V Popol a Prach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V Popol a Prach


 
Domov     Drafar EmptyLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

  Drafar

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Doctor

Doctor


Počet príspevkov : 42
Sláva : 4047
Join date : 13.02.2014
Age : 25

Character sheet
Level :
Peniaze:
Skúsenosť:
     Drafar Left_bar_bleue12500/12500     Drafar Empty_bar_bleue  (12500/12500)

     Drafar Empty
OdoslaťPredmet: Drafar        Drafar EmptyNe marec 16, 2014 12:41 am

Spoiler:

Drafar a nebo také ,,Lesní město" je město na východě v hlubokém lese. Je postaveno okolo obřích stromů nasáklých prastarou magií, stromy se táhnou od kořenů až po nejvyšší korunu stromů. Město je známé kvůli své různorodosti obchodu, najdete zde absolutně všechno, dokonce i to, co najít nechcete.
Návrat hore Goto down
Wimzil

Wimzil


Počet príspevkov : 41
Sláva : 3786
Join date : 21.03.2014

Character sheet
Level : 1
Peniaze: 20
Skúsenosť:
     Drafar Left_bar_bleue0/12500     Drafar Empty_bar_bleue  (0/12500)

     Drafar Empty
OdoslaťPredmet: Re: Drafar        Drafar EmptySo marec 22, 2014 8:58 pm

Wimzil

Stál jsem uprostřed rušného města a nudou bych se nejraději ukousal. Hledal jsem nějaké povyražení a tak jsem odešel na kraj města a začal jsem do nejbližšího stromu střílet šípy jeden po druhém. I to mě však nevydrželo dlouho. Přišel jsem ke kmenu a vytahal jsem šípy zpět do toulce. Život osamělého zlodějíčka a lovce byl časem nudný. Už ani okrádání počestných lidí a sledování žen při koupeli nebyla taková sranda jako dřív. Dokonce ani když jste na ty ženy později vyskočili ze šatníku. Šel jsem dál v ruce zlaťák se kterým jsem si házel s nadějí že přilákám nějakého zloděje. I to se nestalo. Člověk prostě neměl zrovna den. Spíš týden... měsíc?....Rok? Stál jsem tedy uprostřed ulici a rozhlížel jsem se po poslední možnosti nějakého povyražení. Po nějaké práci. Plakátech hledaných lidí nabídky peněz za nějakou výpravu cokoliv co by mne vytrhlo z této rutiny. Rozhodně jsem nechtěl jít do lesa a lovit srnky a divočáky za peníze.

O 4 hodiny později.

Mrtvo. Víc se tomu nedalo říct. Všichni neměli práci nebo lépe... nechtěli aby pro ně tu práci dělal goblin. Všichni v tomhle městě řekli: "Ehm... no v tuhle chvíli zrovna ne zkuste to později" Tak jsem si řekl že takhle to dál nepůjde. Sbalil jsem si svých pět švestek a odešel o dům dál.

-Přesun-
Návrat hore Goto down
 
Drafar
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
V Popol a Prach :: Svet :: Raz'haka-
Prejdi na: