jste přišli, začali zběsile poletovat. Pod onými zapečetěnými dveřmi se začala pomalu objevovat kaluž krve, která dosáhla až k vám. Možná to byla jen vaše fantazie, ale přísahali by jste, že se písmena zformulovala do nápisu ,,Jsi poslední Arakine!" předtím, než se vsákla do země. Silnerai spadl do křesla a bylo vidět, že je velmi vysílen a krvácí z nosu. Teď už bylo jasné, že tenhle les není bezpečný. Ale nebylo jasné, jak je možné že miska ,,salátu" stále pokojně ležela bez hnutí na stolku.
Návrat hore Goto down
Garret

Garret


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3759
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptySt apríl 02, 2014 9:05 am

Garret Hawke.

"Jéj. Promiň jaksi jsme se nechali unést na vlně rozhovoru. Ani jsem si tě nevšiml." řeknu s omlovným výrazem směrem k pandě. Podíval jsem se na salát. No co se dalo o něm říct že ... nevypadal chutně ale jídlo bylo jídlo a urazit hostitele se mi teď nechtělo. Nevěřil jsem mu však bůhví jak na tolik aby jsme to ochutnali dva na ráz. Gestem jsem naznačil Paladinovi ať vydrží a vzal jsem si trochu salátu na lžíci. Přeci jen kdyby se jednalo o černou magii či o něco takového jako paladin by měl větší šanci aby zachránil mě než já jeho. Nevypadalo to jako zvláštní salát. Už su chtěl trochu vzít ale v tom se ozvalo rázné buch... či klap? Těžko říct. Hlasité zvuky se jakoby linuly od nikud když v tom znovu. Rázná rána a otřes. Silneraii se začal chovat divně. Mrsknul svíčkou přes místnost čímž odkryl dveře. Dveře na kterých byli vyryty runy. Jednalo se obranou magii nebo snad pečeť? Nepoznal jsem to takhle z dálky. Jak to však vypadá ten kdo sestrojil ty dveře měl strach před čímkoliv co bylo na druhé straně.
"Co přesně je za ...." řekl jsem když v tom mě neuvěřitelná síla srazila na záda. Bylo to jako tlaková vlna doprovázená silným otřesem. Zakuckal jsem se ze všeho toho prachu kolem. V ruce už jsem svíral hůl a máchnul s ní kolem. Abych ten prach odhodil. Tím se mi naskytl pohled na krev vyrážejíc ze spod dveří. Přísahal bych že se sformovala do nápisu "Jsi poslední Arakine!" Pohlédl jsem na chudáka Pandu který se svalil do křesla nos celý od krve.
"Pomoz mu!" houknu na Paladina který by ho dokázal vyléčit já jsem si stoupnul ke dveřím a přiložil na ně ucho. Cokoliv bylo za nimi se dalo na útěk. Máme čas.
Čekal jsem jestli to co bylo za dveřmi se má v úmyslu vrátit a jestli se něco neděje z Pandou.
Návrat hore Goto down
Jarvan

Jarvan


Počet príspevkov : 17
Sláva : 3735
Join date : 15.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 18
Skúsenosť:
Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Left_bar_bleue0/12500Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty_bar_bleue  (0/12500)

Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) EmptyŠt apríl 03, 2014 1:05 am

Jarvan

Nezaujato som vrhol pohľad na nahnevane vyzerajúcu pandu, ktorá pred nás položila obrovskú misu s "jedlom". Áno, v ten moment som sám pocítil podivnú triašku v bruchu, ktorá zaznamenávala môj hlad dosahujúci enormných veľkostí, napriek tomu som nechytil lyžičku a nepokúsil sa z toho najesť. O hlade a smäde sme boli schopný, my svätý paladinovia, vydržať aj dlhé dni a týždne. Tvrdý výcvik ktorým sme si všetci do jedného prešli nás dostatočne zocelil aby sme nemuseli ponížene jesť.. tento "šalát". A hlavne, než som vôbec stihol nejako zareagovať a odmietnuť ponuku jedla, ozvali sa tiché kroky. Stuhol som. Pohľad som strhol z misky priamo ku dverám, spoza ktorých sa podivný zvuk ozýval. A znova.. Znova.. Znova.. Cítil som prítomnosť, niečoho silného a nebol som jediný, keďže úzkosť prešla všetkými z nás. Nevedel som ako zareagovať, môj pohyb bol však prudký a okamžite siahla pravá ruka za chrbát aby som dokázal v prípade pohotovosti rýchlo vytiahnuť zbraň.
"Čo je to za čertovinu?.." Zaznela moja tichá otázka v polo-drepe, keď dvere vzplanuli a spoza dverí sa ozval hrdelný výkrik. Bolo mi jasné že za dverami musí byť vďaka ohňu peklo, pohol som sa dopredu a ani sám som poriadne nevedel prečo, ale než stihlo chodidlo dopadnúť na zem, ozvala sa rana. Rana ktorá nás všetkých odhodila. Nepadol som na zem úplne, zatrepotalo mnou, ale ako tak som sa dokázal pridržať na kolenách, sledujúc kaluž krvi formujúc predo mnou nápis. Stíchlo všetko, akoby len tak z ničoho nič nepriateľ zmizol a panda padla krvácajúca do kresla. Chvíľku som ostal šokovane stáť v pozore, sledujúc dvere ktoré sa ale brat rozhodol chrániť, pomaly som sa pohol ku kreslu a podišiel k pande.
"Teraz to bude bolieť, ale to prejde rýchlo. Nekuckaj sa inak sa to pokazí a ty stratíš nos, čo hádam nechceš.." Postrašil som ho klamstvom, mal som v hlave kopu otázok ale na tie nebol čas. Možno obaja čakali že priložím k nemu ruky a začnem vzývať boha svetla, ale namiesto toho som siahol do bočného vaku na brneniu, vytiahol z neho za hrsť podivných lístkov, tie prekusil, polial trochou vody kým z toho nevznikla divná zelená zmes, niečo zamrmlal a priložil mu na nos. Pocítil ostrú bolesť, akú ešte nikdy, ale len na pár sekúnd než to všetko utíchlo a pocítil od všetkého úľavu. Chvíľku som to nechal tak byť, a povedal mu aby si masť zotrel. Len čo to urobil, stalo sa niečo divné ako aj s miskou. Rana sa zahojila. Aspoň trochu, ale bude potrebovať čas, aby sa to zregenerovalo úplne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les v ohrožení(Garret, Jarvan)   Les v ohrožení(Garret, Jarvan) Empty

Návrat hore Goto down
 
Les v ohrožení(Garret, Jarvan)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jarvan- The Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Dobrodružstvá :: Pokročilé úlohy-
Prejdi na: